Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. RKL „B“ divizione rungtyniaujančiai Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdai“ pergalių badas tęsiasi

2018-12-10

Dar vieną pralaimėjimą patyrė RKL čempionate „B“ divizione rungtyniaujanti Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ ekipa.

 

Šeštadienio popietę sporto centro salėje dėl pirmos pergalės sezone aikštės šeimininkai mėgino pakovoti su Vilniaus „Ryto-2“ ekipa, už kurios vairo buvo gerai žinomas Lietuvos krepšinyje Andrius Šležas.

 

Iki akistatos su „Kazlų Rūda“ vilniečiai turėjo pora pergalių, aikštės šeimininkams šiame sezone tokio džiaugsmo patirti neteko.

 

Nepavyko Kazlų Rūdos komandai jos iškovoti ir šįkart. Vilniaus krepšininkai šventė pergalę rezultatu 70:78 (14:26, 18:14, 17:22, 21:16).

 

Vilniaus penkeriukė rungtynes pradėjo pataikydama keletą tolimų metimų ir jau per keletą minučių išsiveržė į priekį.

 

Sunkiai sustabdomi po krepšiu, ne kartą „Ryto-2“ krepšininkai skrosdavo Kazlų Rūdos komandos gynybą ir paraleliai taip pat sėkmingai rinko taškus iš po krepšio.

 

Nieko keisto, kad po pirmos atkarpos sostinės krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą – 14:26.

 

Antrame kėlinuke, pagerinus gynybą prie savo krepšio, taip pat perėmus keletą kamuolių, aikštės šeimininkams pavyko kiek priartėti prie svečių komandos ir kiek aptirpdyti augusį varžovų pranašumą.

 

Pirma dvikovos dalis baigėsi Vilniaus komandai pirmaujant 32:38.

 

Trečio ketvirčio metu „Kazlų Rūdos“ ekipos puolimo arsenale padaugėjo prasiveržimų, pasibaigusių taškais į vilniečių krepšį, tačiau svečiai gana tiksliai sugebėdavo atakuoti iš toli ir tokiu būdu susigrąžino dviženklę persvarą – 39:49.

 

Šį pranašumą varžovai išsaugojo iki pat trečio kėlinuko pabaigos, pirmaudami po jo rezultatu 49:62.

 

Paskutinio ketvirčio metu Kazlų Rūdos ekipa kaip įmanydama mėgino vytis varžovus ir besibaigiant rungtynėms vilniečių persvarą buvo pavykę sumažinti iki penkių taškų, tačiau lemtingomis akimirkomis „Ryto-2“ krepšininkai nepaleido iniciatyvos ir šventė trečią pergalę šiame sezone.

 

Ji leido sostinės ekipai pagerinti turnyrinės lentelės reikalus dviem pozicijomis. Tuo tarpu Kazlų Rūdos ekipai planus pirmai pergalei pasiekti tenka atidėti dar bent vienam turui.

 

Naudingiausiai vilniečių gretose šiame mače rungtyniavo Daniel Baslyk (22 NB, 16 taškų),  Tautvilas Tubelis (18 NB, 13 taškų) ir Augustas Krūminis (18 NB, 12 taškų).

 

Kazlų Rūdos komandoje išsiskyrė Robertas Balčius (22 NB, 24 taškai) ir Benas Survila (21 NB, 20 taškų).

 

Grįžti į naujienų sąrašą