Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Kalėdinėse jėgos ištvermės varžybose ugniagesys Tomas Pečkys apgynė čempiono titulą

2018-12-28

Nusistovėjusia tradicija tampa tai, kad metams einant į pabaigą dėl garbės ir orumo, tuo pačiu ir kuo įstabesnių rezultatų Kazlų Rūdos savivaldybės sunkumų kilnotojai jėgas išmėgina Kalėdinėse jėgos ištvermės varžybose Evaldo Vosyliaus taurei laimėti.

 

Šio renginuko globėjo ir jėgos sporto entuziasto iniciatyva Ąžuolų Būdos daugiafunkcinio centro treniruoklių salėje prieš pat didžiąsias metų šventes dėl solidžių prizų varžėsi ištikimiausi šio sporto atstovai.

 

Gruodžio 22-osios vidurdienį pakovoti dėl E.Vosyliaus įsteigtų prizų susirinko per dešimt sportininkų. Tiesa, jų laukta didesnio būrio, tačiau ne vienam dėl susiklosčiusių objektyvių aplinkybių, tiesiog nepavyko šįkart jose sudalyvauti.

 

Džiugu pažymėti, kad šios varžybos sulaukė ir rėmėjo, kuo Kazlų Rūda apskritai kalbant apie sportinius renginius, tikrai negali tuo pasigirti.

 

Kalėdinių jėgos ištvermės trikovės E.Vosyliaus taurei laimėti varžyboms prizus įtaisė VALENTŲ EKOLOGINIS ŪKIS, kuriam artėjančių Naujųjų proga kuo nuoširdžiausiai linkime sėkmingai vystyti veiklą mūsų krašte ir už jo ribų.

 

Kaip ir ankstesniais metais, varžybos vyko dvejose amžiaus grupėse – moksleivių bei suaugusiųjų.

 

Priminsime, kad pagal varžybų nuostatus, jėgos sporto atstovai varžėsi prisitraukimų, štangos spaudimo su 75 proc. kūno svorio ir atsispaudimų nuo lygiagrečių rungtyse.

 

Kiekvienas pakartojimas bet kurioje rungtyje buvo vertinamas vienu tašku ir nugalėtoju buvo skelbimas varžybų dalyvis, surinkęs daugiausia taškų.

 

Moksleivių grupėje po pirmos, prisitraukimų rungties, pirmas į priekį išsiveržė 23 pakartojimus atlikęs Deividas Lukoševičius, tačiau jau po štangos spaudimo su 75 proc. kūno svorio varžybų lyderis pasikeitė. Juo tapo 41 pakartojimą atlikęs Egidijus Bindokas.

 

Jis šių pozicijų neapleido ir galutinėje įskaitoje. Po trijų rungčių surinkęs 82 taškus E.Bindokas tapo šios grupės nugalėtoju.

 

Antrąją vietą iškovojo Deividas Lukoševičius (75 taškai), na o trečią poziciją užėmė Pijus Merkevičius. Jo sąskaitoje 52 taškai.

 

Suaugusiųjų grupėje nuo pat pirmos rungties į priekį išsiveržė praėjusiųjų metų čempionas, ugniagesys Tomas Pečkys. Minėtas sportininkas prie skersinio atlikęs 26 pakartojimus ir dar 33 taškus pridėjęs štangos spaudimo su 75 proc. rungtyje nuo artimiausio persekiotojo Hario Lukoševičiaus buvo atsiplėšęs penkiais taškais (59 vs 54).

 

Šį atotrūkį T.Pečkys dar labiau padidino atsispaudimų nuo lygiagrečių sektoriuje ir bendroje įskaitoje surinkęs 100 taškų antrus metus iš eilės tapo šių varžybų čempionu.

 

Ypač atkakliai ir permainingai paskutinė trikovės rungtis klostėsi kovoje dėl antros vietos. Ant antros vietos pakylos atsidūrė po atsispaudimų nuo lygiagrečių rungties Gytis Pikūnas, kuris bendroje įskaitoje surinko 88 taškus. Haris Lukoševičius su 86 taškais iškovojo trečiąją vietą.

 

Tokio pobūdžio varžybų idėjos autorius Evaldas Vosylius įdomumo dėlei taip pat sudalyvavo tik be konkurencijos minėtose rungtyse. Priminsime, kad atsispaudimų nuo lygiagrečių rekordas priklauso šiam sportininkui ir dar šiais metais jam buvo pavykę atlikti 264 pakartojimus.

 

Kalėdinių jėgos ištvermės varžybų iniciatorius apdovanojo geriausiai pasirodžiusius sportininkus solidžiais prizais, pasidžiaugė, kad jėgos sporto tradicijos mūsų nedidukėje savivaldybėje gyvos, palinkėjo visiems varžybų dalyviams atkaklumo, nuoseklaus darbo siekiant užsibrėžto tikslo ir olimpinių aukštumų.

 

Kaip visuomet, neliko nepastebėti šiose varžybose jauniausias ir vyriausias jų dalyvis. Specialiais prizais buvo apdovanoti gimnazistas Tomas Lemežis ir visada puikios nuotaikos ir pozityvumo nestokojantis Haris Lukoševičius.

Grįžti į naujienų sąrašą