Futbolas. Šv. Kalėdų išvakarėse sporto centre karaliavo futbolas

2019-01-03

Prieš pat didžiąsias žiemos šventes, gruodžio 22-ąją sporto centro salėje būriavosi dviejų amžiaus grupių Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkai, jų tėvai, artimiausi giminaičiai.

Dariaus Gabuževičiaus iniciatyva jau ne pirmus metus organizuotoje gražioje šventėje U-15 ir U-19 futbolininkai savose amžiaus grupėse varžėsi ne tik tarpusavyje 2x2 futbolo turnyre.

Kazlų Rūdos futbolo jaunimas tokio paties formato aikštėje jėgas išmėgino kartu ir su savo tėvais, artimaisiais, taip pat buvo varžomąsi atrakcinėse „snaiperio“ bei kamuolio žongliravimo rungtyse.

Ten kur futbolas, laikas niekada neprailgsta. Daugiau nei keturias valandas trukusi Kalėdinė šeimų futbolo šventė prasidėjo 2005 m.g. (U15) futbolo miniturnyriuku.

Jame susikovė septynios komandos. Sėkmingiausiai turnyras susiklostė M.Aksiono ir L.Skarupskio tandemui, kurie tapo jo nugalėtojais. „Tundra“ – taip įvardinusi save komanda finale rezultatu 3:0 įveikė „Mandarinus“, kuriems atstovavo R.Gruzdys ir A.Lelešius.

Trečioji vieta atiteko mažojo finalo nugalėtojams „Seneliams“. Medaliukais pasidabino R.Jasevičius ir J.Naujokaitis.

Jaunimo, U-19 grupėje, susigrūmė penki duetai. Po rato akistatų daugiausia taškų rinko beveik visus „nušlavę“ „Šepečiais“ pasivadinę L.Vaitukaitis ir T.Kvietkauskas, kurių kraitį sudarė 10 taškų iš 12 galimų.

Antroji vieta atiteko 8 taškus sukaupusiems „Fruktams“. Jų gretose rungtyniavo Kristupas ir Dominykas Besarabovai. Trečią poziciją keturių dvikovų repertuare iškovojo „Artistai“ – O.Šarauskas, A.Sidaravičius.

Šeimų futbolo  turnyre susirungė septynios komandos. Kaip ir praėjusiais metais, nugalėtojo titulą apgynė Dominykas ir Eugenijus Besarabovai, finale minimalia persvara 1:0 įveikę Edgaro ir Mato Aksionų tandemą.

Trečios vietos savininkais tapo Evaldo ir Kristupo Vyšniauskų duetas rezultatu 2:1 įveikę Leono ir Airido Sidaravičių šeimyną.

Kalėdinės šeimų futbolo šventės puošmena buvo kamuolio žongliravimo ir „snaiperio“ konkursai.  U-15 amžiaus grupėje toliausiai su kamuoliu nužingsniavo „išlaikydamas jį ore“ Rokas Jasevičius, na o suaugusiųjų grupėje didžiausią atstumą su juo įveikė Lukas Vaitukaitis.

„Snaiperio“ konkurso metu, jo dalyviams buvo duotas vienas vienintelis šansas pataikyti kamuoliu į salės gale pastatytus mažus vartukus. Ne vieno konkursanto nuostabai, jaunesniųjų futbolininkų grupėje sėkmė nusišypsojo Vismantui Rutkai. Suaugusių grupėje šios atrakcinės rungties nugalėtoju tapo Kristupas Besarabovas.

Trečiuosius metus skaičiuojančios šventės dalyvių nepamiršo ir „Kalėdų senelis“ vardu „Šilas“... Jo paliktus saldžiuosius prizus, ateinančiame sezone futbolininkams linkint sėkmingų startų ir dar geresnių rezultatų, įteikė Kazlų Rūdos sporto centro direktorius Gintaras Arminas.