Futbolas. Kazlų Rūdos U-11 futbolininkai iš Jonavos parsivežė keturis taškus

2019-01-08

LVJFA organizuojamos Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionato pirmo etapo dvikovos V.Kirtiklio treniruojamai komandai įpusėjo.

Šeštadienį SC „Šilo“ futbolininkai viešėjo Jonavoje, kurioje sužaidė dvejas rungtynes su „Jonavos A“ ir „Jonavos B“ komandomis. Kazlų Rūdos jaunųjų futbolininkų laimikis po šių mačų buvo visai neprastas – sumedžioti keturi taškai.

Ypač įtemptos ir permainingos rungtynės užfiksuotos su „Jonavos A“ ekipa. Nei vienai iš komandų pirmame kėlinyje nepavyko pasižymėti, nors aštresnių epizodų buvo sukurta tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų.

Didžiąją antrojo kėlinio dalį abiejų komandų vartai taip pat buvo „sausi“. Futbolo trileris prasidėjo 15-ąją antro kėlinio minutę, kuomet, po tikslaus A.Sidabros smūgio, SC „Šilo“ futbolininkai išsiveržė į priekį 0:1.

Varžovai čia pat susizgribo ir dar tą pačią minutę, po sumaišties Kazlų Rūdos baudos aikštelėje, rezultatą išlygino – 1:1.

Praėjus vos porai minučių po apsikeitimo įvarčiais, aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį – 2:1. „Jonavos A“ futbolininkų džiaugsmas tetruko pusę minutės, po S.Laukaičio tikslaus smūgio rezultatas vėl tapo lygus 2:2. Per likusį laiką daugiau nei viena komanda nepasižymėjo ir pasibaigus rungtynėms pasidalino po tašką.

Kur kas lengviau SC „Šilui“ klostėsi antrasis mačas su „Jonavos B“ komanda. Kazlų Rūdos ekipa nevengė eksperimentų, rungtyniauti galėjo daugiau futbolininkų.

Vos kėliniui perkopus į antrą pusę, Kazlų Rūdos komandą į priekį išvedė A.Sidabra – 0:1, tačiau pirmai dvikovos daliai einant į pabaigą, aikštės šeimininkai rezultatą išlygino – 1:1.

Kazlųrūdiečiai pranašumą įrodinėjo pirmomis antro kėlinio minutėmis, kuomet vieną paskui kitą į varžovų  vartų tinklą kamuolį 5-ąją minutę pasiuntė A.Sidabra, na o po 6-ąją minutę S.Laukaičio įmušto įvarčio SC „Šilas“ įgijo dviejų įvarčių pranašumą – 1:3.

Dar vienas paskui kitą į „Jonavos B“ vartų tinklą skriejantys kamuoliai buvo užfiksuoti 13-ąją ir 14-ąją minutėmis. Įvarčių autoriais buvo S.Laukaitis ir L.Martišius. Tuomet Kazlų Rūdos komandos persvara išaugo iki 1:5.

Rungtynėms einant į pabaigą aikštės šeimininkai įmušdami pora įvarčių rezultatą sušvelnino, tačiau galutinę pergalę šventė SC „Šilo“ ekipa. Dvikova baigėsi rezultatu 3:5. Po šios pergalės Kazlų Rūdos komanda, sužaidusi trejas rungtynes, su septyniais taškais yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.