Futbolas. Lietuvos mokyklų žaidynių atrankinėse futbolo varžybose dominavo Antanavo komanda

2019-01-11

Ketvirtadienį, sausio 10 dieną, Kazlų Rūdos sporto centro salėje vyko atrankinės savivaldybės kaimo vietovių mokyklų futbolo rungtynės tarp Bagotosios ir Antanavo pagrindinių mokyklų.

Dėl vienintelio kelialapio į Lietuvos mokyklų žaidynių zonines varžybas susikovė 2005 m.g. komandos. Nuo pat pirmų minučių dominavo Antanavo mokyklos futbolininkai, kurie dar neįpusėjus kėliniui į varžovų vartus pasiuntė keletą tikslių smūgių ir jau po pirmos rungtynių dalies pirmavo rezultatu 4:0.

Antrame kėlinyje kiek suaktyvėjo veiksmai ir iš Bagotosios komandos pusės, kuriems pasitaikė galimybė pasižymėti „užsidirbus“ 6 m baudinį, tačiau šiuo šansu jiems pasinaudoti nepavyko.

Tuo tarpu Antanavo komanda pratęsė dominavimą ir bendraamžiams iš Bagotosios atseikėjo dar keturis įvarčius. Galutinis užfiksuotas rezultatas ir kelialapio į platesnius vandenis kaina – 8:0.