Lietuvos vaikų salės taurės turnyrą Kazlų Rūdos U-11 futbolininkai pradėjo nuskindami dvi pergales

2019-01-23

Jeigu Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionate V.Kirtiklio treniruojamiems futbolininkams durys į sekantį etapą kaip ir užsivėrė, tai kitame LVJFA ir LSFA organizuojamame projekte – 2009-2010 m.g. Lietuvos vaikų salės futbolo taurės turnyre, tik pati pradžia.

Praėjusį sekmadienį Pietų regiono „A“ grupėje rungtyniaujanti Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda pirmuose mačuose jėgas išmėgino su Kybartų „Sveikatos“ ir Prienų KKSC futbolininkais.

Dėl vienintelio kelialapio kovoje į sekantį etapą abejose rungtynėse V.Kirtiklio treniruojami futbolininkai pasiekė gana solidžias pergales.

Pirma tos dienos akistata buvo numatyta su „Sveikata“. Žaidybinis aikštės šeimininkų pranašumas buvo matomas nuo pat pirmų minučių ir jis virto įvarčiais į Kybartų komandos vartus.

Pirmasis SC „Šilo“ komandoje 5-ąją minutę pasižymėjo A.Sidabra, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0. Toliau didžiąją kėlinio dalį svečiai laikėsi, nors įstabesnių savų progų prie Kazlų Rūdos vartų neturėjo.

Pirmai dvikovos pusei einant į pabaigą, 18-ąją minutę, po A.Sidabros perdavimo, kamuolį į kybartiškių vartus pasiuntė S.Laukaitis, padidindamas aikštės šeimininkų persvarą iki 2:0.

Antrame kėlinyje kazlųrūdiečiai tęsė savo dominavimą. Iš šoninės linijos „įžaidžiant“ kamuolį, po E.Sidabros perdavimo, Kazlų Rūdos komandos atakų lyderis S.Laukaitis pasiuntė dar vieną kamuolį į „Sveikatos“ komandos vartus – 3:0.

Varžovų apšaudymas įvarčiais nesiliovė. Netrukus, po J.Žūko perdavimo nuo kampinio gairelės, kelią į varžovų vartų tinklą rado D.Pauliukonis – 4:0.

Persiritus antram kėliniui į antrą pusę dar vieną įvartį į savo sąskaitą įsirašė A.Sidabra – 5:0. Po poros minučių vėl pasižymėjo S.Laukaitis – 6:0.

Savo ruožtu vėlei sublizgėjo J.Žūko ir D.Pauliukonio tandemas. Analogiškoje situacijoje, vėl Justui nuo kampinio siunčiant kamuolį į baudos aikštę, kamuolį pasiuntė D.Pauliukonis – 7:0.

Na ir paskutinį tašką rungtynėse padėjo galingai kamuolį smūgiavęs L.Šverčiauskas. Galutinis užfiksuotas rezultatas – 8:0.

Kiek didesnio pasipriešinimo iš varžovų pusės SC „Šilas“ sulaukė dvikovoje su bendraamžiais iš Prienų. Įvarčių kanonadą Kazlų Rūdos komandoje pradėjo dar nesužaidus nei pusę kėlinio pora tikslių smūgių pasiuntęs A.Sidabra – 2:0.

Dar vieną kirtį prieniškiai patyrė, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė S.Laukaitis – 3:0. Pirmai kėlinio pusei perkopus į antrą pusę Prienų futbolininkai sušvelnino rezultatą 3:1, tačiau trijų įvarčių pranašumą jo pabaigoje atstatė S.Laukaitis – 4:1.

Antrojo kėlinio 27-ąją minutę Prienų KKSC komanda, surengusi rezultatyvią ataką, mėgino įžiebti intrigą rungtynėse – 4:2, tačiau tokios viltys svečiams gana greitai buvo nubrauktos.

SC „Šilo“ futbolininkus džiaugsmo pliūpsniai lydėjo, kuomet tiksliai kamuoliu varžovų vartus atakavo S.Laukaitis, A.Sidabra – 6:2.

Kaip ir prieš tai buvusiame mače, vėl apie save priminė J.Žūkas. Rungtyniaudamas su vyresniais varžovais gabus Kazlų Rūdos futbolininkas viename iš epizodų pademonstravo kovingumą ir atsikovojęs kamuolį pasiuntė jį į Prienų komandos vartus – 7:2.

Na, o paskutinis įvartis į svečių vartus buvo įmuštas suveikus J.Žūko ir D.Pauliukonio tandemui. Po pastarojo tiksliai užbaigtos atakos, Kazlų Rūdos komanda šventė pergalę rezultatu 8:2.

Pagal Lietuvos vaikų salės futbolo turnyro nuostatus, Kazlų Rūdos komanda pirmame etape su jau minėtais varžovais susitiks dar du kartus. Tarpusavio mūšiai jau šį šeštadienį V.Kirtiklio treniruojamos komandos laukia Prienuose, na o po savaitės „futbolo pasimatymai“ bus Kybartuose.