Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybėse lyderiauja „Plutiškės“

2019-01-29

Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybės įsibėgėjo. Praeito ketvirtadienio vakare sporto centro salėje buvo sužaistos III ir IV turo dar šešerios rungtynės.

 

Dauguma iš jų pasižymėjo itin atkakliomis kovomis, kuomet nugalėtojas paaiškėdavo tik paskutinėmis dvikovos minutėmis. Viena akistata neapsiėjo be pratęsimo.

 

Jau pačiose pirmose vakaro rungtynėse tarp „Plutiškių“ ir „Vartos“ iki pat paskutinių sekundžių nebuvo aišku, kas nugriebs tašką šiame mače. Dvikova sėkmingiau susiklostė plutiškiečiams, kurie išplėšė pergalę minimalia persvara 14:13.

 

„Vartos“ atakų lyderio A.Migliušo 9 taškų ir 22 NB pergalei pasiekti neužteko. Plutiškių komandinis indėlis buvo didesnis. Daugiausia taškų nugalėtojams rinko G.Navickas (6 taškai), naudingiausiai šioje ekipoje rungtyniavo L.Chalytovas (9 NB).

 

Antrame III turo mače susikirto „Savi“ ir „United“ interesai. Pastarosios komandos krepšininkams tai buvo pirmos šiose pirmenybėse rungtynės. Nuaidėjus rungtynių baigtį signalizuojančiai sirenai, vos vienu tašku dvikovą laimėjo „Savi“ krepšininkai.

 

Daugiau nei pusę komandos taškų surinko D.Gabuževičius (9 taškai). Jo naudingumas įvertintas 11 balų. „United“ trejetuke dominavo D.Krinickas, kuris pataikė keturis tolimus metimus. Jo sąskaitoje 8 taškai ir 9 NB.

 

Turo pabaigtuves krepšinio aikštėje „šventė“ „Nevietiniai“ prieš „Urėdiją“. Taškų dėlionėje, trukusioje dešimt minučių, daugiausia argumentų pateikė „Nevietiniai“. Jie ir brūkštelėjo į turnyrinę lentelę trečią iš eilės šiose pirmenybėse iškovotą pergalę, įveikdami varžovus rezultatu 18:13.

 

„Nevietiniams“ daugiausia prie pergalės prisidėjo Darius ir Ernestas Sederevičiai. Pastarojo krepšininko kraitį sudarė 8 taškai ir 16 NB. D.Sederevičiaus arsenale buvo 6 taškai ir 14 NB. „Urėdijos“ komandoje daugiausia matomas buvo M.Lukoševičius (7 taškai, 13 NB).

 

Ketvirto turo trilogiją pradėjo „Savi“ ir „Varta“. Pastariesiems krepšininkams to vakaro kovose nugriebti taško nepavyko. „Savi“ pirmavo nuo pat pirmų minučių ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 14:7.

 

Nugalėtojams daugiausia „akomponavo“ E.Besarabovas. Jo pasirodymo programą sudarė 9 taškai ir 16 NB. Kone visus „Vartos“ taškus rinko A.Migliušas (6 taškai, 4 NB).

 

Priešpaskutinis vakaro numeris buvo mačas tarp „United“ ir „Urėdijos“. Abiems komandoms pergalės skonis buvo dar nežinomas. Nieko keisto, kad rungtynėse prireikė ir pratęsimo. Pasibaigus pagrindiniam dvikovos laikui, švieslentėje užfiksuotas rezultatas – 10:10.

 

Papildomų minučių metu didesnę ištvermę pademonstravę „Urėdijos“ krepšininkai išplėšė pergalę rezultatu 12:11 ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo pirmą tašką.

 

Nugalėtojų ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo E.Paliokas (3 taškai) ir D.Butkevičius (5 taškai). Abu krepšininkai surinko po 6 NB. „United“ gretose 7 taškus surinko K.Kavaliauskas. Tiek pat naudingumo balų užfiksuota D.Krinicko pasirodyme.

 

Paskutinė akistata buvo vakaro savotiška puošmena; į kovą stojo be pralaimėjimų rungtyniavusios „Plutiškės“ ir „Nevietiniai“.

 

Pastariesiems krepšininkams itin sunkiai sekėsi stabdyti varžovų lyderius G.Navicką ir L.Chalytovą, kurie abu komandai ir rinko taškus.

 

G.Navickas pataikė net keturis tolimus metimus. Taiklumu pasižymėjo ir L.Chalytovas. Abu krepšininkai surinko atitinkamai 8 ir 10 taškų. Jų naudingumas siekė atitinkamai 15 ir 13 NB. Lyderių dvikovą plutiškiečiai laimėjo rezultatu 18:14.

 

„Nevietiniams“ daugiausia atakose gelbėjo E.Sederevičius (10 taškų, 18 NB), tačiau kaip parodė dvikovos rezultatas, „vienas lauke ne karys...“

 

 

Turnyrinė komandų lentelė:

vieta

komanda

suž.

laim.

pral.

įm.

pral.

skirt.

taškai

1

PLUTIŠKĖS

4

4

0

64

45

19

4

2

NEVIETINIAI

4

3

1

83

56

27

3

3

SAVI

4

3

1

58

48

10

3

4

VARTA

4

1

3

46

66

-20

1

5

URĖDIJA

4

1

3

46

54

-8

1

6

UNITED

2

0

2

25

27

-2

0

7

DREAM TEAM

2

0

2

11

37

-26

0

 

Grįžti į naujienų sąrašą