Futbolas. Kazlų Rūdos U-15 futbolininkai – Pietų Lietuvos Futsal Taurės turnyro lyderiai

2019-01-31

Puikiais pasirodymais Pietų Lietuvos U-15 Futsal Taurės turnyre džiugina Dariaus Gabuževičiaus treniruojama SC „Šilo“ komanda. Kazlų Rūdos sporto centro salė praėjusį sekmadienį buvo vienas iš šių vykdomų pirmenybių karštų taškų, kurioje „ietis laužė“ keturios iš septynių jose dalyvaujančių komandų.

Džiugu pažymėti, kad tos dienos ture Kazlų Rūdos futbolininkai iškovojo dar dvi pergales ir po ketverių rungtynių įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tądien kazlųrūdiečiai jėgas išmėgino su dviem Prienų komandomis – „Prienais 05“ ir „Prienais 06“.

Gana atkakliai ir permainingai aikštės šeimininkams klostėsi pirmasis tos dienos mačas su „Prienų 05“ ekipa. Varžovai pačioje rungtynių pirmi išsiveržė į priekį 0:1, tačiau dar neįpusėjus kėliniui R.Gruzdys rezultatą išlygino – 1:1.

Atkaklūs Prienų futbolininkai netrukus vėl išsiveržė į priekį, pasiųsdami kamuolį į L.Augulio ginamų vartų kamputį – 1:2. Dar kartą viską į savas vėžes sugrąžino prie svečių vartų priartėjęs su kamuoliu ir pasiuntęs jį į vartus S.Venckevičius – 2:2.

Toliau sekė pora grėsmingų epizodų prie Prienų vartų, tačiau nei vienam prieš vartus atsidūrusiam R.Jasevičiui, nei sekančios atakos metu R.Gruzdžiui persverti rezultato nepavyko.

Vis dėlto SC „Šilo“ futbolininkai ledus pralaužė 16-ąją minutę. Po E.Palioko perdavimo, Kazlų Rūdos komandą į priekį išvedė tikslus R.Jasevičiaus smūgis – 3:2.

Antrojo kėlinio pradžioje aštresni atakų metu ir toliau buvo Kazlų Rūdos futbolininkai. Iki kėlinio vidurio pora aikštės šeimininkų smūgiuotų kamuolių sulaikė „Prienų 05“ vartų konstrukcijos.

Vis tvirtesnė žaidybinė persvara virto keletu įvarčių rungtynėms iš esmės einant į pabaigą. 33-ąją minutę Kazlų Rūdos komandos pranašumą padidino S.Venckevičius – 4:2, netrukus tiksliai kamuolį į varžovų vartus pasiuntė R.Jasevičius – 5:2.

Na, o rungtynių pabaigoje SC „Šilo“ futbolininkų pergalę įtvirtino puikus R.Gruzdžio įvartis, kuris sugebėjo per visą salę skriejusį kamuolį, dar nenusileidus šiam ant žemės, galingu smūgiu pasiųsti jį į vartų tinklą. Tokiu būdu SC „Šilo“ futbolininkai triumfavo rezultatu 6:2.

Kur kas paprasčiau aikštės šeimininkams klostėsi antroji akistata su „Prienais 06“. Jau 30-ąją sekundę aikštės šeimininkus į priekį išvedė R.Gruzdys – 1:0, o po tikslių to paties futbolininko ir R.Jasevičiaus atakų, jau antrąją minutę Kazlų Rūdos ekipa pirmavo 3:0.

Iki pirmo kėlinio pabaigos SC „Šilas“ paženklino varžovų vartus dar tris kartus. Atakų smaigalyje buvo atsidūrę R.Gruzdys, R.Jasevičius ir S.Venckevičius. Po pirmos dvikovos dalies rezultatas švieslentėje buvo 6:0.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė. Nors prieniškiai jo pradžioje rezultatą sušvelnino, tačiau į tai aikštės šeimininkai atsakė dar keliais tiksliais smūgiais.

Kazlų Rūdos komandoje tuomet pora įvarčių pridėjo R.Zymonas. Dar viename epizode prieniškiai neišvengė autoįvarčio.

Tikra antrų rungtynių puošmena buvo ir Kazlų Rūdos gretose rungtyniavusios kovingos futbolininkės L.Vaitukaitytės tikslus smūgis į Prienų komandos vartus. Ji ir užbaigė tos dienos pergalingą SC „Šilo“ komandos žygį, pasibaigusį rezultatu 10:1.