Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Lietuvos mokyklų žaidynės. Tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybose dominavo Plutiškių gimnazistai

2019-02-01

Praėjusį penktadienį Kazlų Rūdos sporto centro salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės svarsčio kilnojimo varžybos, kuriose pagal reglamentą dėl dviejų kelialapių į finalus turėjo varžytis Kazlų Rūdos savivaldybės, Prienų, Kaišiadorių, Varėnos ir Vilkaviškio rajonų komandos – zonų nugalėtojos.

 

Tądien į Kazlų Rūdą pakovoti ne tik dėl garbės ir orumo atvyko dvi komandos. Kazlų Rūdos savivaldybei atstovavo Plutiškių gimnazijos jėgos sporto atstovai. Jiems iššūkį metė Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazijos moksleiviai.

 

Šios tarpzoninės svarsčio kilnojimo varžybos, kurias tradiciškai sudarė stūmimo ir rovimo rungtys, sėkmingiau susiklostė Plutiškių gimnazistams (tik merginos varžėsi vienoje, stūmimo rungtyje, - aut.past.).

 

Iš aštuonių komandą sudariusių sportininkų, net šeši tapo savo svorio kategorijų nugalėtojais. Tai K.Matjošaitytė (iki 63 kg), J.Januševičiūtė (63 kg+), D.Kazakevičius (iki 85 kg), R.Litvinas (85 kg+), A.Stalioraitis (iki 68 kg) ir L.Uleckas (iki 58kg).

 

Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazijos gretose individualioje įskaitoje pirmas vietas buvo iškovoję trys jėgos sporto atstovai: T.Plycneris (iki 63 kg), E.Povilaitis (iki 78 kg) ir Ž.Šiugžda (iki 73 kg).

 

Komandinėje įskaitoje Plutiškių gimnazistai, surinkę 114 taškų, tapo tarpzoninių varžybų nugalėtojais. Gražiškių gimnazijos komandai su 108 taškais teko tenkintis antrąja vieta.

 

Kaip jau supratote, šių metų finaluose matysime abi tarpzoninėse varžybose dalyvavusias komandas. Svarsčių kilnojimo finalai vyks vasario 8 d. Šaukėnuose (Kelmės rajonas). Konkurencija laukia išties nemaža. Mūsų žiniomis, dėl aukščiausių apdovanojimų minėtame Lietuvos miestelyje turėtų varžytis net dešimt komandų.

Grįžti į naujienų sąrašą