Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. 3x3 krepšinio pirmenybėse ir toliau dominuoja plutiškiečiai

2019-02-05

Praėjusį penktadienį sporto centro salėje vėl kunkuliavo krepšinio mūšiai. 3x3 formato Kazlų Rūdos krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos dar šešerios rungtynės ir po jų didesnė komandų dalis priartėjo prie reguliaraus sezono pusiaujo.

 

Kaip parodė dvikovų rezultatai, be pralaimėjimų ir toliau žingsniuoja viena komanda – “Plutiškės”. Abi pergales tą vakarą iškovojo ir įsibėgėjanti “Urėdijos” ekipa.

 

Savotišką penkto ir šešto turo fiasko patyrė “Savi” krepšininkai, kuriems abu kartus teko pripažinti varžovų pranašumą. Apskritai vis dar be pergalių kol kas rungtyniauja dvi komandos – “Dream Team” ir “United”. Taigi, nėra ko laukti ir apie šias peripetijas skaitykite čia ir dabar.

 

Penktadieninio krepšinio penkto turo atidaryme sudalyvavo “Dream Team” ir “Nevietiniai”. Pastarosios ekipos pranašumas nekėlė jokių abejonių. “Nevietiniai” nokautavo oponentus įveikdami juos rezultatu 21:2 ir pasidabindami turnyrinėje lentelėje ketvirta pergale iš penkių galimų.

 

Nugalėtojų gretose siautėjo L.Belkevičius, kuris surinko 12 taškų ir 28 NB. “Dream Team” po paguodos tašką pelnė L.Ruseckas ir V.Gruzdys.

 

Pagal Vaivos horoskopą antrasis susitikimas kiaulės metais buvo numatytas “Urėdijai” ir “Savi”. Jis sėkmę atnešė urėdams, kurie “Savi” trijulę įveikė rezultatu 17:11.

 

Ypač sėkmingai dešimtminutės metu “Urėdijos” komandoje pasirodė M.Lukoševičius, pataikęs net 4 tolimus metimus. Iš viso rezultatyviausias to mačo komandos krepšininkas surinko 10 taškų ir 18 NB.

 

“Savi” gretose lyderiavo D.Gabuževičius, surinkęs 6 taškus. Naudingiausias komandai buvo V.Stiklakis (13 NB).

 

Penktasis vakaro turas baigėsi akistata tarp “United” ir “Plutiškių”. Nors pastarojoje ekipoje ir nebuvo komandos lyderio G.Navicko, tai nesutrukdė plutiškiečiams tęsti nepralaimėtų rungtynių serijos. “United” ekipą Plutiškių krepšininkai įveikė rezultatu 18:13.

 

Nugalėtojų gretose sutviskėjo L.Chalytovas, kuris prišaudė 13 taškų ir surinko 23 NB. “United” gretose šiais komponentais išsiskyrė V.Zaveckas. Jo sąskaitoje buvo 5 taškai ir 7 NB.

 

Antrąjį vakaro dvikovų trejetą pradėjo “Urėdija” ir “Dream Team”. Pastarajai ekipai kaip ir pirmame mače, sunkiai sekėsi rinkti taškus. Kurį laiką abi komandos buvo įsivėlusios į chaotišką žaidimą, tačiau sausi iš jo išlipo “Urėdijos” krepšininkai, laimėję dvikovą rezultatu 13:2.

 

Vėl šioje komandoje didesnėmis lyderio savybėmis išsiskyrė M.Lukoševičius. Jo kraitį sudarė 5 taškai ir 15 NB. “Dream Team” po paguodos tašką rinko E.Aksionas ir V.Gruzdys.

 

Toliau vakaro pasirodymus tęsė “Plutiškės” ir “Savi” krepšininkai. Pastarojoje rungtyniauti negalėjo vienas iš komandos lyderių D.Gabuževičius ir tai matyt nemenka dalimi atsiliepė galutiniam rezultatui.

 

“Plutiškės” didesnio pasipriešinimo nesulaukė ir nukovė varžovus rezultatu 15:3. Komandą į pergalę daugiausia vedė vėl L.Chalytovas, kuris pataikė 4 tolimus metimus, surinko 11 taškų ir 27 NB. Visus tris taškus “Savi” krepšininkams pelnė E.Besarabovas.

 

Tikra vakaro puošmena buvo paskutinis mačas tarp “Nevietinių” ir “United”. Abi komandos surengė tikrą tolimų metimų šou. Rungtynės vyko taškas į tašką ir tik jų pabaigoje stabilesnę tolimąją artileriją pademonstravo “Nevietinių” komanda, kuri palaužė varžovus rezultatu 27:20.

 

Vėl nesulaikomas šioje ekipoje buvo L.Belkevičius, kuris pataikė 4 tolimus metimus, surinko 14 taškų ir 27 NB. Blykstelėjo ir D.Sederevičius, kuris triskart iš tiek pat galimų iššovė iš tolimesnio atstumo ir komandai atnešė 7 taškus ir 15 NB.

 

“United” snaiperio savybes pademonstravo D.Krinickas, kuris pataikė net 6 tolimus metimus. Jo sąskaitoje 12 taškų ir 26 NB.

 

 

Turnyrinė komandų lentelė:

 

vieta

komanda

suž.

laim.

pral.

įm.

pral.

skirt.

taškai

1

PLUTIŠKĖS

6

6

0

97

61

36

6

2

NEVIETINIAI

6

5

1

131

78

53

5

3

URĖDIJA

6

3

3

76

67

9

3

4

SAVI

6

3

3

72

80

-8

3

5

VARTA

4

1

3

46

66

-20

1

6

UNITED

4

0

4

58

72

-14

0

7

DREAM TEAM

4

0

4

15

71

-56

0

 

Grįžti į naujienų sąrašą