Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Kazlų Rūdos 3x3 krepšinio pirmenybėse nepralaimėjusių komandų neliko

2019-02-12

Praėjusį penktadienį Kazlų Rūdos „G taškas“ buvo sporto centro salė, kurioje vėl kunkuliavo krepšinio mūšiai. Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybėse šešiose dvikovose ietis laužė šešios komandos.

 

Daugiausia vaisių šiuose susitikimuose nusiraškė „Savi“ ir „United“ komandos, į kišenes įsispraudusios po dvi pergales. Pastaroji ekipa „nukirto“ ne bet ką, o šiuo metu esančius pirmenybių lyderius – „Plutiškes“.

 

Charakterį ir kur kas didesnį potencialą nei įprastai pademonstravo ir „Dream Team“. Tiesa, pergalės ekipai iškovoti nepavyko, bet krepšininkai sugebėjo nemenkai „aplamdyti šonus“ varžovams abejose turų rungtynėse.

 

Penktadienio vakaro repertuarą pradėjo „Dream Team“ ir „Savi“. Pirmi į priekį išsiveržė „Dream Team“ krepšininkai, kurie skirtingai nei ankstesniuose mačuose, sugebėjo surinkti per dešimt minučių 9 taškus, tačiau pergalės link spartesniu tempu žingsniavo „Savi“, kurie įveikė varžovus rezultatu 15:9.

 

Nugalėtojams net 10 taškų ir 24 NB surinko D.Gabuževičius. Kiek daugiau nei pusę komandos taškų „Dream Team“ pelnė L.Ruseckas. Jo sąskaitoje buvo 5 taškai ir 6 NB.

 

Antroje krepšinio miniatiūroje kovėsi pirmenybių lyderiai „Plutiškės“ ir ganėtinai nelengvai pergales lig tol rinkusi „United“ ekipa. Šiame mače minėtos komandos krepšininkams viskas klostėsi puikiai.

 

D.Krinickas kartu su V.Zavecku plutiškiečius rėmė prie sienos argumentuodami daugiausia tolimais metimais. Šie krepšininkai jų pataikė iš viso septynis.

 

Tai ko gero pagrindinai ir nulėmė „United“ komandos pergalę, kuri nukovė pirmenybių lyderius rezultatu 20:13. Nugalėtojų gretose pirmu smuiku griežė D.Krinickas – 11 „natų“ ir 20 naudingumo balų.

 

Jam puikiai akomponavo V.Zaveckas, kurio rungtynių veiklos ataskaitoje 7 taškai ir 15 NB. Plutiškių ekipoje daugiausia matomas buvo R.Karčiauskas (6 taškai ir 12 NB).

 

Trečioje akistatoje „likimas suvedė“ „Vartos“ ir „Urėdijos“ krepšininkus. Tame mače urėdams galvos skausmas buvo, kaip sustabdyti V.Žūką, kuris sužaidė bene geriausias šio sezono rungtynes.

 

„Varta“ pranoko „Urėdiją“ rezultatu 17:10 ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo antrą pergalę. Kaip jau minėta, daugiausia taškų „Vartai“ pelnė V.Žūkas. Jo sąskaitoje 10 taškų ir 15 NB.

 

5 taškais ir 19 NB prie pergalės prisidėjo A.Migliušas. „Urėdijai“ pasipriešinimo ašį sudarė M.Lukoševičius (6 taškai ir 11 NB).

 

Antrą vakaro trilogijos dalį pradėjo „United“ ir „Dream Team“. Pergalės skonio dar nepatyrusi „Dream Team“ ekipa sugebėjo gerokai patampyti nervus ką tik pirmenybių lyderius nukovusiai ekipai.

 

Snaiperio sugebėjimus tame mače pademonstravo L.Ruseckas, į varžovų krepšį pasiuntęs keturis tikslius tolimus metimus, tačiau to nepakako „Dream Team“ pirmai pergalei švęsti.

 

„United“ palaužė šią komandą rezultatu 16:13 ir iškovojusi antrą pergalę paeiliui toliau gerino turnyrinės lentelės pozicijas.

 

Nugalėtojams po 7 taškus pelnė D.Krinicko ir M.Martinaičio tandemas. Jų naudingumas siekė atitinkamai 11 ir 14 NB. „Dream Team“ atakų variklis buvo L.Ruseckas (9 taškai, 17 NB).

 

Priešpaskutinis vakaro numeris buvo dvikova tarp „Savi“ ir „Vartos“. Atkakli kova užvirė nuo pat pirmų minučių. Nei viena komanda dešimtminutės metu didesnio pranašumo neįgijo.

 

Vis dėlto pirmi finišo liniją kirto „Savi“ krepšininkai, kurie „Vartą“ įveikė rezultatu 15:13. Prie pergalės „Savi“ krepšininkams daugiausia prisidėjo E.Besarabovas (7 taškai ir 11 NB).

 

Solidžiai sužaidė šioje ekipoje ir V.Stiklakis, surinkęs 13 NB. „Vartai“ taškus šįkart rinko A.Stankevičius (6 taškai, 12 NB) ir A.Migliušas (7 taškai, 14 NB).

 

Krepšinio vakaras baigėsi rungtynėmis tarp „Urėdijos“ ir „Plutiškių“. Kaip jau žinote, abi komandos pirmuosius mačus tądien buvo pralaimėjusios, todėl nieko keisto, kad komandos viena kitai kibo kaip reikiant į atlapus.

 

Pirmoje rungtynių pusėje daugiau dominavo „Urėdijos“ krepšininkai ir kurį laiką pirmavo, tačiau plutiškiečiai titaniškomis pastangomis besibaigiant dvikovai sugebėjo perimti iniciatyvą ir išplėšti pergalę rezultatu 14:12.

 

Prie to daugiausia prisidėjo L.Chalytovo sėkmingesnis žaidimas. Jo kraitį sudarė 7 taškai ir 11 NB. „Urėdijai“ pusę komandos taškų rinko E.Paliokas. Jo naudingumas po mačo siekė 14 balų.

 

Turnyrinė lentelė:

vieta

komanda

suž.

laim.

pral.

įm.

pral.

skirt.

taškai

1

PLUTIŠKĖS

8

7

1

124

93

31

7

2

NEVIETINIAI

6

5

1

131

78

53

5

3

SAVI

8

5

3

102

102

0

5

4

URĖDIJA

8

3

5

98

98

0

3

5

UNITED

6

2

4

94

98

-4

2

6

VARTA

6

2

4

76

91

-15

2

7

DREAM TEAM

6

0

6

37

102

-65

0

 

Grįžti į naujienų sąrašą