Futbolas.Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-15 futbolininkai triumfavo Pietų Lietuvos Futsal Taurės pirmenybėse

2019-02-18

Praėjusį savaitgalį finišavo Pietų Lietuvos U-15 Futsal Taurės pirmenybės. Jos baigėsi rungtynėmis tarp dviejų Prienų komandų. Tiesa, ši dvikova įtakos pirmenybėse dalyvavusiai Dariaus Gabuževičiaus treniruojamos Kazlų Rūdos komandos turnyrinei pozicijai neturėjo.

Dar užpraeitą savaitgalį paaiškėjo, kad šiame regione FK „Prienai“ organizuotose pirmenybėse nugalėtojais tapo Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda.

Baigiamoji Futsal Taurės pirmenybių dalis kazlųrūdiečiams klostėsi nelengvai. Kybartuose vykusiame ture lig tol be pralaimėjimų rungtyniavęs SC „Šilas“ jėgas išmėgino  su bendraamžiais iš Druskininkų ir Alytaus. Nugalėtojo titului užsitikrinti D.Gabuževičiaus futbolininkams reikėjo iškovoti bent vieną pergalę.

Trijų taškų medžioklėje pirmame susitikime Kazlų Rūdos futbolininkai ietis sukryžiavo su Druskininkų ekipa. SC „Šilo“ komandai ši akistata nesusiklostė.

Dar pirmame kėlinyje varžovai pasiuntė penkis tiksliai smūgiuotus kamuolius į Suvalkijos miestelio komandos vartus. Kazlųrūdiečiams teko tenkintis vienu įvarčiu. Po pirmo kėlinio druskininkiečiai pirmavo 5:1.

Antrame kėlinyje SC „Šilas“ mėgino sugrąžinti intrigą rungtynėse, įmušė pora įvarčių, tačiau Druskininkų komanda arčiau Kazlų Rūdos ekipos neprisileido, dvikovos pabaigoje įmušė įvartį ir laimėjo rungtynes rezultatu 6:3.

SC „Šilo“ gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Simas Venckevičius, vieną tikslų kamuolį pasiuntė Rimas Gruzdys.

Priremti prie sienos Kazlų Rūdos futbolininkai atsigriebė žūtbūtiniame antrame mače su Alytaus SRC ekipa. SC „Šilo“ komanda pakeitė taktiką, rungtyniavo atsitraukusi į gynybą ir kliovėsi kontroatakomis. Visa tai pasiteisino su kaupu.

Dar pirmoje dvikovos pusėje SC „Šilo“ futbolininkai alytiškiams atseikėjo keturis įvarčius. Antros dvikovos dalies metu Dzūkijos sostinės futbolininkai rezultatą sušvelnino – 4:2, tačiau turėtos persvaros D.Gabuževičiaus ugdomi futbolininkai nepaleido ir laimėjo rungtynes rezultatu 6:3.

Keturiais įvarčiais prie Kazlų Rūdos komandos sėkmės prisidėjo Rokas Jasevičius. Dviem įvarčiais varžovų vartus „patepė“ Rimas Gruzdys.

Ši pergalė užtikrino Kazlų Rūdos komandai pirmąją vietą pirmenybėse. Nors SC „Šilas“ surinko tiek pat taškų su Kaišiadorių komanda, tačiau aukštesnę poziciją Kazlų Rūdos ekipai nulėmė tarpusavio laimėta dvikova. Priminsime, kad ją kazlųrūdiečiai buvo laimėję rezultatu 3:2.