Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybėse nauji lyderiai

2019-02-25

Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybės artėja prie finišo tiesiosios. Iki reguliaraus sezono pabaigos komandoms lieka sužaisti po du turus.

 

Tuomet ir žinosime, kurios iš jų pateks į pusfinalius, o kurioms dar teks dėl finalinio ketverto pakovoti ketvirtfinaliuose.

 

Priešpaskutiniai pirmenybių turai vyko praėjusį ketvirtadienį ir sėkmingiausiai jie klostėsi „Nevietiniams“ ir „Vartos“ krepšininkams, kurie iškovojo abi pergales.

 

Juodas vakaras taškų medžioklėje buvo plutiškiečiams, kuriems abu kartus teko pripažinti varžovų pranašumą ir tokia įvykių raida minėtos komandos krepšininkams kainavo lyderio poziciją. Be pergalių toliau rungtyniavo „Dream Team“.

 

Ketvirtadienio krepšinio maratoną pradėjo „Varta“ ir „Dream Team“. Pastarųjų turų metu gerinusi puolimo rodiklius „Dream Team“ komanda tą vakarą atsidūrė duobėje ir taškų gausa pasigirti negalėjo.

 

„Varta“ pirmavo nuo pat pirmų minučių ir nokautavo varžovus rezultatu 17:2. Ypač solidžiai toje dvikovoje atrodė A.Migliušas, kuris surinko 10 komandos taškų. Jo pilna buvo visur: A.Migliušas atkovojo net 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

 

Nieko keisto, kad šio krepšininko vizitas aikštėje buvo įvertintas net 35 NB. „Dream Team“ ekipai vienintelį tolimą metimą pataikė A.Sprainaitis. Jo naudingumas siekė 3 balus.

 

Antrame mače dėl to paties tikslo susigrūmė „Nevietiniai“ ir „Savi“. Pirmajame sezono tarpusavio mače pergale mėgavosi „Nevietiniai“. Didesnio netikėtumo neužfiksuota ir šįkart.

 

„Nevietiniai“ pranoko oponentus rezultatu 15:9. Iškovoję septintą pergalę jie pradėjo lipti ant kulnų plutiškiečiams. „Savi“ krepšininkus taškais dorojo G.Stalioraitis (8 taškai) ir L.Belkevičius (7 taškai), kurių naudingumas buvo 19 ir 15 balų. „Savi“ puolimas daugiausia laikėsi ant D.Gabuževičiaus pečių. Jo sąskaitoje – 6 taškai ir 10 NB.

 

Pirma krepšinio trilogijos dalis baigėsi intriguojančiu maču tarp „Vartos“ ir „United“ ekipų. Vos prieš savaitę vykusį ginčą tik pačiomis paskutinėmis sekundėmis vieno taško skirtumu buvo laimėję „United“ krepšininkai.

 

Ne mažiau atkaklus mačas užfiksuotas ir šįkart. „Varta“ gana sėkmingai tvarkėsi su ko gero pagrindine užduotimi, kaip eliminuoti „United“ snaiperį D.Krinicką.

 

Panašu, kad už tai komandai galima buvo parašyti gerą pažymį. „United“ snaiperis neturėjo daug galimybių atakuoti iš toli, tačiau taškus rinko iš vidutinių nuotolių.

 

Tuomet „šaudyti“ iš didesnių atstumų pradėjo M.Martinaitis, iš viso pataikęs 4 tolimus metimus. To neužteko, „Varta“ atsirevanšavo varžovams taip pat vieno taško skirtumu – 22:21.

 

Nugalėtojams 10 taškų ir 14 NB rinko A.Migliušas. „United“ ekipoje tiek pat taškų ir 16 NB buvo M.Martinaičio kraityje.

 

Toliau sekė akistata tarp „Plutiškių“ ir „Savi“ krepšininkų. Pirmoje rungtynių pusėje pirmavę plutiškiečiai netrukus buvo priversti vytis varžovus. Pajutę, kad pergalė labai nebetoli, „Savi“ ekipa vos persvėrusi rezultatą varžovų nepaleido ir laimėjo rungtynes rezultatu 13:11.

 

„Savi“ į pergalę vedė D.Gabuževičiaus ir E.Besarabovo tandemo sėkmingas žaidimas. D.Gabuževičiaus paleido 7 taiklius šūvius, E.Besarabovas varžovų krepšį paženklino 6 tiksliais metimais.

 

Minėtų krepšininkų naudingumas siekė 17 ir 9 NB. Plutiškių gretose aktyviausias buvo R.Karčiauskas (5 taškai, 8 NB).

 

Dar viena krepšinio trumpametražėje dešimties minučių serijoje „United“ susitiko su „Dream Team“.

 

Apmaudų pralaimėjimą prieš tai vykusiame ture patyrę „United“ krepšininkai reabilitavosi su kaupu: „Dream Team“ buvo nukauta rezultatu 22:5.

 

Rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtojų ekipoje buvo D.Krinickas (10 taškų, 21 NB). 9 taškus ir taip pat 21 NB surinko M.Martinaitis. Visus taškus „Dream Team“ komandai vėl rinko D.Sprainaitis (5 taškai, 7 NB).

 

Abiejų turų puošmena buvo intriguojančios rungtynės tarp pirmenybių lyderių – „Nevietinių“ ir „Plutiškių“. Didžiąją reguliaraus sezono dalį pirmavę plutiškiečiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

 

Rungtynių pabaigoje „Nevietiniai“ palaužė „Plutiškių“ krepšininkus ir iškovoję pergalę rezultatu 19:12, išstūmė varžovus iš pirmosios vietos, kurioje patys patogiai įsitaisė ir tuo pačiu užsitikrino vietą pirmenybių pusfinalyje.

 

„Nevietinių“ ekipoje mačo lyderiu buvo G.Stalioraitis (10 taškų, 25 NB). „Plutiškių“ komandos pasipriešinimo ašį sudarė L.Chalytovas (10 taškų, 19 NB).

 

Turnyrinė lentelė:

 

vieta

komanda

suž.

laim.

pral.

įm.

pral.

skirt.

taškai

1

NEVIETINIAI

10

8

2

213

133

80

8

2

PLUTIŠKĖS

10

7

3

147

125

22

7

3

SAVI

10

6

4

124

128

-4

6

4

UNITED

10

5

5

167

149

18

5

5

VARTA

10

5

5

150

136

14

5

6

URĖDIJA

10

4

6

131

130

1

4

7

DREAM TEAM

10

0

10

60

191

-131

0

Grįžti į naujienų sąrašą