Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis.Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybių reguliarųjį sezoną laimėjo „Nevietiniai"

2019-03-03

Ketvirtadienio vakarą finišavo Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybių reguliarusis sezonas.

 

Visos jose dalyvavusios komandos tą vakarą sužaidė po dvejas rungtynes ir pergales skynė daugiausia aukštesnes turnyrines pozicijas turėjusios komandos. Kelialapį į pusfinalį jau buvo užsitikrinusi „Nevietinių“ komanda.

 

Arti tokio paties rango kelialapio buvo ir plutiškiečiai. Į šią poziciją turėjo teorinių pretenzijų ir „Savi“ ekipa. Tuo tarpu kitos komandos („United“, „Varta“, „Urėdija“) daugiau spręsti turėjo rebusus, su kuo parankiau susitikti ketvirtfinalyje...

 

Pirmi krepšinio maratoną pradėjo „Plutiškių“ ir „Vartos“ ekipos. Nors plutiškiečių gretose ir nebuvo vieno iš komandos lyderių G.Navicko, tačiau tai nesutrukdė šio miestelio krepšininkams sėkmingo komandos kolegų žaidimo dėka pasiekti pergalės.

 

„Vartą“ plutiškiečiai įveikė rezultatu 17:13. Šios komandos krepšį daugiausia „bombardavo“ tolimais metimais L.Chalytovas, kuris pataikė net penkis „dvitaškius“.

 

Jo sąskaitoje po rungtynių buvo 11 taškų ir 12 NB. „Vartos“ komandoje geriausiai pasirodė A.Migliušas (7 taškai, 13 NB).

 

Antrame mače „Urėdija“ be didesnių problemų iškovojo pergalę prieš „Dream Team“. Dešimtminutė baigėsi rezultatu 15:5.

 

Daugiau nei pusę urėdų komandos taškų rinko E.Paliokas (8 taškai). Jo naudingumas siekė net 24 balus. „Dream Team“ tris taškus ir tiek pat naudingumo balų sąskaitoje turėjo L.Ruseckas.

 

Toliau sekė „Nevietinių“ ir „United“ akistata. Užvirė tikras mūšis, kurio nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. „Nevietiniai“ palaužė varžovus vieno taško persvara – 18:17.

 

Ženkliausiai prie pergalės prisidėjo G.Stalioraitis (12 taškų ir 25 NB). „United“ ekipoje varžovams daugiausia problemų kėlė D.Krinickas, pataikęs 4 tolimus metimus. Jo kraitį sudarė 9 taškai ir 17 NB.

 

Palikus aikštelę šioms komandoms, toliau kovėsi „Plutiškės“ ir „Dream Team“. Garbingai nuo pat pirmų iki paskutinių sezono rungtynių žaidusiems „Dream Team“ krepšininkams iškovoti pergalės nepavyko.

 

Tiesa, užduotis buvo sunkiai įmanoma, nes rungtyniauta su vienais iš sezono lyderių. Plutiškiečiai laimėjo akistatą rezultatu 21:7.

 

11 taškų ir 21 naudingumo balu prie pergalės prisidėjo L.Chalytovas. „Dream Team“ komandoje pastebimiausias buvo du tolimus metimus pataikęs E.Aksionas. Jo sąskaitoje užfiksuoti 4 taškai ir 3 NB.

 

Pirmam vakaro mačui atėjo eilė ir „Savi“ krepšininkams. Varžovo būta grėsmingo, į krepšinio aikštę įžygiavo „United“ ekipa. Tikras „Savi“ komandai galvos skausmas buvo D.Krinickas.

 

Vos paliktas be priežiūros „United“ ekipos atakų lyderis pataikydavo tolimus metimus. Net septyni iš jų pasiekė tikslą. Tai pagrindinai ir „nuskandino“ „Savi“ tanklaivį.

 

„United“ nukovė varžovus rezultatu 23:10. D.Krinicko sąskaitoje 15 taškų ir net 32 NB. „Savi“ ekipai 5 taškus ir 11 NB rinko D.Gabuževičius.

 

Priešpaskutiniame vakaro ir reguliaraus sezono mače Taro kortos suvedė „Vartos“ ir „Nevietinius“ krepšininkus. Solidžias rungtynes „Vartos“ gretose sužaidė V.Žūkas, tačiau to nepakako komandai švęsti pergalę.

 

„Nevietiniai“ tiksliau atakavo „Vartos“ krepšį tiek iš vidutinių, tiek iš didelių nuotolių. Atakas sėkmingai galėjo užbaigti visi minėtos komandos krepšininkai. Jie ir paėmė „Vartos“ tvirtovę, įveikdami juos rezultatu 21:13.

 

Rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtojų gretose buvo G.Stalioraitis (9 taškai, 18 NB). „Vartos“ rungtynių lyderio V.Žūko ginkluotė įvertinta 7 taškais ir 15 NB.

 

Reguliarųjį krepšinio sezoną užbaigė dvikova tarp „Urėdijos“ ir „Savi“. Nuo šio mačo baigties priklausė, kuri komanda užims aukštesnę poziciją ir kuriai teks „parankesnis“ varžovas ketvirtfinalyje.

 

Kad ir kokios užkulisinės skaičiuoklės buvo „įjungtos“, tačiau tašką į turnyrinę lentelę brūkštelėjo „Savi“ krepšininkai, kurie „Urėdiją“ įveikė minimalia persvara 15:14.

 

Daugiausia taškais ir naudingumu prie „Savi“ pergalės prisidėjo E.Besarabovas (7 taškai, 18 NB). „Urėdijai“ „tinkamiausiai“ atstovavo A.Dekaminavičius. Jo kaip krepšininko biografijoje įrašyti 6 taškai ir 11 NB.

 

Turnyrinė lentelė:

vieta

komanda

suž.

laim.

pral.

įm.

pral.

skirt.

taškai

1

NEVIETINIAI

12

10

2

252

163

89

10

2

PLUTIŠKĖS

12

9

3

185

145

40

9

3

SAVI

12

7

5

149

165

-16

7

4

UNITED

12

6

6

207

177

30

6

5

VARTA

12

5

7

176

174

2

5

6

URĖDIJA

12

5

7

160

150

10

5

7

DREAM TEAM

12

0

12

72

227

-155

0

 

Grįžti į naujienų sąrašą