Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Tinklinis. Prie starto linijos stojo Kazlų Rūdos atvirų tinklinio pirmenybių dalyviai

2019-03-05

Kovo 2 dieną, šeštadienį, prasidėjo 2019 metų Kazlų Rūdos atviros tinklinio pirmenybės, kuriose šįmet matysime 6x6 formato aikštėje šešias ekipas.

 

Dėl Kazlų Rūdos tinklinio čempino trofėjaus kovas pradėjo, ar netrukus įsilies į jų sūkurį keturios Kazlų Rūdos ir jos apylinkių („Aitvaras“, „Olimpas“, „Jotvingis“, „Jankai“) ir dvi svečių (Kauno rajono „Ežerietis“ ir Marijampolės „Marijampolė“) ekipos.  

 

Praėjusį savaitgalį tinklinio pirmenybės prasidėjo rungtynėmis tarp „Aitvaro“ ir „Ežeriečio“.

 

Po kelerių metų pertraukos sugrįžę į Kazlų Rūdos tinklinio vandenis Kauno rajono tinklininkai jau pirmame mače įrodinėjo, kad jų optiniame taikiklyje nėra tik pasižaidimas „šiaip sau“, bet ir noras kelti sparnus galbūt ir į kitą etapą.

 

Tiesa, visa tai pasimatys tik sužaidus su kiekviena pirmenybėse dalyvaujančia ekipa po du kartus. Pirmos rungtynės su „Aitvaru“ „Ežeriečiui“ klostėsi pergalingai. Varžovus jie įveikė sausu rezultatu 3:0 (25:14, 25:15, 25:11) ir brūkštelėjo pirmuosius tris taškus į turnyrinę lentelę.

 

Rezultatyviausias "Ežeriečio" komandoje šiame mače buvo  E.Bielskis (15 t.), "Aitvaro"  gretose 5 taškais pasižymėjo P.Molotkovas.

 

Antrame mače ietis sukryžiavo „Olimpas“ ir gilias tinklinio tradicijas turintys „Jankai“. Pirmame sete vyko itin atkakli kova. Kas bus pirmo taško savininku nebuvo aišku iki jo pabaigos. Labiau to taško „norėjo“ Jankų tinklininkai, kurie palaužė varžovus ir lamėdami setą 25:21 išsiveržė į priekį 1:0.

 

Antrame sete „Jankų“ ekipa pabėgo nuo varžovo jau nuo pat pirmų taškų. „Olimpo“ tinklininkai akimirką buvo nokdaune ir atsilikinėjo nuo varžovo 4:16. Nors seto pabaigoje jiems ir pavyko priartėti (14:18), tačiau pirmi setą baigė vėl jankiškiai – 17:25 ir į kišenę „įsigrūdo“ dar vieną tašką.

 

„Olimpo“ kariauna visgi sugebėjo atsitiesti ir išplėšti pergalę trečio seto metu, kurį laimėjo 25:18. Bendras rezultatas - 2:1 Jankų ekipos naudai.

 

Rezultatyviausi "Jankų" gretose buvo A.Jankauskas (14 t.) ir R.Bosas (12 t.). Olimpiečiams daugiausia taškų rinko J.Bieliauskas (10 t.) ir S.Morkevičius (9 t.).

 

Toks pat galutinis rungtynių rezultatas buvo užfiksuotas trečiame tos dienos mače, kai dėl tritaškio susigrūmė „Ežerietis“ ir „Jankai“. Rungtynės vyko permainingai, atkakliai, taškas į tašką kone kiekviename sete.

 

Nors pirmąjį 24:26 laimėjo „Jankų“ tinklininkai, tai antrame triumfavo išlygindamas serijos rezultatą 1:1 „Ežerietis“. Antrasis setas tuomet baigėsi rezultatu 25:20.

 

Vis dėl to galutinę pergalę šventė Jankų tinklininkai. Jie vėl vos dviejų taškų skirtumu 27:25 išplėšė pergalę sete, o rungtynes laimėjo 2:1 ir tos dienos pasirodymą baigė su keturiais taškais.

 

Nugalėtojams vėl daugiausia taškų rinko R.Bosas (12 t.) ir A.Jankauskas (10 t.). "Ežeriečiui" liūto dalį taškų pelnė E.Bielskis (18 t.).

 

Keturių serijų tinklinio maratonas baigėsi dvikova tarp „Aitvaro“ ir „Olimpo“. Visų rungtynių metu solidesnį žaidimą demonstravo „Olimpo“ tinklininkai.

 

Didesnė intriga užfiksuota buvo tik trečio seto metu, kuriam einant į pabaigą, „Aitvaras“ vieną akimirką pirmavo, bet ir tuomet finišo tiesiojoje užtikrinčiau sužaidė olimpiečiai, kurie laimėjo rungtynes sausu rezultatu 3:0 (25:12, 25:15, 25:21) ir kaip anksčiau minėti „Jankai“ bei „Ežerietis“, po dvejų rungtynių turnyrinėje lentelėje naujo grobio tyko turėdami keturis taškus.

 

„Olimpo“ ekipoje 11 taškų smogiamąjį arsenalą pademonstravo J.Bieliauskas. "Aitvarui" 10 taškų surinko P.Molotkovas.

Grįžti į naujienų sąrašą