Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Stalo teniso turnyre, „Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti“, naujas lyderis

2019-03-09

Šių metų ilgasis kovo savaitgalis sporto centre prasidėjo tradiciniu stalo teniso turnyru, skirtu „Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti“.

 

Nors dalyvių gausa tarprinkiminės karštinės metu šis turnyras kaip ir nepasižymėjo, tačiau dėl trofėjų susirinkusiems stalo teniso mėgėjams teko gerokai paprakaituoti.

 

Gana jaukioje sporto centro salėje ne tik dėl garbės ir orumo dviejuose „A“ ir „B“ divizionuose susigrūmė 14 šio žaidimo entuziastų.

 

Džiugu, kad po kelerių metų pertraukos, vėl į kovas įsijungė ir Kazlų Rūdos savivaldybės vicemeras Justinas Kazla, kuris, mūsų miestelio šios sporto šakos masteliais, būdavo pajėgiausių stalo teniso mėgėjų gretose.

 

Kaip ir ankstesniuose turnyruose, taip ir šiame, konkurencijos ir kiek netikėtai pasibaigusių dvikovų netrūko. Nieko keisto, kad pasikeitė ir šio turnyro lyderių trejetas.

 

Jeigu rudenį vykusiame „Sporto centro taurės“ turnyre buvo triumfavęs Nikolaj Pirogov, tai šįkart jį nukarūnuoti pavyko pastaraisiais metais gerokai savo žaidimo kokybę pagerinusiam Laimonui Ruseckui.

 

Iš penkių akistatų minėtas stalo teniso mėgėjas laimėjo keturias dvikovas („A“ divizione buvo šeši dalyviai ir nugalėtojas buvo išaiškintas rungtyniaujant rato sistema, - aut. past.).

 

Tiek pat pergalių turėjo ir N.Pirogov, tačiau jis buvo patyręs pralaimėjimą tarpusavio dvikovoje L.Ruseckui (mačas baigėsi rezultatu 2:3, - aut.past.), todėl šiam stalo teniso entuziastui teko tenkintis antrąja vieta.

 

Na, o trečia pozicija šįkart atiteko ko gero nuolat bent prizininkų trejete atsiduriančiam stalo teniso mėgėjui Gediminui Akelaičiui. Jo sąskaitoje buvo trys pergalės ir du pralaimėjimai.

 

Įdomūs viražai užfiksuoti ir „B“ divizione. Čia aštuoni varžybų dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius ir po rato varžybų juose toliau sportininkai kovas tęsė ketvirtfinaliuose, pusfinaliuose ir galų gale finaluose.

 

Taigi, nepralaimėjęs nei vienos kovos dviejuose etapuose, viename pusfinalyje Egidijus Juškevičius stojo į kovą su pora kartų grupės varžybose kluptelėjusiu Laurynu Anuškevičiumi, kitame - Antanas Dambrauskas susikovė su kitame pogrupyje pergales skynusiu Artūru Drulia.

 

Pirmame pusfinalyje, po permainingos ir itin atkaklios kovos, E.Juškevičius išplėšė pergalę prieš L.Anuškevičių, nors pastarasis ir pirmavo 0:2. Kitame A.Dambrauskas palaužė A.Drulia. Akistata baigėsi rezultatu 3:1.

 

Kovoje dėl trečios vietos Artūras Drulia sausu rezultatu 3:0 įveikė L.Anuškevičių ir užkopė ant trečios vietos pakylos. Na, ir didžiajame finale ietis sukryžiavo A.Dambrauskas su E.Juškevičiumi.

 

A.Dambrauskas svarbiausiame turnyro mače sugebėjo atsirevanšuoti už pralaimėjimą, patirtą grupės varžybose varžovui. Jis E.Juškevičių įveikė rezultatu 3:1 ir tapo „B“ diviziono nugalėtoju. E.Juškevičius iškovojo atitinkamai antrąją vietą.

Grįžti į naujienų sąrašą