Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio čempionai – „Nevietiniai“

2019-03-13

Antradienio vakare finišavo Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybės. Baigiamosiose akistatose, pradedant ketvirtfinaliais, baigiant finalais, dėl trofėjų susigrūmė šešios komandos.


Kelialapius į pusfinalį jau buvo užsitikrinę reguliaraus sezono nugalėtojai „Nevietiniai“ ir antroje pozicijoje šią liniją kirtę plutiškiečiai, kurie lūkuriavo varžovų ketvirtfinalio „peštynių“ mačuose.

 

Pirmame iš jų į finalinio ketverto traukinį mėgino šoktelėti „Savi“ ir „Urėdija“. Norinčios komandos buvo dvi, o bilietas vienas.

 

Po reguliaraus sezono „Savi“ buvo įsitaisę trečioje pozicijoje, tuo tarpu „Urėdijos“ ekipa buvo ta, kuri dar pateko į šį varžybų etapą.

 

Nors ekipas skyrė ir kelios turnyrinės lentelės pozicijos, tačiau atkaklūs „Urėdijos“ krepšininkai dar sezono metu buvo įrodę, kad gali „nukirsti“ bet kurią komandą. Taip nutiko ir šįkart.

 

Nors didžiąją dvikovos dalį pirmavo „Savi“ krepšininkai, tačiau „Urėdija“ sugebėjo paskutinėmis minutėmis išplėšti pergalę 8:9 ir prasibrauti į pusfinalį.

 

„Savi“ krepšininkų gretose geriausiai sekėsi šiame minimače E.Besarabovui, kurio sąskaitoje 5 taškai ir 8 NB.

 

„Urėdijai“ tiek pat taškų pelnė M.Lukoševičius. Naudingiausias ketvirtfinalio mače buvo E.Paliokas (10 NB).


Antrame ketvirtfinalyje susikirto „United“ ir „Vartos“ interesai. Jau pirmoje rungtynių pusėje „United“ atitrūko nuo varžovo 7:1, šį pranašumą išlaikė iki dvikovos pabaigos ir laimėdama akistatą 12:7 komanda prisistatė pusfinalyje laukiančiai jos „Nevietinių“ ekipai.

 

Pirmu smuiku nugalėtojams griežė K.Kavaliauskas (7 taškai, 15 NB). „Vartai“ daugiausia taškais ir naudingumu gelbėjo A.Migliušas (4 taškai, 11 NB).


Toliau sekė pusfinalio mačai. Pirmame iš jų „Plutiškes“ į mažąjį finalą pasiųsti mėgino apetitu pergalėms nesiskundžiantys „Urėdijos“ krepšininkai. Kurį laiką tai jiems daryti sekėsi gana neblogai, tačiau visus planus sugriovė M.Lukoševičiaus gauta trauma, po kurios urėdai kovos lauke liko dviese.

 

Tuomet garbingo žaidimo puikų pavyzdį pademonstravo „Plutiškių“ krepšininkai, kurie nors ir turėjo taško deficitą, tačiau rungtyniavo su varžovais taip pat iš aikštelės „išėmę“ vieną krepšininką.

 

„Plutiškių“ ekipa įveikė „Urėdiją“ 8:5 ir pirma atsidūrė pirmenybių finale. Plutiškių gretose daugiausia matomas buvo L.Chalytovas (3 taškai, 4 NB), „Urėdijai“ 3 NB „sukrapštė“ E.Paliokas.

 

Kitoje fronto linijoje, vedančioje į finalus, susikovė „Nevietiniai“ ir „United“. Šiame mače intriga ganėtinai greitai buvo užgesinta. Kur kas solidesnį žaidimą demonstravę ir tiksliau atakavę varžovų krepšį „Nevietiniai“ pranoko varžovus rezultatu 19:12, ir ramiai lūkuriavo paskutinės vakaro kovos.

 

Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo E.Sederevičius, kuris surinko 8 taškus ir 19 NB. „United“ ekipai daugiausia gelbėjo D.Krinickas (6 taškai, 6 NB).


Kovoje dėl trečios vietos, mažajame finale, nukraujavęs „Urėdijos“ duetas daugiau simbolinėje kovoje, varžovų sutikimu pasistiprinę vienu iš „Vartos“ krepšininkų, nors ir įveikė „United“ rezultatu 9:7, tačiau trečioji vieta pirmenybėse atiteko būtent šiai komandai.


Na, o didžiajame finale dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio čempionų trofėjaus ragus surėmė „Nevietiniai“ ir „Plutiškės“.

 

Didelės intrigos finale neužfiksuota. Kaip ir pusfinalyje, „Nevietiniai“ kur kas sėkmingiau atakavo varžovų krepšį, individualiu žaidimu varžovus pranokdavo E.Sederevičius, todėl nieko keisto, kad nuo pirmų iki paskutinių minučių šios ekipos krepšininkai ir diktavo žaidimo sąlygas.

 

Gražiu gestu pusfinalyje pasižymėję plutiškiečiai gelbėjosi tolimais metimais. Galutinę pergalę rezultatu 21:12 šventė „Nevietiniai“, kurie ir pasidabino čempionų medaliais.

 

Finale pirmenybių lyderių ekipoje sėkmingai rungtyniavo visas trejetas: po 7 taškus rinko G.Stalioraitis ir L.Belkevičius, kurie surinko atitinkamai 10 ir 15 NB.

 

Komandos priekyje taip pat buvo ne kartą varžovų lanką dėjimais drebinęs E.Sederevičius (6 taškai, 15 NB). „Plutiškių“ ekipos pasipriešinimo ašį sudarė G.Navickas (5 taškai, 8 NB).

 

Šių pirmenybių nugalėtojai, prizininkai pasidabino atitinkamos prabos medaliais, na o rezultatyviausi visų komandų krepšininkai buvo apdovanoti specialiais prizais.

 

Daugiausia taškais savose ekipose sezono metu pasižymėjo: L.Ruseckas („Dream Team“), M.Lukoševičius („Urėdija“), A.Migliušas („Varta“), D.Krinickas („United“), D.Gabuževičius („Savi“), L.Chalytovas („Plutiškės“) ir L.Belkevičius („Nevietiniai“). Naudingiausiu reguliaraus sezono krepšininku pripažintas A.Migliušas („Varta“).

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą