Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Tinklinis. Kazlų Rūdos atvirose tinklinio pirmenybėse vėl naujas lyderis

2019-04-01

Praėjusį šeštadienį Kazlų Rūdos sporto centre karaliavo tinklinis. Tądien buvo sužaistos reguliaraus sezono ketverios rungtynės.

 

Atvirose tinklinio pirmenybėse į mūšio lauką stojo visos keturios Kazlų Rūdos ir jos apylinkių komandos – „Aitvaras“, „Olimpas“, „Jotvingis“ ir „Jankai“. Visos ekipos sužaidė po du mačus.

 

Daugiausia taškų tądien nuraškė „Olimpo“ komanda. Ji turnyrinės lentelės taškų arsenalą papildė visais šešiais taškais. Sunkiausiai sekėsi aitvariečiams.

 

Nors ir gerinantiems žaidimą šios ekipos tinklininkams ne kartą buvo pavykę atsidurti prie pirmo taško slenksčio, tačiau paskutinėmis seto/setų akimirkomis varžovai būdavo negailestingi ir taškus kraudavosi į savo kraitį.


Keturių dalių tinklinio epopėją tądien pradėjo „Aitvaras“ ir „Jankai“. Pirmo seto pirmoje pusėje aitvariečiai varžovams gana atkakliai priešinosi, tačiau jankiškiai antroje jo pusėje pabėgo nuo „Aitvaro“ ir laimėjo jį 18:25.

 

Pajutę, kad gali rungtyniauti prieš grėsmingą Jankų komandą, „Aitvaro“ tinklininkai antrame sete dar labiau padidino apsukas ir kovėsi su oponentais iki pat paskutinių taškų.

 

Visgi Jankų tinklininkai seto pabaigoje buvo tikslesni, jį laimėjo 22:25 ir tos dienos mače padidindami persvarą iki 0:2 užsitikrino nugalėtojo statusą.

 

Trečiame sete įžiebti intrigos aitvariečiams nepavyko. Vėl apylygis žaidimas vyko tik pirmoje jo pusėje. Jankų ekipa neleido suabejoti savo pranašumu, setą laimėjo 16:25, rungtynes 0:3 ir šliūkštelėjo į turnyrinę lentelę visus tris taškus.

 

"Jankų" pagrindinis snaiperis tame mače buvo A.Jankauskas - 22 taškai. "Aitvaro" stovykloje daugiausia atsišaudė J.Kmitas - 12 taškų.

 

Dar tris galimybes nugriebti tašką „Aitvaras“ turėjo dvikovoje su „Olimpu“, kurio gretose buvo vos keturi tinklininkai.

 

Pirmas setas vyko itin atkakliai. Įpusėjus setui, aitvariečiai netgi turėjo poros taškų pranašumą, tačiau solidžiau rungtyniaujantis „Olimpas“ besibaigiant setui sugebėjo pasukti fortūną savo komandos naudai ir laimėdami setą 25:22 išsiveržė priekin 1:0.

 

Antrame sete olimpiečiai jau be didesnio vargo dar kartą įrodė pranašumą prieš varžovus. Laimėdami jį 25:12, jie pirmavo jau 2:0.

 

Sukaupusi visas jėgas „Aitvaro“ ekipa labai arti išsvajoto taško buvo trečio seto metu. Besibaigiant jam, rezultatas švieslentėje buvo 23:23. Paskutinius kirčius vėl sėkmingai atliko „Olimpas“. Jie „ištraukė“ setą 25:23, rungtynes laimėjo 3:0 ir turnyrinėn lentelėn brūkštelėjo visą tritaškį.

 

"Olimpo" atakų lyderiu šiame mače buvo J.Bieliauskas (24 taškai). "Aitvaro" ekipai taškais daugiausia gelbėjo J.Kmitas (11 taškų).

 

Trečiose tos dienos rungtynėse apetito dar nepatenkinę „Jankai“ susigrūmė su traumų ir kitų priežasčių išretinta „Jotvingio“ ekipa. Fronto liniją pastarojoje mėgino atlaikyti keturi tinklininkai.

 

Nepaisant tokios susiklosčiusios situacijos, pirmoje seto pusėje jotvingiečiai gana atkakliai priešinosi, tačiau po to Jankai sužaidę atkarpą 9:2, pabėgo nuo varžovo ir setą laimėjo 16:25.

 

Rungtyniaudami nepilnos sudėties jotvingiečiai nepasimetė ir pradėjo siautėti antrame sete. Jo metu Kazlų Rūdos komanda buvo išsiveržusi į priekį net 14:5.

 

Jankai tuomet susigriebė. Vis sunkiau „Jotvingiui“ buvo „įkandami“ R.Boso padavimai. Besibaigiant setui, jankiškiai sugebėjo pavyti varžovus ir išsiveržti į priekį 17:19.

 

 Tokiame fone Jankų ekipa ir baigė antrą setą. Jį jankiečiai laimėjo 19:25 ir padidino persvarą iki 0:2.

 

To, ko nepavyko „Jotvingio“ ekipai padaryti antrame sete, tai atkaklūs tinklininkai įgyvendino trečio seto metu.

 

Tuomet visą atkarpą ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda. Finišo tiesiojoje charakterį pademonstravo „Jotvingis“, kuris išplėšė pergalę sete 25:22.

 

Nors Jankams ir buvo pralaimėta 1:2, tačiau Kazlų Rūdos tinklininkai galėjo guostis taip pat svarbiu vienu tašku.

 

"Jankų" gretose šiame mače atakose siautėjo R.Bosas (20 t.) ir A.Jankauskas (18 t.). "Jotvingiui" 20 taškų surinko I.Matulaitis.

 

Paskutinėse tos dienos rungtynėse susikirto „Jotvingio“ ir „Olimpo“ interesai. Kalbant apie žaidėjus, abi komandos buvo su panašiais nuostoliais. Tiesa, „Olimpo“ ekipoje į pagalbą atvyko penktasis žaidėjas.

 

Kaip ir galima buvo tikėtis, rungtynių bent pati pradžia vyko atkakliai, taškas į tašką. Pirmo seto pabaigą visgi sėkmingiau sužaidė „Olimpas“. Jis įgijo keleto taškų pranašumą (21:16), jį išsaugojo, laimėjo setą 25:17 ir išsiveržė į priekį 1:0.

 

Antrą setą galingiau pradėjo olimpiečiai (7:2). Nors „Jotvingio“ ekipai ir buvo pavykę kiek priartėti prie varžovo, bet netrukus „Olimpas“ vėl tolo nuo persekiotojų ir setą baigė turėdamas dešimties taškų persvarą – 25:15 (2:0).

 

Tvirtai laikė „Olimpas“ vadžias ir trečio seto metu. Tuomet „Jotvingio“ komandoje kapituliavo vienas iš komandos lyderių I.Matulaitis ir komanda buvo priversta baigti rungtynes trise. „Olimpas“ laimėjo setą 25:16, rungtynes – 3:0 ir po tos dienos mačų įsitaisė turnyrinės lentelės viršūnėje.


"Olimpo" ekipai 18 taškų pelnė J.Bieliauskas, "Jotvingio" komandoje rezultatyviausias buvo I.Matulaitis (17 taškų).

 

Turnyrinė lentelė:

 

vieta

komanda

suž

perg

pral

set(+)

set (-)

set.sk

tšk(+)

tšk. (-)

tšk.sk

taškai

1

Olimpas (Kazlų Rūda)

6

4

2

14

4

10

443

353

90

14

2

Marijampolė (Marijampolė)

4

4

0

11

1

10

297

191

106

11

3

Jankai (K.Rūdos sav.)

6

5

1

11

7

4

402

387

15

11

4

Jotvingis (Kazlų Rūda)

6

3

3

9

9

0

398

404

-6

9

5

Ežerietis (Kauno raj.)

6

1

5

6

12

-6

375

408

-33

6

6

Aitvaras (Kazlų Rūda)

6

0

6

0

18

-18

278

450

-172

0

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą