Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Tinklinis. Kazlų Rūdos atvirose tinklinio pirmenybėse į finalą prasibrovė „Olimpas“ ir „Marijampolė“

2019-05-06

Kazlų Rūdos atvirose tinklinio pirmenybėse lieka baigiamieji akordai – finalinės dvikovos. Po jų ir sužinosime šių metų čempionus ir prizininkus.

 

Šios sporto šakos finalai numatyti gegužės 11 d., ateinantį šeštadienį, 12.00.

 

Po praėjusį penktadienį vykusių pusfinalių jau žinome, kurios tinklinio ekipos lietis laužys kovoje dėl trečios vietos, o kurios kibs vienai kitai į atlapus dėl pagrindinio pirmenybių trofėjaus.


Tą vakarą vykusiuose pusfinaliuose didelių staigmenų neužfiksuota. Komandos, kurios reguliariajame sezone turėjo aukštesnes turnyrinės lentelės pozicijas, jas apgynė ir pateko į didįjį finalą.

 

Pirmame pusfinalyje reguliaraus sezono nugalėtojui Kazlų Rūdos „Olimpui“ mesti iššūkį mėgino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje finišavę „Jankų“ (K.Rūdos sav.) tinklininkai.

 

Didžiąją pirmo seto dalį vyko ganėtinai atkakli kova, tačiau nuolat priekyje buvo olimpiečiai, kurie seto pabaigoje pranašumą padidino ir laimėdami jį 25:18 išsiveržė į priekį 1:0.

 

Panašiu scenarijumi klostėsi ir antrasis setas. Jį vėl laimėjo Kazlų Rūdos "Olimpo" komanda rezultatu 25:19 ir dar vienu žingsniu priartėjo prie finalo.

 

Trečiame sete užsivedę „Olimpo“ tinklininkai buvo jau nesulaikomi. „Jankų“ kovinė dvasia buvo kritusi ir Kazlų Rūdos komanda, be didesnių problemų laimėjusi setą 25:11, rungtynes - sausu rezultatu 3:0, liuogtelėjo į pirmenybių finalą.

 

"Olimpui" liūto dalį taškų pelnė J.Bieliauskas (25 taškai), Jankų ekipai 12 taškų surinko A.Jankauskas.

 

Kur kas daugiau dramatizmo, permainingumo ir atkaklumo buvo užfiksuota antrame pusfinalyje, kuriame susigrūmė „Marijampolė“ (Marijampolė) ir „Jotvingis“ (Kazlų Rūda).

 

Šioje akistatoje nugalėtojui išaiškinti buvo „išnaudoti“ visi penki setai. Pirmasis setas vyko taškas į tašką, ne kartą buvo fiksuojamas lygus rezultatas ir tik jo pabaigą sėkmingiau sužaidęs „Jotvingis“ laimėjo jį 22:25 ir išsiveržė į priekį 0:1.

 

Antrame sete didžiąją jo dalį pirmavo jau marijampoliečiai, kurie didesnį pranašumą įgijo antroje jo pusėje ir laimėdami setą 25:17, išlygino serijos rezultatą – 1:1.

 

Trečio seto metu vėl daugiau dominavo ir laikė vadžias Kazlų Rūdos komanda, kuri vienu metu buvo įgijusi ir 7 taškų persvarą – 12:19.

 

Nors Marijampolės tinklininkai sugebėjo varžovų pranašumą ir aptirpdyti (20:23), tačiau setą laimėjo „Jotvingis“ (22:25), kuris išsiveržė vėl į priekį 1:2.

 

Priremti prie sienos Suvalkijos sostinės tinklininkai atsitiesė ir atsiteisė ketvirto seto metu. Tuomet marijampoliečiai pirmavo nuo pat seto pradžios ir finišo liniją kirto laimėdami jį 25:18, tokiu būdu lygindami dar kartą rezultatą 2:2.

 

Tikra liūtų dvikova vyko penktojo seto metu. Artėjant jo viduriui, rezultatas buvo 7:7. Vis dėlto Marijampolės tinklininkai antroje seto pusėje rungtyniavo tiksliau, todėl laimėjo jį rezultatu 15:9, rungtynes 3:2 ir prasiskynė kelią į finalą.

 

Marijampolės ekipai 17 taškų pelnė K.Kirilevičius, 15 taškų buvo T.Mulerenko sąskaitoje. "Jotvingiui" 20 taškų surinko I.Matulaitis, 19 taškų - E.Norkus.

Grįžti į naujienų sąrašą

Komentarai

Žinovas
2019-05-06 16:18:51
Jotvingiai Kazlų Rūdos ar Vilkaviškio? :)