Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Tinklinis. Kazlų Rūdos atvirų tinklinio pirmenybių čempionais tapo marijampoliečiai

2019-05-14

Praėjusį šeštadienį finalinėmis varžybomis finišavo Kazlų Rūdos atviros tinklinio pirmenybės, kuriose paaiškėjo šių metų čempionai ir prizininkai.

 

Keturios pajėgiausios jose dalyvavusios komandos kovoje dėl trečios vietos mažajame finale, taip pat akistatoje dėl čempiono titulo didžiajame finale stojo į bekompromises kovas.

 

Abi finalinės dvikovos buvo vertos savo vardo. Tiek rungtynėse dėl trečios, tiek dėl pirmos vietų tinklinio ekipoms teko išnaudoti visus setus ir jų nugalėtojai paaiškėdavo faktiškai tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

 

Pirmose rungtynėse dėl 3 vietos, dėl vieno medalių komplekto susigrūmė Kazlų Rūdos „Jotvingio“ ir „Jankų“ (Kazlų Rūdos sav.) tinklininkai.

 

Kazlų Rūdos komandai tądien atstovavo vos keturi tinklininkai ir kurį laiką rodėsi, kad dvikovos favoritas gana aiškus ir didelės intrigos šiame mače nebus.

 

Tokį įspūdį sustiprino ir pirmo seto rezultatas, kurį Jankų ekipa laimėjo be didesnių problemų – 25:13 ir išsiveržė į priekį 1:0.

 

„Užmigdyti“ tokios sėkmės, jankiečiai žaidimą kiek prigesino antro seto metu. Tuo tarpu „Jotvingis“ atkuto, rengė vis galingesnes atakas. Niekuo nenusileisdami varžovams, jie laimėjo setą 25:21 ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

 

Dar vieną kirtį Jankų ekipa patyrė trečiame sete. Įsisiūbavę Kazlų Rūdos tinklininkai buvo nesulaikomi. Laimėdami setą 25:18 jie išsiveržė į priekį 2:1.

 

Priremti prie sienos Jankų tinklininkai susigriebė. Minėta komanda kur kas solidžiau rungtyniavo ketvirto seto metu ir laimėdami jį 25:19 išlygino rezultatą 2:2.  

 

Medalių medžioklė lemiamo setu metu sėkmingiau susiklostė Jankų ekipai. Dominuodami nuo pat seto pradžios, jie laimėjo lemiamą rungtynių atkarpą 15:9, rungtynes 3:2 ir pasidabino pirmenybių bronzos medaliais.

 

Nugalėtojams 24 taškus pelnė A.Jankauskas, "Jotvingio" gretose taškų mašina buvo E.Norkus (32 taškai).

 

Ne mažiau atkaklus, permainingas buvo ir didysis finalas, kuriame ragus surėmė reguliaraus sezono nugalėtojai, daugelyje rungtynių frontą atlaikydami penkiese, „Olimpo“  (Kazlų Rūda) tinklininkai, prieš užkulisiai vadinamus pirmenybių favoritus, kurie po rato varžybų etapo buvo antri, „Marijampolės“ (Marijampolė) ekipą.

 

Pirmame sete kur kas galingiau rungtyniavo marijampoliečiai. Dar seto viduryje jie turėjo ganėtinai solidžią 7 taškų persvarą (12:5). Pirmą žingsnį nugalėtojų titulo link Suvalkijos sostinės ekipa žengė laimėdama setą 25:15 (1:0).

 

Antro seto metu vaizdas aikštėje pasikeitė; sąlygas varžovams diktavo „Olimpo“ tinklininkai, kurie naudojosi marijampoliečių netiksliomis atakomis, pridėdami savos solidžios smogiamosios jėgos. Antrame sete Kazlų Rūdos komanda sugebėjo atsirevanšuoti ir laimėdama 25:21 išlygino rezultatą 1:1.

 

Po itin dramatiškos trečio seto pabaigos Kazlų Rūdos komanda sugebėjo išplėšti pergalę jame 25:23 ir išsiveržti netgi priekin 2:1. Deja, „Olimpo“ svajonės subliuško likusių rungtynių metu.

 

Didžioji ketvirto seto dalis vyko taškas į tašką. Vis dėlto marijampoliečiai sugebėjo jo antrą pusę sužaisti solidžiau ir laimėję setą 25:17 varžovai išlygino seriją 2:2.

 

Visi taškai ant „i“ buvo sudėti penktame sete. Jį galingiau pradėjo Marijampolės ekipa, kuri išsiveržė į priekį 8:3.

 

Nors Kazlų Rūdos komanda titaniškomis pastangomis sugebėjo varžovų pranašumą ištirpdyti iki 1 taško (11:10), tačiau paskutiniai čempioniški kirčiai buvo Marijampolės komandos pusėje.

 

Jie lemiamą setą laimėjo 15:12, rungtynes 3:2 ir tapo 2019 m. Kazlų Rūdos atvirų tinklinio pirmenybių čempionais.

 

Čempionams 19 taškų pelnė K.Kirilevičius, "Olimpo" ekipoje rezultatyviausias buvo J.Bieliauskas, 21 taškas.

 

Šių metų pajėgiausias tinklinio komandas, individualiai sezono metu pasižymėjusius tinklininkus atvyko pasveikinti ir apdovanojo Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotojas Marius Žitkus, kuris pasidžiaugė tinklinio tradicijomis Kazlų Rūdoje, kuri patraukli ir aplinkinių savivaldybių komandoms.

 

Na, o rezultatyviausiais tinklininkais reguliariajame sezone šiais metais tapo Žilvinas Martinkus („Aitvaras“), Evaldas Bielskis („Ežerietis“), Ignas Matulaitis (Jotvingis“), Remigijus Bosas („Jankai“), Justas Bieliauskas („Olimpas“) ir Paulius Miliauskas („Marijampolė“).

 

Grįžti į naujienų sąrašą