Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Vaikų futbolo šventė „Vasarą pasitinkant“

2019-06-10

Paskutinę pavasario dieną Kazlų Rūdoje visi keliai vedė į miestelio stadioną. Tądien vyko antrus metus skaičiuojantis Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokytojos Ginos Girdvainienės iniciatyva organizuota, talkinant sporto centrui, 1-4 klasių vaikų futbolo šventė „Vasarą pasitinkant“.


Nuo pat ankstaus ryto stadiono link judėjo vaikų būriai. Futbolo stadione sugužėjo ne vienas šimtas futbolo ir jo teikiamais malonumais mėgautis siekę moksleiviai. Tai buvo ko gero buvo vienas masiškiausių mūsų miestelio vaikų futbolo renginių.


Jame dalyvavo net trylika mokyklos futbolo komandų, kurios varžėsi trejose grupėse. Vienoje, „meistriškumo“  grupėje, tarpusavyje varžėsi Kazlų Rūdos sporto centro treniruotes lankantys futbolininkai, kuriems turnyras toli gražu nebuvo naujiena.

 

Komandos, įvardinusios save kodiniais pavadinimais „Šilas“ ir „Sūduva“, kas pajėgesni aiškinosi sužaisdami rungtynių seriją.

 

1-2 klasių grupėje tarpusavyje jėgas išmėgino 5 komandos, na o vyresnių klasių grupėje kovojo šešios ekipos. Aistros virė ne tik futbolo aikštėje, bet ir už jos ribų. Įmuštais įvarčiais džiūgavo tribūnose įsitaisę futbolo aistruoliai.

 

Paraleliai futbolo kovų aikštėje, mokyklos mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti ir atrakcinėje rungtyje, kurios esmė buvo pataikyti į vartus kamuoliu užrištomis akimis.

 

Kazlų Rūdos pradinės mokyklos direktorė Lina Laužaitienė neslėpė džiaugsmo, kad futbolas subūrė po viena vėliava tokį gausų būrį mokinių.

 

Minėtos mokyklos vadovė vylėsi, kad ši futbolo šventė taps tradicine ir tai paskatins moksleivius rinktis turiningą, aktyvų gyvenimo būdą.

 

Visos turnyre dalyvavusios komandos negrįžo namo tuščiomis – buvo apdovanotos Kazlų Rūdos sporto centro įsteigtais prizais. 

Grįžti į naujienų sąrašą