Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Kazlų Rūdos U-11 futbolininkai „Wellkid lygoje“ pirmą sezono pusę baigė

2019-06-14

Vito Kirtiklio treniruojamiems Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkams, dalyvaujantiems LFF U-11 „Wellkid lygos“ Pietų regiono pirmenybėse, pirmoji sezono pusė jau baigėsi.

 

Per pastarąsias pora savaičių kazlųrūdiečiai sužaidė ketverias rungtynes, kuriose iškovojo tris pergales, patyrė vieną pralaimėjimą.

 

Dvejos rungtynės prieš pora savaičių buvo žaidžiamos Alytuje su Vilkaviškio SM ir Marijampolės FC komandomis.

 

Pasak komandos trenerio, tai buvo diametraliai skirtingos rungtynės, atitinkamas ir jų rezultatas. Dvikovoje su bendraamžiais iš Vilkaviškio SC „Šilo“ futbolininkai didesnio pasipriešinimo nesulaukė.

 

Tame mače D.Šafranskis nepraleido nei vieno įvarčio. Tuo tarpu Kazlų Rūdos komandos gretose pasižymėjo visa eilė futbolininkų.

 

Keturiais įvarčiais pasižymėjo Aronas Sidabra ir Simas Laukaitis, įmušto įvarčio skoniu mėgavosi Elvinas Sidabra, Liudas Šverčiauskas, Justas Žūkas, Lukas Martišius.

 

Kitokiu scenarijumi rungtynės klostėsi su Marijampolės komanda. Toje akistatoje SC „Šilo“ futbolininkams nepavyko išvengti eilės klaidų.

 

Pasak V.Kirtiklio, tai buvo vienos silpniausių Kazlų Rūdos komandos rungtynių šiame sezone. Pagal galimybes SC „Šilo“ futbolininkams sužaisti nepavyko.

 

Nepaisant to, Marijampolės FC vartai neliko sausi. Kazlų Rūdos komandoje po įvartį į varžovų vartus mušė Simas Laukaitis ir Aronas Sidabra.

 

Praėjusią savaitę „Wellkid lygos“ vienas iš turų vyko Kazlų Rūdoje. Tądien V.Kirtiklio treniruojami kazlųrūdiečiai susitiko su Druskininkų SC „A“ ir „B“ komandomis.

 

Aikštės šeimininkams abejos rungtynės susiklostė pergalingai, Dzūkijos krašto komandos įveiktos gana įtikinamais rezultatais. Galime paminėti tik tai, kad varžovams per abejas rungtynes pavyko pasižymėti tik pora kartų.  

 

Paskutiniai pirmos sezono pusės patepimai Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkams šią savaitę turėjo įvykti Kaune, kuriame ietys kryžiuojamos turėjo būti su SM „Tauro“-FK „Žalgirio“ bei FM „Fortūnos“-FC „Stumbro“ komandomis, tačiau dėl itin aukštos oro temperatūros turas atšauktas ir dabar kovos futbolo aikštėje bus pratęstos jau rudeniop.

Grįžti į naujienų sąrašą