Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

„Plutiškių dienų‘ 2019“ turnyruose dominavo Vilkaviškio krepšininkai ir Jūrės tinklininkai

2019-08-07

 

Praėjusį šeštadienį Kazlų Rūdos savivaldybės sporto epicentru buvo Plutiškės. Jose buvo numatyti net trys turnyrai, kuriuose jėgas išmėginti turėjo galimybę krepšinio, tinklinio ir futbolo mėgėjai.

 

Deja, pastarųjų turnyras nesudomino, dėl turnyro trofėjų buvo varžomąsi krepšinio ir tinklinio aikštelėse.

 

Nieko keisto, kad gausiausias komandų būrys buvo užfiksuotas 3x3 krepšinio turnyre. Dėl „Plutiškių dienų‘ 2019“ nugalėtojų ir prizininkų pozicijų kovojo septynios komandos.

 

Sėkmingiausiai miniturnyras susiklostė vilkaviškiečiams. Komanda „VLK“ pasivadinę krepšininkai – Gintaras Vaitkus, Lukas Marčiulionis, Justas Bagurskis ir Algirdas Blažys dar grupės rungtynėse be didesnių problemų rezultatu 15:4 nukovė „Kvietiškį“, 15:8 „Šilavoto“ komandą ir 12:7 įveikė „Bombermenus“.

 

Pusfinalyje vilkaviškiečiai rezultatu 15:6 „pranėrė“ pro „Greičiau pabaigsim, greičiau pradėsim“ krepšininkus, na o finale rezultatu 15:11 triumfavo palauždami „Kvietiškio 2“ komandą.

 

Trečioji vieta šiame turnyre atiteko „Bombermenams“, kurie mažajame finale rezultatu 15:3 pranoko „Greičiau pabaigsim, greičiau pradėsim“ trijulę.


Nors kitos turnyre dalyvavusios komandos ir liko prizininkų užribyje, tačiau jos „uždirbo“ įskaitinius taškus, kurie turės įtakos kovojant dėl dar vieno trofėjaus šiais metais – „Kazlų Rūdos savivaldybės taurės“, kurios savininkas paaiškės baigiamajame „Kazlų Rūdos rugsėjo fiestos turnyre“, vyksiančiame rugsėjo 7 d. Kazlų Rūdos K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyne.

 

Priminsime, kad už pirmą vietą vasaros sporto švenčių turnyre komandai skiriami 6 taškai, už antrą – 5 ir t.t. Baigiamajame turnyre Kazlų Rūdoje taškų fondas bus dvigubinamas.

 

Šįmet įskaitiniai turnyrai vyko jau du – Jankuose ir Plutiškėse. Taigi, bendra komandų turnyrinė rikiuotė būtų tokia:

 

1. Bombermenai (Veiveriai) – 8 taškai

2. VLK (Vilkaviškis) – 6 taškai

3. Spurtas (Griškabūdis) – 6 taškai

4. Kvietiškis (Kazlų Rūdos sav.) – 5 taškai

5. Kvietiškis 2 (Kazlų Rūdos sav.) – 5 taškai

6. Greičiau pabaigsim, greičiau pradėsim (Kazlų Rūdos sav.) – 3 taškai

7. Plutiškės (Kazlų Rūdos sav.) – 1,5 taško

8. Šilavotas (Prienų sav.) – 1,5 taško

 

„Plutiškių dienų‘ 2019“ tinklinio aikštėje varžėsi keturios komandos. 4x4 formato turnyras geriausiai susiklostė „Jūrės“ ekipai, kuri įveikė visus varžovus.

 

Turnyro nugalėtojai rezultatu 2:0 įrodė pranašumą prieš „Olimpą“ bei „Antanavą“ ir po atkaklios kovos 2:1 palaužė „Igliaukos“ ketvertuką.

 

„Jūrės“ komandai atiteko ne tik pagrindinis turnyro trofėjus, bet ir šeši taškai kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės taurės.

 

„Plutiškių dienų‘ 2019“ antroji pozicija ir 5 įskaitiniai taškai atiteko Kazlų Rūdos „Olimpui“. Prizininkų trejete su keturių taškų grobiu atsidūrė ir „Antanavo“ ekipa. Tinklinio vasaros turnyrų turnyrinė lentelė šiuo metu atrodo taip:


1. Olimpas (Kazlų Rūda) – 11 taškų

2. Jūrė (Kazlų Rūdos sav.) – 11 taškų

3. Antanavas (Kazlų Rūdos sav.) – 6,5 taško

4. Jankai (Kazlų Rūdos sav.) – 4 taškai

5. Igliauka (Marijampolės sav.) – 3 taškai

6. Jankų rinktinė (Kazlų Rūdos sav.) – 2,5 taško

 

Grįžti į naujienų sąrašą