Futbolas. Kazlų Rūdos „Šilas“ pergalingai žygiuoja ir toliau – nukautas „Vidzgiris“

2019-09-05

Visapusiškai rezultatyvus tiek pergalių, tiek įvarčių gausos prasme ruožas LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse S.Vikerto treniruojamiems „Šilo“ futbolininkams tęsiasi.

Kazlų Rūdos komandos trečiadienio vakaro grobiu buvo Alytaus „Vidzgirio“ vienuolikė.

Dabartiniai šios lygos regiono lyderiai varžovų nepagailėjo – įveikė juos sausu rezultatu 8:0 (3:0). Net keturis įvarčius alytiškiams atseikėjo Ričardas Beniušis, dubliu pasižymėjo Renaldas Stankevičius ir po įvartį pridėjo Audrius Račkus bei Karolis Raškauskas.

Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo be didelių skrupulų. Jau 2-ąją rungtynių minutę, po V.Bagdanavičiaus perdavimo, kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė „Šilo“ „bombermenas“  R.Beniušis – 1:0.

Po tokios puikios pradžios toliau sekė Kazlų Rūdos komandos kuriamų progų neišnaudotos galimybės.

Vieną tokių pavyzdinių atakų Kazlų Rūdos komanda surengė 12-ąją minutę. Po A.Lukšio perdavimo į kraštą, jame vos gavęs kamuolį K.Raškauskas siuntė tolimo virpsto link, tačiau pataikyti juo į vartus baigiamojoje atakos dalyje nepavyko R.Beniušiui.

16-ąją minutę užfiksuoti net du paeiliui epizodai, kai Kazlų Rūdos komanda galėjo pasižymėti. Po keliamo kampinio prie svečių vartų, tiek A.Račkaus, tiek po to R.Beniušio smūgiuoti galva kamuoliai atšoko nuo Alytaus vartų skersinio.

Vos po trijų minučių, dar viena galimybė R.Beniušiui pasižymėti nuplaukė po K.Raškausko perdavimo. Tuomet „Vidzgirio“ vartininkas Kazlų Rūdos komandos futbolininko smūgiuotą kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Vėl galimybė tai padaryti pasitaikė R.Beniušiui kėlinio viduryje. „Šilo“ minėtas puolėjas baudos aikštėje sugebėjo perimti ir pasitvarkyti kamuolį, tačiau trūko vieno – pataikyti juo į vartų plotą.

Ši atakų plejada rezultatyviai užbaigta buvo 24-ąją minutę. Po R.Stankevičiaus keliamo eilinio kampinio, arčiausiai kamuolio buvo K.Raškauskas, kuris nukreipė jį į vartų  tinklą – 2:0.

Po šios istorijos vėl sekė Kazlų Rūdos atakų virtinė, kurių metu vėl nepavykdavo įmušti įvarčio.

35-ąją minutę antrą kartą tose rungtynėse, po P.Gavėno perdavimo, varžovų vartų virpstą kamuoliu paženklino R.Beniušis...

„Šilo“ rezultatyviausias futbolininkas visgi prisišaudė kėlinio pabaigoje. 41-ąją minutę, po K.Raškausko perdavimo, Kazlų Rūdos komandos futbolininkas „uždarė“ kamuolį ir pirmą dvikovos dalį „Šilas“ baigė pirmaudamas 3:0.

Dar didesnė įvarčių gausa užfiksuota antrame kėlinyje, kurių be abejo galėjo būti ir daugiau nei buvo įmušta.

Kazlų Rūdos komandos pranašumas ir toliau augo, kuomet 56-ąją minutę, po aštraus E.Bindoko reido dešiniu aikštės kraštu ir jo skersuoto kamuolio, jį baudos aikštelėje „uždarė“ A.Račkus – 4:0.

Po poros minučių „Vidzgirio“ vartų abu virpstus sugebėjo paženklinti vienu smūgiu R.Stankevičius, kuomet vėl po E.Bindoko skersuoto kamuolio, jį atakuojančiam futbolininkui galva perdavė R.Beniušis.

Aikštės šeimininkai toliau mėgavosi futbolu. 60-ąją minutę, alytiškių vartininkas vėl traukė kamuolį iš savų vartų tinklo, kai savo įvarčių arsenalą papildė atakos smaigalyje baudos aikštėje atsidūręs su kamuoliu R.Beniušis – 5:0.

Toliau vartai „ramybėje“ palikti buvo tik kiek daugiau nei dešimčiai minučių. 73-ąją nuo savų vartų pasinėrę į greitą ataką Kazlų Rūdos futbolininkai vėl pasižymėjo. Tąkart atakos smaigalyje buvo R.Stankevičius, baudos aikštėje pasiuntęs kamuolį į vartų kamputį – 6:0.

Tas pats „Šilo“ futbolininkas dovanų nedalijo ir 82-ąją rungtynių minutę. Vėl „Šilo“ futbolininkas karaliavo su kamuoliu varžovų baudos aikštėje – 7:0.

Paskutinę „vinį“ į Alytaus vartus kalė R.Beniušis. 87-ąją minutę, po R.Stankevičiaus keliamo kampinio, „Šilo“ puolėjas tai atliko įprastiniu sau stiliumi – galva. Laimėjusi rungtynes 8:0 Kazlų Rūdos komanda ir toliau laikosi LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių turnyrinės lentelės pačioje viršūnėje.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas (63‘ Julius Bieliauskas), Povilas Gavėnas, Audrius Račkus, Ričardas Beniušis, Vilmantas Bagdanavičius, Karolis Raškauskas, Egidijus Bindokas, Andrius Lukšys (46‘ Robertas Barzdukas), Mindaugas Strauka, Ugnius Montvilas (60‘ Edvinas Norkevičius), Renaldas Stankevičius.