Futbolas. Dar viena „Šilo“ futbolininkų pergalė – Utenoje įveiktas „Utenis“

2019-09-09

LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse pergalingu greitkeliu skrieja Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai.

Sekmadienį iš Utenos S.Vikerto treniruojama komanda parsivežė dar vieną tritaškį. Viešėdama Aukštaitijoje Kazlų Rūdos kariauna įveikė aikštės šeimininkus rezultatu 5:0 (2:0).

Dubliu „Šilo“ ekipoje pasižymėjo Mindaugas Strauka, po įvartį į varžovų vartus mušė Robertas Barzdukas, Karolis Raškauskas ir Renaldas Stankevičius.

Nors dvikovos rezultatas daugiau nei įtikinantis, tačiau Kazlų Rūdos komandai rungtynės su uteniškiais toli gražu nebuvo lengvas pasivaikščiojimas.

Varžovai sugebėjo per rungtynes surengti ne vieną greitą ataką, kuri galėjo pasibaigti ir įvarčiu, tačiau puikiai tos dienos mače rungtyniavęs M.Kulikauskas savuosius vartus išsaugojo „sausus“.

Pirmi džiaugsmo pliūpsniai „Šilo“ stovyklą pasiekė jau 3-ąją rungtynių minutę, kuomet aukšta trajektorija iš aikštės gilumos buvo siunčiamas kamuolys R.Beniušiui, kuris galva atliko perdavimą čia pat baudos aikštėje buvusiam M.Straukai ir Kazlų Rūdos komandos saugas pasiuntė kamuolį į „Utenio“ vartų tinklą – 1:0.

Po to sekė keletas nerimo akimirkų, kuomet įvarčio autorius pradėjo jausti skausmus kojoje ir rodėsi, kad bus atliktas priverstinis keitimas „Šilo“ komandoje, o tądien Kazlų Rūdos atsarginių suolelis buvo minimalus...

Laimei, to neprireikė, o 11-ąją minutę vos persvaros Suvalkijos miestelio komandos futbolininkai nepadvigubino. Po R.Beniušio perdavimo, realią progą pasižymėti, būdamas vos kelių metrų nuo vartų atstumu, galėjo R.Stankevičius, tačiau to padaryti nepavyko.

Savo ruožtu aikštės šeimininkai susikūrė progą 18-ąją minutę rezultatą išlyginti,  kuomet uteniškis sugebėjo prasibrauti su kamuoliu pačiu baudos aikštės viduriu ir atlikti smūgį. Tuomet teko meistriškumą pademonstruoti M.Kulikauskui, kuris kamuolį numušė.

Artėjant kėlinio viduriui, vėl keletą atakų bangų surezgė „Šilo“ futbolininkai, tačiau padvigubinti pranašumo nepavyko.

Atakų aštrumu nenusileido ir „Utenio“ futbolininkai. 30-ąją minutę baudos aikštėje vėl galimybę smūgiuoti turėjo Utenos futbolininkas, tačiau paskutinę akimirką kamuolį blokavo M.Kulikauskas.

Nenutrūkusios atakos išdavoje dar vienas uteniškis iš aštroko kampo kamuolį smūgiavo „Šilo“ vartų link, tačiau kamuolys prazvimbė pro pat vartus.

Aikštės šeimininkai rungtyniavo efektingai, „Šilas“ - efektyviai. 34-ąją minutę iš aikštės gilumos gavęs perdavimą baudos aikštėje su kamuoliu skuodė M.Strauka, kuris iš aštroko kampo pasiuntė jį į varžovų vartų tinklą ir „Šilo“ futbolininkai padidino pranašumą - 2:0.

Utenos komanda rankų nenuleido ir 39-ąją minutę galėjo sušvelninti rezultatą. Klaida aikštės viduryje pasinaudoję uteniškiai suskubo į greitą ataką ir vienas iš futbolininkų, būdamas kairėje baudos aikštės zonoje, atliko smūgį, tačiau vėl puikią reakciją pademonstravo M.Kulikauskas, kuris kamuolį sugavo.

Antro kėlinio trileris prasidėjo vėl rezultatyvia „Šilo“ futbolininkų ataka. 48-ąją minutę puikų perdavimą per visą aikštę atliko D.Isoda. Su kamuoliu baudos aikšte kūrė K.Raškauskas, kuris pasiuntė jį į vartų kamputį, tokiu būdu didindamas Kazlų Rūdos komandos pranašumą – 3:0.

Ir tokioje situacijoje atsidūrę aikštės šeimininkai puolime nesnaudė. 53-ąją minutę Utenos futbolininkai sugebėjo sukurti ataką, pasibaigusią smūgiu į „Šilo“ vartų plotą. Nesnaudė ir M.Kulikauskas. Puikias rungtynes sužaidęs „Šilo“ vartininkas smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Vėlesnėmis rungtynių akimirkomis ir toliau dovanų nedalijo Kazlų Rūdos komanda. 60-ąją minutę sudirbo R.Beniušio ir R.Stankevičiaus tandemas. Po rezultatyviausio „Šilo“ futbolininko perdavimo baudos aikštės prieigose, kiek pasitvarkęs kamuolį R.Stankevičius nuo 16 m atžymos pasiuntė jį į „Utenio“ vartų kamputį – 4:0.

Dar vieno Kazlų Rūdos komandos puolimo cunamio Utenos ekipa neatlaikė 65-ąją minutę. Po A.Spelman skersuoto kamuolio, baudos aikštėje kamuolį smūgiavo K.Raškauskas. Kamuolys atšoko nuo vartų skersinio ir čia pat buvęs R.Barzdukas pasinaudojo antru šansu ir nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 5:0.

Iki pat paskutinių rungtynių minučių jos pasižymėjo dinamiškumu, tačiau nei viena komanda daugiau įvarčių nepasiekė. Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, iškovodami dar vieną pergalę, toliau Pietų zonos pirmenybėse lyderiauja.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Ugnius Montvilas, Darius Isoda, Vilmantas Bagdanavičius, Karolis Raškauskas, Andrius Lukšys (65‘ Robertas Barzdukas), Mindaugas Strauka, Povilas Gavėnas, Ričardas Beniušis, Artiom Spelman, Renaldas Stankevičius.