Futbolas.Pergales skinančiam „Šilui“ LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse „Nevėžis B“ nepasipriešino

2019-09-12

Sauliaus Vikerto treniruojami Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai trečiadienio vakarą LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse pasiekė kone rekordinę pergalę.

Tą vakarą Suvalkijos miestelio vienuolikė nepagailėjo Kėdainių „Nevėžio“ dublerių ir įveikė juos rezultatu 11:0 (5:0).

Pokeriu šiame mače pasižymėjo rezultatyviausias  „Šilo“ futbolininkas Ričardas Beniušis, dubliais varžovų vartus paženklino Renaldas Stankevičius, Robertas Barzdukas ir Audrius Račkus. Įvartį į „Nevėžio B“ vartus mušė Mindaugas Strauka.

Jau ne vieneriose rungtynėse Kazlų Rūdos komanda įrodinėja, kad gali mušti greitus įvarčius. Nebuvo išimtis ir šis mačas. Sužaidus vos 16 minučių, „Šilo“ futbolininkų persvara jau buvo 3:0.

Dar 4-ąją minutę pirmuosius ledus Kazlų Rūdos komandos gretose pralaužė R.Stankevičius, baudos aikštėje pasiuntęs kamuolį į kėdainiškių vartų tinklą – 1:0.

13-ąją minutę, po puikaus R.Beniušio perdavimo, kamuolį kaire koja į vartų kamputį padvigubindamas aikštės šeimininkų persvarą pasiuntė M.Strauka – 2:0.

Na, o šios rungtynių atkarpos trilogiją 16-ąją minutę užbaigė vėl R.Stankevičius. Tuomet po E.Bindoko skersuoto kamuolio, baudos aikštėje nesėkmingai mėgino išmušti jį svečių futbolininkas. Čia pat buvęs R.Stankevičius pasiuntė kamuolį į “Nevėžio B“ vartų tinklą – 3:0.

Pirma proga pasižymėti Kėdainių vienuolikei pasitaikė 25-ąją minutę. Aikštės šeimininkų klaida pasinaudojęs varžovas buvo atsidūręs baudos aikštėje su kamuoliu, tačiau pritrūko tikslumo ir kamuolys švilpė šalia vartų.

Tuo tarpu „Šilo“ futbolininkai negailestingai toliau didino atotrūkį nuo kėdainiškių. 39-ąją minutę, po R.Stankevičiaus skersuoto kamuolio, galva į vartų tinklą jį pasiuntė A.Račkus – 4:0.

Dar vieną dūrį pirmame kėlinyje varžovai patyrė 43-ąją minutę, kuomet dešine baudos aikštės zona su kamuoliu prasiveržė R.Beniušis, kuris jokių šansų nepaliko Kėdainių vartininkui ir „Šilo“ pranašumą padidino iki 5:0.

Antrame kėlinyje vaizdas nesikeitė, toliau bombarduojami buvo svečių vartai. Toliau svečių komandos triuškinimą tęsė aikštėje pasirodę M.Atmanavičius, R.Barzdukas. 51-ąją minutę, po M.Atmanavičiaus reido dešine baudos aikštės zona, priartėjus prie vartų ir atlikus perdavimą, kamuolį po klaidinančių judesių į artimą kampą pasiuntė R.Barzdukas – 6:0.

Per paskutines 20 rungtynių minučių pasipylė dar penkių įvarčių tirada. 73-ąją minutę, po M.Atmanavičiaus keliamo kampinio, dar vieną tikslų smūgį firminiu smūgiu galva atliko R.Beniušis – 7:0.

78-ąją dar vienos „Šilo“ atakos bangos neatlaikė kėdainiškiai. Vėl aikštės šeimininkų atakos smaigalyje su kamuoliu kūrė R.Beniušis. Po jo įvarčio rezultatas tapo 8:0.

Vos po poros minučių įvarčio skoniu antrąkart tos dienos mače mėgavosi A.Račkus. „Šilo“ gynėjas kamuolį į varžovų vartus nukreipė po tikslaus V.Bagdanavičiaus perdavimo iš krašto.

Besibaigiant rungtynėms, o tai buvo 87-oji jų minutė, rezultatyviu perdavimu pasižymėjo E.Norkevičius. Tuomet ataką tiksliu smūgiu, kamuolį siunčiant į vartus pasižymėjo R.Beniušis – 10:0.

Na, o baigiamieji akordai užfiksuoti paskutinę dvikovos minutę. Tuomet, po P.Gavėno perdavimo, galutinį tašką galva kamuolį nukreipdamas į vartus padėjo R.Barzdukas – 11:0.

Kazlų Rūdos abejonių nekeliančią pergalę kiek apkartino rungtynių pabaigoje už ginčus su aikštės teisėjus parodytos pora geltonų kortelių „Šilo“ futbolininkams, o dar nemaloniau buvo tai, kad iš aikštės 86-ąją minutę buvo pašalintas už nesportišką elgesį R.Stankevičius, kuris turės praleisti sekančias lyderiaujančios komandos pirmenybėse rungtynes.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas (60‘ Julius Bieliauskas), Darius Isoda, Egidijus Bindokas (46‘ Robertas Barzdukas), Audrius Račkus, Andrius Lukšys (46‘ Irmantas Stankevičius), Povilas Gavėnas, Mindaugas Strauka (71‘ Edvinas Norkevičius), Renaldas Stankevičius, Ričardas Beniušis, Karolis Raškauskas (46‘ Modestas Atmanavičius), Vilmantas Bagdanavičius.