Futbolas. Kazlų Rūdos „Šilo“ pergalių serija nutrūko Panevėžyje

2019-09-20

Antrąkart šiame sezone kluptelėjo LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse „Šilo“ futbolininkai.

Ketvirtadienio vakarą viešėdama Panevėžyje S.Vikerto treniruojama komanda nusileido rezultatu 1:2 (0:2) aikštės šeimininkams „Panevėžio B“ futbolininkams. Vienintelį įvartį į varžovų vartus mušė Audrius Račkus.

Pati rungtynių pradžia pasižymėjo dinamiškumu, didesnės persvaros neturėjo nei viena komanda. Per pirmas penkiolika dvikovos minučių nei viena iš jų aštresniais išpuoliais nepasižymėjo.

„Šilo“ futbolininkai turėjo pora standartinių situacijų, baudos smūgių prie „Panevėžio B“ vartų, tačiau didesnės grėsmės jiems nesukėlė.

Tuo tarpu panevėžiečiai jau 17-ąją minutę surengė rezultatyvią ataką, kuomet po skersuoto iš krašto kamuolio, jį galva į patį vartų kamputį baudos aikštėje pasiuntė E.Abramavičius, išvesdamas aikštės šeimininkus į priekį 0:1.

Praleidus įvartį, „Šilo“ futbolininkams suregzti aštrių epizodų ne itin sekėsi. Viena įstabesnių akimirkų buvo užfiksuota 28-ąją rungtynių minutę, kuomet prie pat 16 m atžymos, aštriame kampe buvo pargriautas „Šilo“ futbolininkas ir skirtas baudos smūgis. Jį gana pavojingai kamuolį siųsdamas į varžovų vartų plotą atliko V.Bagdanavičius, tačiau panevėžiečių vartininkas kamuolį numušė ir aikštės šeimininkai išlyginamojo įvarčio išvengė.

Varžovai vis daugiau įsidrąsindami surengė ne vieną aštrų reidą prie Kazlų Rūdos komandos vartų. Jau 29-ąją minutę „Šilo“ vartuose vos nepabuvojo kamuolys, kuomet po perdavimo iš krašto, panevėžietis baudos aikštėje vienu lietimu smūgiavo kamuolį, tačiau pastarasis prariedėjo pro pat vartų virpstą.

36-ąją minutę prireikė M.Kulikausko meistriškumo, kuomet vėl galimybę baudos aikštėje smūgiuoti turėjo Panevėžio futbolininkas. Tąkart Kazlų Rūdos vartininkas kamuolį atrėmė.

Vis dėlto 38-ąją minutę varžovai antrąkart pasižymėjo. Po perdavimų serijos prie „Šilo“ vartų, kamuolį į tinklą pasiuntė T.Salamanavičius – 0:2.

Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai vos neįmušė dar vieno įvarčio, tačiau varžovams pritrūko tikslumo.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl nerimo aikštės šeimininkai. 50-ąją minutę puikią reakciją pademonstravo M.Kulikauskas, kuomet atrėmė į baudos aikštę su kamuoliu įsiveržusio varžovo smūgiuotą kamuolį.

Savo ruožtu pastebimai suaktyvėjo ir „Šilo“ futbolininkų veiksmai puolime. Ir ilgai laukti intrigos dvikovoje nereikėjo. 54-ąją minutę, po V.Bagdanavičiaus keliamo kampinio, tiksliu smūgiu galva rezultatą sušvelnino A.Račkus – 1:2.

„Šilo“ futbolininkų vizitų varžovų aikštės pusėje gerokai padaugėjo, tačiau aikštės šeimininkai sėkmingai gynėsi ir susikurti didesnių erdvių Kazlų Rūdos komandai atakuoti varžovų vartus neleido.

Panevėžio futbolininkai nebuvo vien aklinai užsidarę gynyboje, bet turėjo ir aštresnių epizodų prie „Šilo“ komandos vartų. Iki rungtynių pabaigos Aukštaitijos komandai pasižymėti nepavyko. Nors ir turėjo keletą epizodų, tačiau neretai galutinėje atakos fazėje aikštės šeimininkams pritrūkdavo tikslumo.

Nerado išsigelbėjimo recepto šiame mače Kazlų Rūdos komandos futbolininkai, todėl nuaidėjus aikštės teisėjo švilpukui, teko pripažinti varžovų pergalę 1:2.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Egidijus Bindokas, Karolis Raškauskas, Darius Isoda, Audrius Račkus, Giedrius Kazelis (46‘ Edvinas Norkevičius), Vilmantas Bagdanavičius, Ričardas Beniušis, Ugnius Montvilas, Povilas Gavėnas (38‘ Robertas Barzdukas), Mindaugas Strauka.