Futbolas. Kazlų Rūdos jaunimas įveikė bendraamžius iš Visagino

2019-09-23

LFF U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono antro rato kovas Dariaus Gabuževičiaus treniruojama komanda pradėjo rugsėjo 22 dieną akistata su Visagino SC vienuolike. Tik su šia ekipa pilnaverčiai buvo sužaistos rungtynės...

Dar vasaros pabaigoje Kazlų Rūdos futbolininkai turėjo ietis sukryžiuoti su Panevėžio futbolininkais, tačiau pastariesiems kapituliavus ir pasitraukus iš pirmenybių, Suvalkijos miestelio ekipai buvo užskaityta techninė pergalė.

Prieš savaitę Kazlų Rūdos ekipa susigrūmė su artimiausiais konkurentais Kauno „Tauro B“ komanda. Nors SC „Šilas“ pirmavo 1:0, tačiau aikštės teisėjas nutraukė rungtynes, motyvuodamas tuo, kad neva nepagarbiai elgėsi futbolo stadione susirinkę sirgaliai ir Kazlų Rūdos komandai buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas.

Negana to, net trys Kazlų Rūdos komandos futbolininkai buvo diskvalifikuoti trejoms rungtynėms...

Futbolo kovų džiaugsmas, kaip ir minėjome, sugrįžo sekmadienį. Gerokai nukraujavusi Kazlų Rūdos komanda sugebėjo įveikti visaginiečius rezultatu 4:1 (1:0) ir išsaugoti bent antrą poziciją turnyrinėje lentelėje pirmenybėse. Visus keturis įvarčius varžovams atseikėjo Tomas Raštutis.

Dvikova su varžovais pasižymėjo permainingumu ir dinamiškumu. Pirmas įspūdingesnis epizodas buvo užfiksuotas kėlinio viduryje, kuomet tos dienos SC „Šilo“ komandos didvyris Tomas Raštutis itin galingai smūgiavo nenusileidusį kamuolį iš baudos aikštės prieigų.

Kamuolys atšoko nuo virpsto ir nuriedėjo už galinės linijos. Savo ruožtu pavojingą reidą surengė 29-ąją minutę ir visaginiečiai.

Vienas iš varžovų futbolininkų prasiveržė su kamuoliu kairiu kraštu ir pasiuntė jį į artimą kampą. J.Bieliauskas pademonstravo puikią reakciją ir kamuolį atrėmė.

Toliau sekė rezultatyvi Kazlų Rūdos komandos ataka. 36-ąją minutę iš aikštės gilumos kamuolį gavo T.Raštutis, kuris įsiveržęs į baudos aikštę pasiuntė jį į vartų tinklą išvesdamas aikštės šeimininkų komandą į priekį – 1:0.

Čia pat varžovai galėjo ir išlyginti rezultatą, kuomet kamuolį Visagino futbolininkas priartėjęs prie baudos aikštės mėgino perkelti per J.Bieliauską, tačiau kamuolys leidosi už vartų skersinio.

Kur kas daugiau įvykių užfiksuota antroje rungtynių dalyje. Dar 53-ąją minutę super galingą smūgį, po keliamo kampinio prie varžovų vartų, atliko M.Gudelevičius. Jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Kazlų Rūdos futbolininkai tos dienos rungtynėse „pamėgo“ visaginiečių vartų konstrukcijas. 61-ąją minutę į jų „devyniukę“ kamuoliu taip pat iš baudos aikštės prieigų pataikė D.Grinevičius. Tai, ko nepavyko padaryti aikštės šeimininkams, tą įvykdė svečiai.

65-ąją minutę, varžovams lankantis Kazlų Rūdos komandos baudos aikštėje, nepavyko iš jo pašalinti kamuolio ir tuo pasinaudodami svečiai sugebėjo atlikti tikslų smūgį ir rezultatą išlygino – 1:1. Įvarčio autoriumi buvo A.Losev.

Nepaisant apylygaus žaidimo, visus atsakymus į klausimus Kazlų Rūdos futbolininkai pateikė antroje kėlinio pusėje.

72-ąją minutę, L.Augulio iš šoninės linijos į žaidimą grąžintą kamuolį, nenusileidus šiam, puikų smūgį atliko T.Raštutis. Kamuolys pasiekė patį vartų kamputį ir Kazlų Rūdos komanda vėl išsiveržė į priekį – 2:1.

Azarto įkvėpti aikštės šeimininkai nesustojo. 73-ąją minutę puikią ataką surengė Kazlų Rūdos komanda. Po R.Jasevičiaus perdavimo į kraštą, kamuolį vartų zonos link siuntė D.Grinevičius ir prie jo pribėgęs T.Raštutis pasiuntė jį į vartų tinklą – 3:1.

Paskutinį tašką rungtynėse padėjo visų Kazlų Rūdos komandos įvarčių autorius. 82-ąją minutę T.Raštutis su kamuoliu pranėrė pro kelis varžovus ir jokių šansų nepalikdamas vartininkui įtvirtino Suvalkijos miestelio komandos pergalę – 4:1.