Futbolas. Antrą nesėkmę iš eilės patyrė „Šilo“ futbolininkai

2019-09-24

LFF II lygos Pietų zonos vieniems iš pirmenybių lyderių Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams namų rungtynės su Marijampolės „Marijampolė City“ ekipa nesusiklostė.

Suvalkijos sostinės komandai pralaimėta 0:2 (0:2). Po šio pralaimėjimo S.Vikerto treniruojamai komandai teko užleisti pirmąją poziciją pirmenybėse Panevėžio „Aukštaitijos“ ekipai.

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau pirmadienio vakarą sėkmė lydėjo ne Kazlų Rūdos komandą.

Pirmi aštresnį epizodą rungtynėse surengė aikštės šeimininkai. Dar 2-ąją minutę, po A.Spelman perdavimo, galva kamuolį varžovų vartų link siuntė R.Beniušis, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Panašiu smūgiu varžovai atsakė vos po minutės. D.Karpavičius iš ganėtinai aštraus kampo mėgino kamuolį siųsti į M.Kulikausko ginamų vartų plotą, tačiau kamuolys švilpė virš jų.

14-ąją minutę, po puikaus R.Beniušio kamuolio perdavimo į baudos aikštę, jį smūgiuoti mėgino M.Strauka, tačiau „užkabinti“ kamuolio nepavyko.

Savo ruožtu marijampoliečiai „prisišaudė“ 17-ąją minutę. Po varžovų reido dešinėje baudos aikštės zonoje, kamuolys atsidūrė prie A.Broko kojų, kuris pasiuntė jį į vartų tinklą ir „Marijampolė City“ išsiveržė priekin 0:1.

Kėlinio viduryje „Šilo“ futbolininkams pasitaikė galimybė išeiti į greitą ataką, tačiau vėlesnėse jos fazėse pritrūko aikštės šeimininkai tikslaus perdavimo.

Čia pat veiksmas persikėlė prie Kazlų Rūdos komandos vartų. 23-ąją minutę itin pavojingą baudos smūgį atliko A.Brokas. Meistriškumą pademonstravo M.Kulikauskas, kuris krisdamas kamuolį numušė.

Solidaus varžovų vartininko pasirodymo pareikalavo 37-oji rungtynių minutė. Po A.Spelman reido baudos aikštės prieigose ir atlikto smūgio nuo 16 m atžymos, gerokai pasidarbuoti teko G.Zenkevičiui, kamuolį nukreipusiam už galinės linijos.

Besibaigiant pirmai rungtynių daliai rodėsi, kad rezultatas bus išlygintas, kai iš baudos aikštės prieigų į vartų „devyniukę“ kamuolį pasiuntė R.Stankevičius. Super reakciją pademonstravęs G.Zenkevičius sugebėjo atlikdamas galingą šuolį kamuolį numušti.

Negana to, marijampoliečiai po šio epizodo sugebėjo persvarą padidinti. Varžovų komandos puolėjas E.Grigaitis atsidūręs atakos smaigalyje pasiuntė kamuolį į „Šilo“ vartų tinklą – 0:2.

Pačioje antro kėlinio pradžioje įžiebti intrigą galėjo „Šilo“ futbolininkai. 47-ąją minutę iš aštroko kampo tolimo vartų kampo link kamuolį siuntė R.Stankevičius, tačiau ne be varžovo pagalbos kamuolys prariedėjo šalia virpsto.

52-ąją minutę, po V.Bagdanavičiaus skersuoto kamuolio, jį baudos aikštėje galva mėgino smūgiuoti R.Beniušis, tačiau kamuolys skriejo tiesiai G.Zenkevičiui į rankas.

Vos po keletos minučių dar viena galimybė Kazlų Rūdos komandai kažką pakeisti nuplaukė kamuolį gavus baudos aikštėje A.Račkui. „Šilo“ komandos kapitonui nepavyko „užkabinti“ kamuolio.

Toliau sekė nemalonus epizodas aikštės šeimininkų komandai. Už neleistinus veiksmus stabdant varžovų ataką iš aikštės buvo pašalintas V.Bagdanavičius ir „Šilo“ futbolininkams kovą tęsti teko dešimtyje.

Ir tokiomis sąlygomis Kazlų Rūdos komanda galėjo pasižymėti. 68-ąją minutę, po kampinio, keliamo prie varžovų vartų, į kairę zoną atšokusį kamuolį galingu smūgiu į vartus siuntė A.Račkus. Kamuolys atšoko nuo skersinio ir Marijampolės futbolininkai įvarčio išvengė.

Realiausia galimybė svečiams pasižymėti pasitaikė 75-ąją minutę. Tuomet atakos smaigalyje su kamuoliu kūrė E.Grigaitis. Jo smūgiuotą kamuolį M.Kulikauskas atrėmė, ir čia pat smūgį pakartojo A.Pečiulis, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Per likusį laiką marijampoliečiai išsaugojo dar pirmame kėlinyje susikrautą persvarą ir iš Kazlų Rūdos išsivežė tris taškus.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Vilmantas Bagdanavičius, Egidijus Bindokas (69‘ Robertas Barzdukas), Darius Isoda, Audrius Račkus, Andrius Lukšys (77‘ Irmantas Stankevičius), Artiom Spelman (78‘ Edvinas Norkevičius), Karolis Raškauskas (45‘ Ugnius Montvilas), Ričardas Beniušis, Mindaugas Strauka (38‘ Modestas Atmanavičius), Renaldas Stankevičius.