Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinio turnyre Kazlų Rūdos sporto centro taurei laimėti triumfavo Kauno „Žalgirio“ dubleriai

2019-09-26

Rugsėjo 21-22 dienomis Kazlų Rūdos sporto centre vyko net dvi dienas trukęs krepšinio turnyras, skirtas „Sporto centro taurei laimėti“.

 

Mūsų šalyje puikiai žinomo krepšinio specialisto Edo Nickaus ir VŠĮ „Kazlų Rūdos sportas“ direktoriaus Gintaro Armino organizuotame turnyre, talkinant sporto centrui dėl trofėjaus susikovė keturios NKL komandos – Vilniaus „Perlas“, Jonavos BC „Jonava“, Šakių „Vytis“ ir Kauno „Žalgiris-2“.

 

Ne kasdien sporto centre buvo galima pamatyti tokio rango krepšinio spektaklį. Miestelėnams tomis dienomis buvo padovanota tikra krepšinio šventė.

 

Dar penktadienio vakarą turnyro dalyvius pasveikino Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotojas Marius Žitkus, kuris džiaugėsi, kad mūsų miestelio krepšinio gerbėjams buvo sudarytos sąlygos iš labai arti pasimėgauti kokybišku krepšiniu, patirti sportinį azartą.

 

Po penktadienio akistatų į finalą prasibrovė Kauno „Žalgirio“ dubleriai ir Vilniaus „Perlo“ krepšininkai. Šiame turnyre triumfavo laikinosios sostinės ekipa, kuriai ir atiteko „Kazlų Rūdos sporto centro taurė“. Trečiąją vietą iškovojo Šakių „Vytis“, mažajame finale įveikęs atkaklius Jonavos krepšininkus.

 

Tariame didelį AČIŪ už padovanotą krepšinio šventę Edui Nickui, Gintarui Arminui ir visiems prisidėjusiems prie šios puikios iniciatyvos, suburiančios ir Kazlų Rūdos savivaldybės krepšinio bendruomenę, motyvuojančios pasinerti į šio žaidimo sūkurį, nepaliekančios abejingų ir ne taip artimai su krepšiniu susijusių žmonių.

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą