Futbolas. „Šilo“ futbolininkai nusileido „Aukštaitijai“

2019-09-28

Trečią pralaimėjimą paeiliui patyrė Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse namuose 0:7 (0:1) nusileidę dabartinei lygos lyderei - Panevėžio „Aukštaitijos“ ekipai.

Tiesa, dėl objektyvių aplinkybių Kazlų Rūdos komandai šiame mače negalėjo padėti visa eilė pajėgių futbolininkų – dėl kortelių A.Račkus, D.Isoda, V.Bagdanavičius, dėl kitų priežasčių P.Gavėnas, R.Beniušis, A.Spelman.

Tos dienos rungtynėse „Šilo“ futbolininkams teko suktis su gerokai nukraujavusiomis pajėgomis.

Pirmas rungtynių kėlinys nieko itin dramatiško aikštės šeimininkams nežadėjo.

Panevėžiečiai pirmoje kėlinio pusėje daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau didele atakų gausa pasigirti negalėjo.

Visgi varžovai sugebėjo pasinaudoti Kazlų Rūdos komandos pirma dovanėle, klaida 10-ąją minutę, kuomet jų aikštės pusėje kamuolį prarado „Šilo“ futbolininkas.

Kamuolys buvo siunčiamas atakos smaigalyje atsidūrusiam T.Markevičiui, kuris perkėlė jį per M.Kulikauską ir „Aukštaitija“ išsiveržė į priekį 0:1.

Po įmušto įvarčio panevėžiečiai kiek atsitraukė. Savo ruožtu „Šilo“ futbolininkams atsirado galimybių surengti ir ne vieną ataką prie svečių komandos vartų.

Kazlų Rūdos komanda aštresnių epizodų sukūrė antroje pirmo kėlinio pusėje. 27-ąją minutę neblogą smūgį iš baudos aikštės prieigų atliko A.Lukšys, tačiau svečių vartininkas kamuolį sugavo.

Vos po poros minučių gana realią galimybę išlyginti rezultatą turėjo K.Raškauskas, kuomet kamuolys buvo skersuojamas iš kairio krašto ir skriejo jis kone ties vartų linija, tačiau „Šilo“ futbolininkui pataikyti į kamuolį nepavyko.

Iki kėlinio pabaigos dar pora aštresnių smūgių grasino aikštės šeimininkai. Iš vieno aštraus kampo 40-ąją minutę smūgiavo kamuolį A.Lukšys, o po trijų minučių tą patį tik iš kito kampo pamėgino padaryti M.Atmanavičius, tačiau tai ir tebuvo aštresni epizodai prie panevėžiečių vartų. Visos viltys siekti pozityvaus rezultato buvo atidėtos antram kėliniui.

O jis Kazlų Rūdos komandai absoliučiai nesusiklostė. Eilė klaidų savo aikštės pusėje kainavo įvarčius.

50-ąją minutę, po panevėžiečių keliamo kampinio, kamuolį į M.Kulikausko vartus nukreipė D.Nebilevičius, padidindamas varžovų persvarą 0:2.

55-ąją minutę, po skersuoto kamuolio iš krašto į vartų tinklą jį pasiuntė M.Ežerskis – 0:3. Neprarasdamas vilties „Šilas“ mėgino dar gelbėtis rungtynėse, po ilgos pertraukos futbolo arenoje pasirodžius Džiugui Sūnelaičiui.

Visgi rungtynės sėkmingai ir toliau klostėsi varžovams. 58-ąją minutę, vėl po kampinio pasižymėjo D.Nebilevičius – 0:4. „Šilo“ futbolininkams teko tuomet atlikti pora priverstinių keitimų.

Panevėžio futbolininkai iki rungtynių pabaigos dar tris kartus pasižymėjo. 75-ąja minutę, po baudos smūgio kamuolį į vartų tinklą pasiuntė E.Baranauskas – 0:5.

Toliau sekė pora šiokių tokių galimybių Kazlų Rūdos komandai pelnyti bent garbės įvartį, tačiau to nepavyko padaryti nei netoli vartininko aikštelės kamuolį smūgiavusiam I.Stankevičiui, nei kitame epizode kamuolį perėmusiam G.Kazeliui.

Per paskutines dešimt minučių kamuolį iš savų vartų tinklo teko traukti „Šilo“ vartininkui. 82-ąją minutę iš baudos aikštės prieigų kamuolį siųsdamas į viršutinį Kazlų Rūdos komandos vartų kampą pasižymėjo M.Savėnas – 0:6.

Na, o paskutinį tašką varžovai padėjo 88-ąją minutę, kuomet klaida gynyboje pasinaudojo M.Ežerskis, pasiuntęs kamuolį į vartų kamputį – 0:7.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Ugnius Montvilas (75‘ Julius Bieliauskas), Mindaugas Strauka (66‘ Dominykas Skrinska), Edvinas Norkevičius, Andrius Lukšys, Modestas Atmanavičius, Irmantas Stankevičius, Renaldas Stankevičius, Giedrius Kazelis, Karolis Raškauskas (55‘ Džiugas Sūnelaitis), Robertas Barzdukas.