Futbolas. Lyderio pozicijų Pietų Lietuvos U-15 futbolo pirmenybėse neužleidžia Kazlų Rūdos komanda

2019-10-01

Kovas Pietų Lietuvos U-15 futbolo pirmenybėse atnaujino Dariaus Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai. Beveik prieš pora savaičių SC „Šilo“ ekipa viešėjo Prienuose, kuriuose antrojo rato akistatas kazlųrūdiečiai pradėjo su Kaišiadorių FC „Baltais“.

Suvalkijos miestelio futbolininkai varžovus nukovė sausu rezultatu 6:0. Du įvarčius varžovams atseikėjo R.Jasevičius, po įvartį pridėjo R.Gruzdys, S.Venckevičius, S.Bočys ir M.Aksionas.

Tądien SC „Šilo“ komanda jėgas išmėgino ir su aikštės šeimininkais, prieniškiais. Tiesa, tai nebuvo įskaitinė dvikova. Kazlų Rūdos komanda įveikė varžovus rezultatu 1:0.

Po savaitės Pietų Lietuvos regiono futbolo akistatos persikėlė į Kazlų Rūdą. Čia D.Gabuževičiaus treniruojamų futbolininkų laukė du varžovai – Druskininkų SC ir Trakų VJFK „Trakų“ vienuolikės.

Pirmame tos dienos mače SC „Šilo“ futbolininkai neleido suabejoti savo pranašumu kovoje su druskininkiečiais.

Dar pirmame kėlinyje aikštės šeimininkai spaudė varžovus ir sėkmingai siekė tikslų. Pirmas įvartis į varžovų vartus krito, kuomet baudos aikšte su kamuoliu veržėsi S.Venckevičius ir atliko smūgį. Nors vartininkas kamuolį atrėmė, tačiau čia pat jį į vartų tinklą pasiuntė M.Aksionas – 1:0.

Kazlų Rūdos komanda persvarą padvigubino, kuomet vėl į varžovų baudos aikštę su kamuoliu prasiveržė R.Jasevičius, kuris atliko perdavimą S.Venckevičiui ir pastarasis pasiuntė kamuolį į Druskininkų vartų tinklą.

Trečias įvartis buvo įmuštas nuo 11 m atžymos. Tąkart pasižymėjo K.Kaminskas. Na ir paskutinį tašką dvikovoje padėjo L.Skarupskis. SC „Šilo“ futbolininkai laimėjo dvikovą rezultatu 4:0.

Kur kas permainingiau aikštės šeimininkams klostėsi akistata su trakiškiais. Nors SC „Šilo“ ekipa atliekant laisvą smūgį ir S.Venckevičiui pasiuntus kamuolį į Trakų vartų tinklą pirmavo 1:0, tačiau antrojo kėlinio pradžioje varžovai, pasinaudoję aikštės šeimininkų klaida, perėmę kamuolį ir nukūrę prie SC „Šilo“ vartų rezultatą išlygino – 1:1.

Negana to, svečiai sugebėjo pasinaudoti ir standartine situacija – baudos smūgiu. Iš baudos aikštės prieigų kamuolį į Kazlų Rūdos vartų tinklą pasiuntęs trakiškis persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 1:2.

Išsigelbėti aikštės šeimininkams pavyko kone paskutinę rungtynių minutę. Baudos aikštėje buvo pargriautas vienas iš SC „Šilo“ futbolininkų ir skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo S.Venckevičius ir dvikova baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2.