Futbolas. Kazlų Rūdos U-19 futbolininkai patyrė pralaimėjimą Vilniuje

2019-10-02

LFF U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybės slenka link pabaigos. Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkams lieka dar trejos rungtynės, po kurių ir sužinosime, kurioje turnyrinės lentelės pozicijoje finišuos nedidelio Suvalkijos miestelio komanda šiame sezone.

Sekmadienį D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai rungtyniavo išvykoje su Vilniaus FK „Paneriu“-SK „Polonija“.

Kone be pusės pagrindinės sudėties žaidę Kazlų Rūdos komandos futbolininkai nusileido varžovams rezultatu 0:5 (0:0).

Pirmame kėlinyje rungtynės vyko ganėtinai permainingai. Varžovai pernelyg didelio pranašumo neturėjo, regzdami atakas neretai pritrūkdavo tikslumo.

Prie Kazlų Rūdos komandos vartų vilniečiai kėlė gana nemažai kampinių, tačiau pavojingesnio epizodo nesukūrė.

Pirmas pavojingas epizodas iš aikštės šeimininkų pusės buvo užfiksuotas kėlinio pabaigoje, kuomet iš baudos aikštės prieigų kamuolį smūgiavo Vilniaus komandos futbolininkas, tačiau J.Bieliauskas tinkamai susitvarkė su užduotimi ir kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Prieš tai kur kas realesnę progą pasižymėti turėjo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai. Atakos smaigalyje kamuolį gavęs M.Gudelevičius atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau SC „Šilo“ futbolininkui smūgis nesigavo ir kamuolys skriejo gerokai už vartų.

Kazlų Rūdos komandos gynybinės užtvaros subyrėjo antrame kėlinyje. 52-ąją rungtynių minutę, po kampinio, keliamo prie SC „Šilo“ vartų, kamuolį į jų tinklą galva pasiuntė R.Gulbinovič, išvesdamas varžovus į priekį – 1:0.

Kuo toliau, tuo dažniau Kazlų Rūdos komandos futbolininkai klydo. 61-ąją SC „Šilo“ komanda „užsidirbo“ baudos smūgį. Iš baudos aikštės prieigų kamuolys buvo siunčiamas į Kazlų Rūdos baudos aikštelę ir joje dvikovą laimėjęs dėl kamuolio D.Morozovas pasiuntė jį į vartų tinklą – 2:0.

65-ąją minutę Kazlų Rūdos futbolininkas baudos aikštėje sužaidė ranka ir buvo skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo D. Žukovski – 3:0.

Dar vieną kirtį Suvalkijos miestelio futbolininkai patyrė 70-ąją minutę. Nesėkmingai išmušant kamuolį nuo savų vartų, jis atsidūrė prie varžovo kojų. Vilniečiai netruko atsidurti Kazlų Rūdos baudos aikštėje, kurioje R.Gulbinovič pasiuntė kamuolį į J.Bieliausko vartus – 4:0.

Paskutinis įvartis rungtynėse buvo įmuštas vėl nuo 11 m atžymos. 86-ąją minutę galutinį tašką padėjo D.Morozovas – 5:0. „Panerio“-„Polonijos“ iškovota pergalė priartino varžovus prie Kazlų Rūdos komandos trimis taškais.