Futbolas. Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai sugrįžo į pergalių kelią

2019-10-03

Pagaliau nesėkmių seriją LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse nutraukė S.Vikerto treniruojami Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai.

Trečiadienio vakare rungtyniavusi jau su komandos lyderiais ekipa sausu rezultatu 5:0 (4:0) išvykoje nukovė Kybartų „Sveikata“ komandą ir po trijų turų pertraukos į turnyrinę lentelę brūkštelėjo kaip oras reikalingus tris taškus.

Hetriku šiame mače pasižymėjo jau 27 įvarčius šiame sezone įmušęs Ričardas Beniušis. Įvartį pridėjo Renaldas Stankevičius. Vienas įvartis įriedėjo į aikštės šeimininkų vartus po kybartiečio kontakto su kamuoliu.

Pirmomis rungtynių minutėmis aštresni puolime buvo „Sveikatos“ futbolininkai. Dar 2-ąją minutę vienas iš aikštės futbolininkų pamėgino siųsti kamuolį iš baudos aikštės prieigų į artimą „Šilo“ vartų kampą, tačiau M.Kulikauskas kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Per pirmas dešimt minučių varžovai dar ne kartą lankėsi Kazlų Rūdos baudos aikštės prieigose ir taip pat mėgino atakuoti vartus iš didesnių atstumų, tačiau pritrūkdavo tikslumo, o varžovams mėginant įsiveržti į baudos aikštę, patikimai rungtyniavo „Šilo“ gynybinės linijos futbolininkai.

Kazlų Rūdos komanda pirmą galimybę pasižymėti turėjo 10-ąją minutę, kuomet po puikaus R.Beniušio perdavimo, vienas prieš vartus su kamuoliu atsidūrė G.Kazelis, tačiau jis smūgiuoti nespėjo. Paskutinę akimirką kamuolį užgulė varžovų vartininkas.

Ledai pralaužti buvo 19-ąją rungtynių minutę. Pirmasis įvartis į Kybartų vartus krito gana kuriozinėmis sąlygomis. Greičiausiai pasitarnavo slidi, įmirkusi varžovų aikštė.

Iš jos krašto atlikdamas baudos smūgį, kamuolį varžovų vartų link siuntė G.Kazelis. Į jį deramai nepataikė vienas iš aikštės šeimininkų futbolininkų. Toliau kamuolys riedėjo link vartininko, kuriam jis taip pat prasprūdo ir galų gale atsidūrė vartų tinkle  - 1:0.

Čia pat jau sekančios atakos metu, po R.Stankevičiaus iš krašto skersuoto kamuolio, jį baudos aikštėje „uždarė“ R.Beniušis, padvigubindamas Kazlų Rūdos komandos pranašumą iki 2:0.

29-ąją minutę „Šilo“ komanda kalė dar vieną vinį. Po R.Beniušio perdavimo, kiek pasivaręs kamuolį į tolimą vartų kampą iš baudos aikštės prieigų pasiuntė R.Stankevičius – 3:0.

Na, o dar vieną kirtį aikštės šeimininkai patyrė jau paskutinę pirmo kėlinio minutę. Po A.Spelman perdavimo į dešinį kraštą R.Stankevičiui, o šio siuntinuko į baudos aikštę R.Beniušiui, „Šilo“ puolėjas neklydo ir pasiuntė dar vieną tikslų kamuolį į Kybartų komandos vartus – 4:0.

Antrasis kėlinys taip pat buvo gana dinamiškas. Kamuolį valdė permainingai tai viena, tai kita komanda. Aikštės šeimininkai dėl praleistų įvarčių pernelyg nesikrimto ir šioje dvikovos dalyje surengė ne vieną aštrią ataką.

Dar 47-ąją minutę varžovai galėjo sušvelninti rezultatą. Iš baudos aikštės prieigų kybartiškio smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Čia pat varžovai smūgiavo kamuolį dar kartą, tačiau jis tuomet švilpė virš vartų. Savo ruožtu 50-ąją minutę, po G.Kazelio kamuolio perdavimo, atakos smaigalyje su kamuoliu atsidūrė R.Beniušis. „Šilo“ puolėjo smūgiuotas kamuolys prariedėjo pro pat virpstą.

Vos po penkių minučių pasižymėti gana neblogą galimybę turėjo A.Spelman, tačiau priartėjus su kamuoliu „Šilo“ futbolininkui prie varžovų baudos aikštės, perkelti jo per vartininką nepavyko.

Toliau vėl veiksmas persikėlė Kazlų Rūdos aikštės pusėje. Dar vienas aikštės šeimininkų smūgiuotas kamuolys pataikė į „Šilo“ vartų konstrukcijas ir pasižymėti kybartiškiams nepavyko.

Rungtynių atomazgoje dar kartą pasižymėjo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai.

Iš aikštės vidurio kamuolys buvo siunčiamas R.Beniušiui. „Šilo“ futbolininkas sugebėjo aplenkti skuosdamas link varžovų vartų gerokai jaunesnį varžovą, atsidūręs su kamuoliu baudos aikštėje atliko keletą klaidinančių judesių ir pasiuntė jį į vartų kamputį. Kazlų Rūdos „Šilas“ po trijų patirtų pralaimėjimų ruožo šventė pergalę 5:0!

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Darius Isoda, Vilmantas Bagdanavičius, Povilas Gavėnas, Andrius Lukšys (74‘ Dominykas Skrinska), Audrius Račkus, Giedrius Kazelis (60‘ Karolis Raškauskas), Robertas Barzdukas (67‘ Edvinas Norkevičius), Ričardas Beniušis, Renaldas Stankevičius, Artiom Spelman.