Futbolas.Po patirto pralaimėjimo Vilniuje Kazlų Rūdos jaunimas atsitiesė rungtynėse prieš alytiškius

2019-10-15

LFF U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybėse į pergalių kelią grįžo Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos U-19 futbolininkai.

Be keletos komandos lyderių rungtyniavusi ir patyrusi pralaimėjimą Vilniuje SC „Šilo“ vienuolikė sekmadienio popietę atsitiesė Kazlų Rūdoje.

Suvalkijos miestelio ekipa įveikė Alytaus SRC-FK „Vidzgirį“. Visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje. Dvikova baigėsi rezultatu 4:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje kamuolį daugiau kontroliavo svečių futbolininkai, tačiau Kazlų Rūdos komanda sugebėjo kurti aštresnes atakas.

Jau 6-ąją rungtynių minutę SC „Šilo“ futbolininkai galėjo išsiveržti į priekį, kuomet į greitą ataką pasinėrusių aikštės šeimininkų komandos lyderis Tomas Raštutis atliko perdavimą arčiau vartų buvusiam D.Grinevičiui, tačiau pastarajam pasižymėti nepavyko.

Dar nenutrūkusios atakos metu Kazlų Rūdos komanda vėl atakavo, tačiau varžovai įvarčio išvengė.

Artėjant kėlinio viduriui vėl T.Raštutis, kurdamas su kamuoliu dešine baudos aikštės zona, mėgino atlikti smūgį iš aštraus kampo, tačiau vartininkas kamuolį užgulė.

Netrukus sekusiame kitame epizode iš kairio krašto T.Raštutis atliko perdavimą į baudos aikštę D.Grinevičiui, tačiau pastarasis kamuolio nesiekė.

Besibaigiant kėliniui vėl atakoje daugiau matomi buvo aikštės šeimininkai. 43-ąją minutę, būdamas kiek kairiau nuo vartų, T.Raštutis pamėgino siųsti kamuolį į vartų kamputį, tačiau alytiškių vartininkas kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė aštresniais epizodais, tačiau rezultatas vis dar buvo lygus - 0:0.

Nemalonumų virtinė alytiškiams prasidėjo 54-ąją minutę, kuomet baudos aikštę palikęs vartininkas M.Kalėda, norėdamas užgesinti staiga tvykstelėjusį pavojų sužaidė rankomis už leistinų ribų ir už tai buvo priverstas palikti aikštelę.

„Vidzgirio“ futbolininkai toliau rungtynes buvo priversti tęsti dešimtyje. Nuo pat pirmų akimirkų šia varžovų klaida pasinaudojo Kazlų Rūdos futbolininkai. Baudos smūgį tiksliai iš baudos aikštės prieigų, kamuolį siųsdamas į vartų kamputį pasiuntė D.Bražiūnas ir Kazlų Rūdos komanda išsiveržė priekin – 1:0.

Po keletos minučių rezultatą turėjo galimybę išlyginti svečiai. Pavojingai kamuolį smūgiavo atlikdamas baudos smūgį alytiškis. Tuomet pasidarbuoti teko J.Bieliauskui, kuris kamuolį numušė.

Aikštės šeimininkų trapią persvarą ir nenumaldomą varžovų norą kovoti 71-ąją minutę prislopino T.Raštutis. Iš aikštės vidurio gavęs kamuolį SC „Šilo“ futbolininkas persimetė jį pro varžovų gynėją, vartininką ir atsidūręs kairėje baudos aikštės zonoje pasiuntė kamuolį į tuščius vartus – 2:0.

Dar vieną įvartį aikštės šeimininkai mušė 78-ąją minutę. Vykstant dvikovoms dėl kamuolio Alytaus baudos aikštėje, jis atšoko prie O.Šarausko kojų. Kazlų Rūdos komandos kapitonas nieko nelaukdamas pasiuntė jį į vartų tinklą – 3:0.

Na ir tašką rungtynėse 84-ąją minutę padėjo T.Raštutis, įtvirtinęs Kazlų Rūdos komandos pergalę - 4:0.