Futbolas. „Šilo“ futbolininkai dar kartą įveikė Vilniaus „Ateitį“

2019-10-22

Prabėgus vos keletui dienų po rungtynių išvykoje su Vilniaus „Ateitimi“, Kazlų Rūdos „Šilo“ kariauna dar kartą su šia vienuolike jėgas tikrinosi praėjusį šeštadienį Kazlų Rūdoje.

Ar tai buvo paskutinės S.Vikerto treniruojamos komandos rungtynės šiame sezone, galutinai paaiškės tik lapkričio pabaigoje, kuomet sezoną baigs LFF II lygos Pietų zonos „Šilo“ konkurentai Kauno „Kauno Žalgirio B“ futbolininkai.

Tai vienintelė komanda, kuri dar gali aplenkti praėjusių metų šio regiono vicečempionus. Tiesa, vienas iš galimų scenarijų, tai papildomos rungtynės Pietų zonos nugalėtojui išaiškinti. Bet kokiu atveju priekyje – daugiau nei mėnesio laukimas...

Na, o savo darbą Suvalkijos miestelio futbolininkai padarė – dar kartą įveikė „Ateitį“. Aikštės šeimininkai triumfavo rezultatu 4:1 (3:0).

Dubliu Kazlų Rūdos komandos gretose pasižymėjo Ričardas Beniušis, po įvartį pridėjo Artiom Spelman ir Modestas Atmanavičius.

Jau pirmomis rungtynių minutėmis „Šilo“ futbolininkai išsiveržė į priekį.

3-ąją minutę, po R.Stankevičiaus reido dešiniu kraštu ir jo skersuoto kamuolio, jį galva į vartų tinklą baudos aikštėje pasiuntė R.Beniušis – 1:0.

Vos po poros minučių prie vilniečių vartų neblogą smūgį, dar nenusileidus kamuoliui, atliko A.Račkus. „Šilo“ kapitono smūgiuotas kamuolys leidosi prie pat vartų virpsto.

Varžovai taip pat mėgino priartėti prie Kazlų Rūdos komandos vartų, tačiau didesnio pavojaus nesukėlė, patikimai rungtyniavo „Šilo“ gynybinės grandies futbolininkai.

Aikštės šeimininkams priekinėje linijoje sekėsi kur kas geriau. 17-ąją minutę vėl nuvilnijo džiaugsmo banga stadiono tribūnose, kuomet G.Kazelio į baudos aikštę siųstą kamuolį užvaldė A.Spelman.

„Šilo“ futbolininkas progų nešvaistė ir pasiuntė kamuolį į „Ateities“ vartų tinklą, dvigubindamas aikštės šeimininkų persvarą – 2:0.

Toliau sekė kiek aktyvesni varžovų veiksmai Kazlų Rūdos komandos aikštės pusėje, tačiau vėlgi šimtaprocentinių progų pasižymėti vilniečiai neturėjo. Tuo tarpu sužaidus vos pusvalandį Kazlų Rūdos komanda sugebėjo pasižymėti ir trečiąkart.

31-ąją minutę, po R.Stankevičiaus keliamo kampinio, vėl galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntė rezultatyviausias „Šilo“ futbolininkas R.Beniušis – 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmi grėsmingesnį epizodą sukūrė vilniečiai. Vos akimirkos varžovams pritrūko, kuomet nekliudomas „Ateities“ futbolininkas galėjo smūgiuoti kamuolį, tačiau puikiai tame epizode sužaidė I.Stankevičius, kuris kamuolį blokavo.

Šioje dvikovos dalyje žaidimas vyko tai prie vienų, tai prie kitų vartų, tačiau aštresni atakose ir toliau išliko „Šilo“ futbolininkai.

Aikštės šeimininkai vėl nudžiugino mušamu įvarčiu 71-ąją minutę. Po R.Stankevičiaus skersuoto kamuolio, baudos aikštėje jo kontrolę perėmė M.Atmanavičius, kuris apsisukdamas su kamuoliu pasiuntė jį į tolimą vartų kampą – 4:0.

Kazlų Rūdos komandos pranašumas nekėlė abejonių. Vilniaus futbolininkai besibaigiant rungtynėms pelnė paguodos įvartį.

89-ąją minutę, pasinaudodami klaida aikštės viduryje, vilniečiai paniro į greitą ataką. Jos smaigalyje įspūdingu smūgiu baudos aikštėje M.Zabarauskas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, sušvelnindamas „Šilo“ persvarą – 4:1.

Kazlų Rūdos Šilo“ gretose „rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Vilmantas Bagdanavičius (78‘ Karolis Raškauskas), Darius Isoda, Benas Spietinis, Povilas Gavėnas (65‘ Ugnius Montvilas), Audrius Račkus, Andrius Lukšys (46‘ Irmantas Stankevičius), Giedrius Kazelis (52‘ Egidijus Bindokas), Ričardas Beniušis, Artiom Spelman (46‘ Modestas Atmanavičius), Renaldas Stankevičius.