Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Jėgos sportas. Lietuvos klasikinės jėgos trikovės Taurės varžybose debiutavo E.Vosylius.

2019-10-29

 

Praėjusį savaitgalį Kazlų Rūdos sporto centre praūžė Lietuvos klasikinės jėgos trikovės Taurės varžybos.

 

Tokio masto jėgos sporto reginys nedideliame Suvalkijos miestelyje vyko pirmąkart. Į Kazlų Rūdą atvyko daugiau nei šimtas jėgos sporto atstovų iš įvairių šalies regionų. Šiose varžybose buvo pagerintas ne vienas rekordas.

 

Nieko keisto, nes jose buvo galima išvysti ne vieną Lietuvos nacionalinės rinktinės trikovininką, pademonstravusį puikią sportinę formą ir aukštus šios sporto šakos rezultatus.

 

Džiugu pažymėti, kad Lietuvos klasikinės jėgos trikovės Taurės varžybose pirmąkart debiutavo ir Kazlų Rūdos atstovas – Evaldas Vosylius.

 

Nors minėto sportininko specializacija yra jėgos ištvermės rezultatai, tačiau tokio rango varžybose kazlųrūdietis sugebėjo iškovoti bendroje įskaitoje ketvirtąją poziciją.

 

E.Vosylius svorio kategorijoje iki 66 kg pritūpė su 97,5 kg sveriančia štanga. Maksimalaus spaudimo sektoriuje kazlųrūdiečio užfiksuotas rezultatas – 105 kg.

 

Na, o itin aukštą rezultatą E.Vosylius pademonstravo štangos atkėlimo nuo žemės („mirties traukos“) rungtyje. Mūsų miestelio sportininkui pakluso 160 kg sverianti štanga.

 

Tą savaitgalį Kazlų Rūdos sporto atstovo buvo pilna visur. Sulaukta E.Vosyliaus pagalbos ir teisėjų sektoriuje, kazlųrūdietis prisidėjo ir prie šio puikaus renginio rėmimo.

 

Norime nuoširdžiai padėkoti šiam sportininkui už aktyvią sportinę veiklą garsinant Kazlų Rūdą ir už jos ribų, taip pat tariame didelį AČIŪ dar vienam mūsų kraštiečiui, Hariui Lukoševičiui, taip pat geranoriškai prisidėjusiam prie teisėjavimo savaitgalio jėgos sporto maratone.


Jėgos sporto varžybos Kazlų Rūdoje buvo surengtos neatsitiktinai. Tikimasi, kad tokio pobūdžio sporto renginiai pažadins kraštiečius ne tik domėtis šiuo sportu, bet ir aktyviai įsiliejant į sportininkų gretas paskatins dalyvauti varžybose ir siekti maksimalių rezultatų.

 

Juolab, kad jau čia pat diena, kuomet visus Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojus ir svečius pakviesti galės veiklą pradėsianti Kazlų Rūdos sporto centro treniruoklių salė...

Grįžti į naujienų sąrašą