Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Šių metų sezonas vaisingas Kazlų Rūdos U-15 futbolininkams

2019-10-30

 

Prieš pora savaičių futbolo sezoną baigė Dariaus Gabuževičiaus treniruojami SC „Šilo“ U-15 futbolininkai.

 

Turime ir kuo pasidžiaugti - Pietų Lietuvos U-15 futbolo pirmenybėse iškovota pirmoji vieta, Prienų Mero taurės futbolo turnyre – trečioji pozicija.

 

Abiejuose futbolo frontuose Kazlų Rūdos jauniesiems futbolininkams teko gerokai paplušėti.

 

Pirmenybių sektoriuje SC „Šilo“ futbolininkai dar po pirmojo rato tarp septynių jose dalyvaujančių komandų buvo regiono lydere. Tiesa, kaip rodė rungtynių visuma, pagrindinė kova dėl nugalėtojo vyko su Trakų futbolininkais.

 

Su šia ekipa SC „Šilo“ futbolininkai ietis sukryžiavo ir Taurės turnyre. Rungtynės su trakiškiais buvo tuo pačiu ir įskaitinės, taškus fiksuojant ir sezono pirmenybėse.

 

Kazlų Rūdos komandai užteko lygiųjų tam, kad iškovotų nugalėtojo titulą. Prienuose vykusiame mače D.Gabuževičiaus ugdomi futbolininkai pasiekė tikslą, sužaista nulinėmis lygiosiomis ir užsitikrintas nugalėtojo titulas pirmenybėse.

 

Tos dienos Prienų Mero Taurės turnyre antrame mače kazlųrūdiečiai susitiko su bendraamžiais iš Druskininkų. Varžovai sugebėjo įmušti įvartį ir išsaugoti minimalią persvarą iki dvikovos pabaigos.

 

Tokiu būdu druskininkiečiai prasibrovė į finalą, kuriame po baudinių serijos įveikė aikštės šeimininkus prieniškius ir tapo turnyro nugalėtojais.

 

Kovoje dėl trečios pozicijos SC „Šilas“ susirėmė su Kaišiadorių „Baltų“ vienuolike. Kazlų Rūdos komanda įveikė varžovus rezultatu 4:1 ir Prienų Mero Taurės turnyre iškovojo trečiąją poziciją.

Grįžti į naujienų sąrašą