Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Dziudo imtynės. Sporto centro dziudo imtynininkai debiutavo šalies suaugusių čempionate

2019-10-31

Spalio 25-26 dienomis Kaune vyko atviras Lietuvos suaugusių dziudo imtynių čempionatas, kuriame Kazlų Rūdai atstovavo du sportininkai – G.Černauskaitė ir M.Sabaliauskas.


Nedidelio Suvalkijos miestelio dziudo imtynininkams perėjimas varžytis į suaugusių amžiaus grupę buvo debiutinis.

 

Minėti sportininkai ne kartą džiugino Kazlų Rūdą pasiektais rezultatais jaunučių, jaunių amžiaus grupėse iškovojant prizines vietas.

 

Šiame čempionate galimybę dalyvauti apskritai turėjo ne visi. Teisę kovoti ant tatamio turėjo tik tie sportininkai, kurių meistriškumą apibrėžianti kvalifikacija buvo ne mažiau nei rudas diržas 1 KYU.

 

Pirmąją čempionato dieną, spalio 25-ąją, į dvikovų areną stojo M.Sabaliauskas. Jis buvo kviečiams kovoti tris kartus. Deja, dvejose akistatose nusileidęs varžovui, svorio kategorijoje iki 73 kg kazlųrūdietis liko penktoje pozicijoje.

 

Sekančią dieną ant tatamio žengė G.Černauskaitė. Jos pasirodymas buvo panašus į M.Sabaliausko. Kazlų Rūdos dziudo imtynininkė svorio kategorijoje iki 78 kg iškovojo bronzos medalį.

 

Pasak sporto centro dziudo imtynių trenerio A.Kolkatovo, sportininkė pasirodė pagal galimybes. Kaip ir bet kurioje kitoje sporto šakoje, pereinamasis laikotarpis iš jaunimo į suaugusiųjų sportą nebūna lengvas ir reikalauja iš sportininko tam tikro charakterio, pastangų su nauja jėga žiūrėti į savo motyvaciją siekiant didesnio meistriškumo ir aukštų rezultatų.

Grįžti į naujienų sąrašą