Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Kazlų Rūdos futbolo jaunimas – LFF U-19 Pirmos lygos nugalėtojai

2019-11-12

Kazlų Rūdos jaunimo futbole užfiksuotas istorinis pasiekimas! Sekmadienį Dariaus Gabuževičiaus treniruojamas Kazlų Rūdos futbolo jaunimas triumfavo LFF U-19 Pirmos lygos futbolo pirmenybėse!

 

Tądien nedidelio Suvalkijos miestelio futbolininkai viešėjo Gargžduose, kuriuose atsakomosiose Superfinalo rungtynėse dar kartą susitiko su Gargždų „Bangos“ futbolininkais.

 

Priminsime, kad po pirmos akistatos Kazlų Rūdoje SC „Šilo“ komanda buvo iškovojusi pergalę rezultatu 3:0. Varžovai, siekdami revanšo, turėjo įveikti Kazlų Rūdos komandą rezultatu 4:0. Reikia pripažinti, Žemaitijos regiono komanda tokį potencialą turėjo...

 

Su nenusakomu džiugesiu pranešame, kad Kazlų Rūdos jaunimo futbolo kariauna atsilaikė, nusileido varžovams rezultatu 1:3 (1:2) ir ko gero pirmąkart Kazlų Rūdos moksleivių komandinio sporto istorijoje tapo Lietuvos U-19 Pirmos lygos nugalėtojais.

 

Kaip ir galima buvo tikėtis, rungtynes varžovai pradėjo ryžtingai. Kaip ir pirmoje akistatoje, jie daugiau kontroliavo kamuolį, kūrė daugiau atakų ir gerokai dažniau lankėsi Kazlų Rūdos aikštės pusėje.

 

Atsitraukusi prie savų vartų SC „Šilo“ komanda galėjo kliautis tik gynybiniais komandiniais veiksmais ir puikiu vartininko J.Bieliausko darbu. Visos rungtynės SC „Šilo“ komandai vyko kaip ant „adatų“.

 

Pirmas emocinis pliūpsnis, pakėlęs nuo suolelio ir nuo tribūnų gargždiečius „užsisuko“ jau 11-ąją minutę, kuomet aikštės šeimininkų atakos metu, po perdavimo iš dešinio krašto kamuolį į Kazlų Rūdos komandos vartų tinklą pasiuntė I.Venckus, išvesdamas „Bangą“ į priekį 1:0.

 

Ieškodami būdų, kaip didinti pranašumą, tuo pačiu aikštės šeimininkai itin akylai „sergėjo“ Kazlų Rūdos komandos atakų lyderį I.Raštutį. Vos prisilietus šiam prie kamuolio, varžovai nevengdavo pražangų.

 

Nepaisant to, 20-ąją minutę Kazlų Rūdos komanda buvo arti išlyginamojo įvarčio. Deja, chaosu varžovų baudos aikštėje nepavyko pasinaudoti SC „Šilo“ futbolininkams, kurie ne kartą smūgiavo kamuolį, tačiau kamuolys vartų linijos nekirsdavo.

 

Negana to, 32-ąją minutę dar vieną įvartį pasiekė aikštės šeimininkai. Pasinaudodami netiksliu perdavimu savoje aikštės pusėje, kamuolį perėmę Gargždų futbolininkai suskubo į greitą ataką ir po kamuolio perdavimo iš krašto, jį baudos aikštėje pasiuntė į vartų tinklą P.Srėbalius – 2:0.

 

SC „Šilo“ komanda tapo pasiekiama vienu įvarčiu. Laimei, šią staiga įsiplieskusią įtampą, besibaigiant pirmam kėliniui, užgesino Kazlų Rūdos komandos lyderis I.Raštutis.

 

Dešiniame krašte gavęs kamuolį SC „Šilo“ puolėjas sugebėjo prasiveržti pro du Gargždų futbolininkus ir pasiųsti kamuolį į vartus, tokiu būdu nustumdamas „Bangą“ į duobę, t.y. varžovams galutinei pergalei pasiekti reikėjo vėl trijų įvarčių...

 

Antrame kėlinyje lipdama ant kulnų Kazlų Rūdos futbolininkams Gargždų ekipa kaip įmanydama mėgino tai padaryti. Naujų vilčių varžovams buvo suteikta 60-ąją minutę, kuomet pasitvarkęs kamuolį, gražiu smūgiu nuo 16 m atžymos jį į patį vartų kamputį pasiuntė P.Srėbalius, padidindamas varžovų persvarą iki 3:1.

 

Tačiau tai buvo viskas, ką galėjo padaryti aikštės šeimininkai. Per likusį rungtynių pusvalandį, kad ir kiek „Banga“ spaudė Kazlų Rūdos komandą, pasiaukojančiai rungtyniavę SC „Šilo“ futbolininkai, vienas už kitą kovodami kiekviename aikštės metre atlaikė Gargždų komandos spaudimą, daugiau įvarčių nepraleido ir aikštę paliko jau kaip LFF U-19 Pirmos lygos nugalėtojai...

 

Malonu pažymėti, kad grįžusius namo futbolininkus ir komandos trenerį maloniai nustebino nuoširdus artimiausių futbolo sirgalių sutikimas, palydėtas džiaugsmingomis skanduotėmis, plojimais ir įspūdingais fejerverkais.

 

Taigi, 2019-ųjų sezone Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandoje rungtyniavo (beje, nepamirškite pamatę juos gatvėje ir pasisveikinti... – aut.past.): Julius Bieliauskas, Dominykas Besarabovas, Kristupas Besarabovas, Rimantas Gruzdys, Darijus Grinevičius, Osvaldas Šarauskas, Tomas Raštutis, Ignas Raštutis, Domantas Sauka, Mantas Gudelevičius, Justas Stanionis, Domantas Bražiūnas, Lukas Vaitukaitis, Airidas Sidaravičius, Egidijus Bindokas, Rokas Jasevičius, Lukas Augulis, Einoras Borodeiko.

Grįžti į naujienų sąrašą