Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Vaikų futbolo turnyre „Sporto centro taurei laimėti“ triumfavo Kazlų Rūdos U-9 futbolininkai

2019-11-25

 

Šeštadienį Kazlų Rūdos sporto centre karaliavo futbolas. Nuo ankstaus ryto V.Kirtiklio treniruojami jauniausieji SC „Šilo“ futbolininkai, besirengiantys didžiosioms Pietų Lietuvos salės futbolo pirmenybių kovoms, varžėsi turnyre, skirtame „Sporto centro taurei laimėti“.

 

Tądien į Kazlų Rūdą atvyko ir keturios svečių komandos – Kauno rajono SM „Futbolo riteriai“, Kybartų „Sveikata“, Kalvarijos sporto centras ir Kėdainių „Nevėžis“.

 

Ne viena iš minėtų ekipų SC „Šilo“ mažiesiems futbolininkams bus ir būsimieji artėjančių pirmenybių varžovais.

 

Turnyras sėkmingiausiai susiklostė aikštės šeimininkams, kurie tapo „Sporto centro taurės“ savininkais. V.Kirtiklio treniruojama komanda iškovojo visas pergales.

 

Kelias į olimpą sulig kiekviena dvikova darėsi vis sunkesnis. Paskutinis turnyro mačas kazlųrūdiečiams buvo ypač atkaklus, kuris buvo žaidžiamas su Kybartų futbolininkais.

 

Po trijų rungtynių abi komandos turėjo iškovojusios po tris pergales. Tarpusavio mače vyko apylygė kova ir nugalėtojas paaiškėjo tik pačiomis paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Pergalę Kazlų Rūdai išplėšė K.Bendinsko pelnytas vienintelis mačo įvartis.  

 

Antroji vieta, kaip jau galima buvo suprasti, atiteko Kybartų „Sveikatos“ futbolininkams, na o trečiąją vietą nulėmė paskutinio turnyro mačo tarp Kalvarijos sporto centro ir Kauno rajono „Futbolo riterių“ ekipų rezultatas.

 

Sulig kiekvienomis turnyro rungtynėmis gerinę žaidimą Kauno rajono futbolininkai sugebėjo įveikti varžovus ir dėl geresnio tarpusavio sužaistų rungtynių įvarčių skirtumo, trečioje pozicijoje atsidūrė galutinėje įskaitoje Kėdainių „Nevėžis“. Visos minėtos trys komandos buvo surinkusios po tris taškus.

 

Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos taurėmis, visos – medaliais, na o geriausiai pasirodžiusiems turnyre futbolininkams buvo įteikti specialieji prizai.

 

Geriausiais komandose futbolininkais pripažinti: M.Dumčius („Sveikata“), E.Petkūnas („Futbolo riteriai“), A.Kravčenko (Kalvarijos sporto centras), V.Aukštakalnis (SC „Šilas“), P.Jeigulavičius („Nevėžis“).

 

Geriausio turnyro vartininko nominacija atiteko Kybartų futbolininkui L.Markauskui. Na, o geriausio puolėjo, gynėjo titulai atiteko kazlųrūdiečiams K.Bendinskui ir J.Žūkui.

Grįžti į naujienų sąrašą