Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinio, futbolo turnyras „Lietuvos kariuomenės dienai paminėti“ sulaukė rekordinio komandų būrio

2019-11-26

 

Po vienerių metų pertraukos, Kazlų Rūdoje buvo atgaivintas krepšinio ir futbolo turnyras, skirtas „Lietuvos kariuomenės dienai paminėti“.

 

Brigados generolo Kazio Veverskio poligono viršininko majoro Kęstučio Čekavičiaus iniciatyva užkurtas sporto reginys, talkinant Kazlų Rūdos sporto ir kultūros centrams šįmet sulaukė itin didžiulio dėmesio.

 

Į Suvalkijos miestelį susikauti dėl trofėjų plūdo mūsų šalies jėgos struktūrų komandos iš visų Lietuvos regionų.

 

Į Kazlų Rūdos sporto renginių istoriją 3x3 krepšinio ir 5x5 futbolo turnyras „Lietuvos kariuomenės dienai paminėti“ ko gero įeis kaip masiškiausia sporto šventė miestelyje.

 

Šįmet pasivaržyti dėl solidžių rėmėjų įsteigtų trofėjų atvyko beveik 50 krepšinio ir futbolo komandų. Sporto centro salėje buvo daugiau nei 300 varžybų dalyvių, svečių. Juos sveikino ir komandų gausa, visuomenės ir jėgos struktūrų institucijų bendradarbiavimo galimybėmis džiaugėsi Kazlų Rūdos savivaldybės vadovai – meras Mantas Varaška, mero pavaduotojas Marius Žitkus.

 

Aukštų rezultatų ir atkaklių kovų turnyre komandoms linkėjo Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos vadas pulkininkas Egidijus Karvelis.

 

Sporto renginio atidarymo ceremonijos metu, skambant Kazlų Rūdos kultūros centro pučiamųjų orkestro garsams, mūsų šalies himną sugiedojo gerai žinomi operos solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas.

 

Netrukus komandos kibo į dvikovas. Daugiau nei šešias valandas trukęs krepšinio maratonas sėkmingiausiai klostėsi KASP Dariaus ir Girėno 2-sios rinktinės krepšininkams, kurie tądien ant menčių guldė visus varžovus ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.

 

Jie didžiajame finale rezultatu 14:9 įveikė J.Vitkaus bataliono komandą ir tapo turnyro nugalėtojais.

 

Trečioji vieta atiteko Kauno apskrities VPK krepšininkams, kurie mažajame finale rezultatu 9:4 pranoko KASP Vyčio 5-sios rinktinės krepšininkus.

 

Intriguojančių ir permainingų akistatų netrūko ir futbolo lauke. Jame susirėmė net 21 komanda. Čia laurus skynė Algirdo bataliono futbolininkai.

 

Jie po akistatų grupės varžybose prasibrovė į pusfinalį, kuriame rezultatu 2:1 sugebėjo įveikti solidžiai rungtyniavusią Margirio bataliono komandą, o finale rezultatu 3:1 nukovė Vilniaus apskrities VPK futbolininkus.

 

Prizininkų trejetą užbaigė Margirio bataliono ekipa, kuri tik po baudinių serijos rezultatu 3:2 (pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2) įveikė galingai rungtyniavusią LDK Vytenio BPL bataliono ekipą.

 

Krepšinio ir futbolo turnyruose daugiausia pasižymėję, jauniausi ir vyriausi krepšininkai, futbolininkai buvo apdovanoti specialiais G.Mocevičiaus firmos „Ginalas“ įsteigtais solidžiais prizais.

 

Futbolo sektoriuje geriausiu vartininku buvo pripažintas Algirdo bataliono atstovas Irmantas Kovalenko.

 

Rezultatyviausiu turnyro futbolininku tapo Vilniaus apskrities VPK komandos atstovas Miroslav Bučinskij.

 

Krepšinio sektoriuje rezultatyviausiu finalinio ketverto krepšininku tapo KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-sios rinktinės atstovas Almantas Lieponis.

 

Vyriausio krepšininko nominacija atiteko Vilniaus PGT krepšinio rinktinės nariui Nerijui Statkui, jauniausio - „Tritaškio“ komandos atstovui Mariui Jurevičiui. Vyriausio futbolininko apdovanojimą atsiėmė Kauno PGV komandos narys Virgis Revinskas, jauniausio – Baptų komandos žaidėjas Arijus Samuščenko.

 

Norime tarti didelį A Č I Ū nuolatiniam Kazlų Rūdos sporto renginių rėmėjui Gintui Mocevičiui ir jo firmai „Ginalas“ už mūsų nedidelio miestelio sporto iniciatyvų skatinimą, motyvaciją darbuotis bendruomenės labui, kultūros centrui, Liudui Mikalauskui ir Egidijui Bavikinui - už geranoriškumą ir solidų aktyvų bendradarbiavimą.

 

Taip buvo užverstas jau penktasis krepšinio ir futbolo turnyro, skirto „Lietuvos kariuomenės dienai paminėti“ puslapis. Nekantriai lauksime tęsinio...

Grįžti į naujienų sąrašą