Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Tinklinis. Pirmąsias namų rungtynes sužaidė Kazlų Rūdos SC „Jotvingio“ tinklininkai

2019-12-05

Kauno tinklinio mėgėjų lygos (KTML) sezonas gerokai įsibėgėjo. Jau šešerias rungtynes jose sužaidė ir „B“ divizione besikaunanti Kazlų Rūdos SC „Jotvingio“ ekipa. Tiesa, kazlųrūdiečiams sezonas kol kas ne itin sekasi.

 

Po šešerių rungtynių SC „Jotvingio“ komanda sąskaitoje turi 2 pergales ir šiuo metu tarp dvylikos komandų yra septintoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

 

Pora pralaimėjimų Kazlų Rūdos komanda patyrė tik po atkaklių dvikovų, kuomet nusileista varžovams buvo minimalia persvara 2:3. Dėl pergalių SC „Jotvingiui“ teko taip pat nemenkai paplušėti.

 

Dvejose rungtynėse varžovai palaužti tokiu pat rezultatu – 3:2. Paskutines rungtynes SC „Jotvingis“ žaidė savoje aikštėje prieš „Glaskek-NUTPA“.

 

Deja, taškų nuraškyti aikštės šeimininkams nepavyko, varžovai šventė pergalę rezultatu 1:3 (24:26; 19:25; 25:14; 17:25).

 

Kazlų Rūdos komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo trys tinklininkai, surinkę po 10 taškų. Tai E.Norkus, J.Bieliauskas ir M.Klimavičius. Pastarieji du tinklininkai surinko ir daugiausia naudingumo balų komandoje (atitinkamai 10 ir 9 NB).

 

Artimiausias namų rungtynes Kazlų Rūdos komanda žais gruodžio 15 d. (sekmadienis). 17.00 SC „Jotvingis“ ietis surems su „Sporto fėja“, kuri šiuo metu yra ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Grįžti į naujienų sąrašą