Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-9 futbolininkai Kybartuose vykusiame turnyre įveikė visus varžovus

2019-12-12

 

Po vaikų futbolo turnyro, vykusio Kazlų Rūdoje „Sporto centro taurei laimėti“ prabėgo kiek daugiau nei pora savaičių.

 

Priminsime, kad jame triumfavo V.Kirtiklio ugdoma aikštės šeimininkų ekipa. Tokį pat pasiekimą SC „Šilo“ U-9 futbolininkai praėjusį savaitgalį pakartojo Kybartuose.

 

Sekmadienį futbolo istorijos sostinėje dėl „Sveikata Futsal Cup“ trofėjaus varžėsi keturios komandos. Be aikštės šeimininkų „Sveikatos“ futbolininkų, jame dalyvavo svečiai iš Rusijos – Černiachovsko, Vilkaviškio SM ir Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandos.

 

V.Kirtiklio treniruojama ekipa turnyre sužaidė trejas rungtynes. Pagal jo reglamentą su kiekviena komanda buvo žaidžiami du kėliniai po 15 min. SC „Šilo“ U-9 futbolininkams viskas klostėsi puikiai.

 

Kazlų Rūdos sporto centro futbolo specialistas neslėpė džiaugsmo, kad pavyko įveikti visus tris varžovus.

 

Ypač atkakliai klostėsi paskutinė dvikova su aikštės šeimininkais „Sveikatos“ futbolininkais, kurios panašu pastaruoju metu tampa savotišku Suvalkijos miestelių derbiu.

 

Per trejas rungtynes Kazlų Rūdos futbolininkai į varžovų vartus pasiuntė 18 tikslių smūgiuotų kamuolių, į savuosius praleido tris įvarčius.

 

SC „Šilo“ gretose pasižymėjo J.Žūkas (6 įvarčiai), K.Bendinskas (6 įvarčiai), V.Aukštakalnis (5 įvarčiai) ir J.Švilpa (1 įvartis).

 

Pasak trenerio, patikimai Kazlų Rūdos komandos vartus saugojo J.Nadzeika. Turnyro organizatorių dėmesio ir įvertinimo sulaukė ir K.Bendinskas, kuris buvo pripažintas geriausiu jo puolėju.

Grįžti į naujienų sąrašą