Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Jėgos ištvermės trikovės Kalėdinės varžybos E.Vosyliaus taurei laimėti įvardino naujus nugalėtojus

2019-12-28

Paskutinį prieškalėdinį savaitgalį Kazlų Rūdos sporto centre vyko jau trečiuosius gyvavimo metus skaičiuojančios jėgos ištvermės trikovės Kalėdinės varžybos E.Vosyliaus taurei laimėti.

 

Šių varžybų iniciatoriaus, globėjo ir rėmėjo, jėgos sporto entuziasto Evaldo Vosyliaus organizuotas reginys vyko naujoje, dar lapkričio pirmoje pusėje tik savo veiklos pirmuosius žingsnius skaičiuojančioje sporto centro jaukioje treniruoklių salėje.

 

Pasigalinėti, kuris pajėgesnis prisitraukimų prie skersinio, štangos spaudimo su 75 procentais kūno svorio ir atsispaudimų nuo lygiagrečių rungtyse sąlygos buvo sudarytos visiems ne tik besidomintiems, bet ir aktyviems jėgos sporto atstovams, gyvenantiems ne tik Kazlų Rūdoje ar jos apylinkėse, bet ir svečiams iš kaimyninių regionų.

 

Šioje jėgos ištvermės trikovėje nebuvo užmirštos ir merginos/moterys. Jos jėgas išmėgino 25 kg sveriančios štangos, kybojimo tiesiomis rankomis ir atsilenkimų per 1 min rungtyse.

 

Jėgos ištvermės trikovės varžybose dėl įsteigtų prizų kovėsi 16 dalyvių. Ypač permainingai ir dramatiškai klostėsi rungtys merginų/moterų grupėje.

 

Po dviejų rungčių 6 taškų pranašumą turėjusiai S.Chomskytei sunkokai sekėsi rinkti taškus atsilenkimų per vieną minutę rungtyje.

 

Po jos rezultatą persvėrusi A.Bendinskienė taip pat šešiais taškais aplenkė savo kolegę, bendroje įskaitoje surinko 64 taškus ir tapo šių varžybų nugalėtoja. S.Chomskytei atiteko antroji vieta.

 

Jaunimo grupėje nuo pat pirmos rungties į lyderio gretas išsiveržė marijampolietis Tomas Macionis, kuris jų neužleido iki pat varžybų pabaigos ir surinkęs 77 taškus (23 prisitraukimai, 28 pakartojimai štangos spaudimo rungtyje ir 26 atsispaudimai nuo lygiagrečių) tapo E.Vosyliaus taurės savininku.

 

Antroji vieta atiteko taip pat Marijampolės jėgos sporto atstovui Eimantui Vosyliui, surinkusiam 71 tašką. Na, o prizinį trejetą užbaigė kazlųrūdietis Pijus Merkevičius. Jo sąskaitoje buvo 63 taškai.

 

Kiek kitokiu scenarijumi klostėsi suaugusių grupės varžybos. Čia po prisitraukimų rungties 3-4 vietas dalinęsis su kolegomis Tadas Gavėnas iššovė štangos spaudimo ir atsispaudimų nuo lygiagrečių sektoriuose.

 

Jau po štangos spaudimo rungties T.Gavėnas artimiausią varžovą M.Vosylių lenkė dešimčia taškų. O po atsispaudimų nuo lygiagrečių nuo persekiotojų „atstumas“ dar labiau padidėjo.

 

T.Gavėnas surinko 109 taškus (20 prisitraukimų, 44 pakartojimai štangos spaudimo rungtyje ir 45 atsispaudimai nuo lygiagrečių) ir tapo jėgos ištvermės trikovės nugalėtoju.

 

Antroji vieta atiteko 92 taškus surinkusiam Edvinui Chmieliauskui, kuris vos vienu tašku aplenkė Mindaugą Vosylių, iškovojusį šiose varžybose trečiąją vietą.

 

Solidžiais prizais buvo apdovanoti visų grupių nugalėtojai, prizininkai, o taip pat neliko nepastebėti ir jauniausias bei vyriausias varžybų dalyviai.

 

Jauniausiojo trikovės ištvermės varžybų dalyvio nominacija atiteko atkakliam, darbščiam jėgos sporto atstovui Gabrieliui Matulevičiui.

 

Na, o vyriausiojo varžybų dalyvio titulas teko Jonui Pajaujui, savo rezultatais įrodžiusiam, kad rūpintis savo kūnu niekad nevėlu!

Grįžti į naujienų sąrašą