Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Kalėdas sporto centro krepšininkai pasitiko 2x2 krepšinio turnyru

2020-01-03

 

Kazlų Rūdos sporto centre krepšinio treniruočių ciklas, dirbant puikiems šios sporto šakos specialistams, gerokai įsibėgėjo.

 

Atėjo pats metas ir žvilgtelėti bent akies krašteliu į dar tik besimezgančius jo pirmuosius vaisius, todėl nieko keisto, kad didžiausių metų švenčių maratonas sporto centre prasidėjo Kalėdiniu 2x2 krepšinio turnyru, kuriame skirtingose amžiaus grupėse paragauti varžybinio azarto teikiamo malonumo pamėgino iš viso beveik dvidešimt 1-12 klasių moksleivių komandų.

 

Didžiausia konkurencija užfiksuota 7-9 klasių grupėje, kurioje varžėsi 6 komandos. Nugalėtojų titulas atiteko komandai, pasivadinusiai „Skalbimo milteliais“.

 

Nors kitose amžiaus grupėse komandų buvo mažiau, tačiau dėl nugalėtojo titulo visoms teko taip pat pakovoti.

 

1-2 klasių grupėje turnyro dalyviai varžėsi individualioje įskaitoje ir čia pirmoji vieta atiteko Titui Žūkui.

 

3-4 klasių grupėje triumfavo „Džordano“ duetas, 5-6 klasių grupėje pajėgiausia buvo „Molten“ komanda, na ir vyriausiųjų Kazlų Rūdos krepšininkų grupėje ant nugalėtojų pakylos lipo „2c“ duetas.

 

Visi kalėdinės šventės dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais, palinkėta turiningų, gražių švenčių ir darbingų ateinančių metų. Jie netruko ateiti.

 

Jau kitą savaitę, sausio 7-ąją toliau tęsis krepšinio treniruočių ciklas su Kauno „Žalgirio“ atstovais.

 

Taigi, kas dar esate ant apsisprendimo slenksčio, pats metas būtų šoktelėti į sporto aprangą ir atverti Kazlų Rūdos sporto centro duris...

Grįžti į naujienų sąrašą