Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Kalėdinių švenčių maratonas aplankė ir sporto centro futbolininkus

2020-01-07

 

Kaip ir kiekvienais metais, prieš pat didžiąsias metų šventes, sporto centre renginių maratonas neaplenkė ir populiariausios sporto šakos Kazlų Rūdoje – futbolo.

 

Jau sekančią dieną, po krepšinio minidvikovų, į sporto centro salę sugužėjo futbolo mylėtojai. Jie galėjo varžytis Kalėdiniame 2x2 futbolo turnyre, kuriame ypač aktyvūs buvo pradinių klasių moksleiviai.

 

Šioje amžiaus grupėje iš viso užsiregistravo net 25 komandos. Jos mėgavosi futbolo teikiamu malonumu trijose grupėse – 1-2, 3-4 klasių ir atskiroje įskaitoje, šįmet į sporto centro treniruočių procesą įsilieję pradinių klasių moksleiviai iš Antanavo.

 

Tą popietę sporto centro salėje jėgas išmėgino ir 2005 bei 2001 m.g. amžiaus grupių futbolininkai. Tokiu būdu „savose sultyse“ virė dar 8 komandos.

 

Antanavo grupėje po atkaklių kovų pirmoji vieta atiteko komandai, pasivadinusiai „Žaibiškas kamuolys“.

 

1-2 klasių grupėje futbolo miniturnyras sėkmingiausiai susiklostė „Šilui“, vyresnėlių gretose ant aukščiausios vietos pakylos lipo „Žaliai raudoni“.

 

2005 m.g. grupėje triumfavo „Seneliai“, na o „moksleivių-veteranų“ gretose nugalėtojais tapo „Artistai“. Kaip ir prieš dieną vykusiame krepšinio turnyre, taip ir futbolo dienos vakarą visų jame dalyvavusių komandų neaplenkė ir saldieji prizai.

Grįžti į naujienų sąrašą