Futbolas. Pietų Lietuvos salės futbolo pirmenybėse startavo Kazlų Rūdos SC "Šilo" U-16 komanda

2020-01-28

Kazlų Rūdos SC "Šilo" U-16 futbolininkai praėjusį trečiadienį kovas pradėjo Pietų Lietuvos salės futbolo pirmenybėse.

FK "Prienai" organizuojamose varžybose be šeimininkų ir kazlųrūdiečių varžosi dar šešios komandos, kurios suskirstytos į du pogrupius. Tai Alytaus, Kalvarijos, Kybartų, Kaišiadorių, Druskininkų ir Trakų ekipos.

"A" pogrupyje rungtyniaujanti D.Gabuževičiaus treniruojama komanda jau turėjo du susitikimus. Alytuje vykusiame ture SC "Šilo" futbolininkai susirėmė su FK "Prienų" ir Alytaus SRC komandomis.

Pirmame mače Kazlų Rūdos ekipa rezultatu 8:2 įveikė prieniškius. Suvalkijos miestelio komanda apčiuopiamą pranašumą susikrovė dar pirmoje rungtynių pusėje.

Po pirmo kėlinio SC "Šilo" komanda pirmavo rezultatu 4:0. Antroje dvikovos dalyje kazlųrūdiečiai pranašumą dar labiau padidino.Į dar vieną keturių įvarčių plejadą varžovai atsakė dviem tiksliais smūgiais.

Antrame turo mače Kazlų Rūdos ekipa minimalia persvara 1:2 nusileido bendraamžiams iš Alytaus. Dzūkijos futbolininkai po pirmos dvikovos dalies pirmavo 0:1.

Antrame kėlinyje alytiškiai persvarą padvigubino, tačiau atkakliai kovęsi Kazlų Rūdos futbolininkai varžovų pranašumą sumažino 1:2 ir per likusį laiką daugiau spaudė varžovus, aktyviau rengė atakas, tačiau iki finalinio švilpuko rezultato išlyginti nepavyko.

Sekantis turas SC "Šilo" U-16 futbolininkų laukia jau šį ketvirtadienį Kalvarijoje, kurioje bus rungtyniaujama su aikštės šeimininkų ekipa ir dar kartą teks susitikti su FK "Prienai" futbolininkais.