Futbolas. SC „Šilo“ U-16 komanda kausis Pietų Lietuvos salės futbolo pirmenybių pusfinaliuose

2020-02-11

Praėjusį penktadienį sporto centro salėje finišavo Pietų Lietuvos U-16 salės futbolo pirmenybių pirmojo etapo, grupės varžybų dvikovos.

Jos gana permainingai klostėsi D.Gabuževičiaus treniruojamai Kazlų Rūdos 2005 m.g. komandai.

SC „Šilo“ futbolininkai po ketverių rungtynių savo sąskaitoje turėjo trejas pergales. Du kartus jau buvo įrodytas pranašumas prieš bendraamžius iš Prienų, kartą įveikta Kalvarijos SC ekipa ir nusileista Alytaus SRC komandai.

Su ja ir prasidėjo Kazlų Rūdos komandai penktadieninių rungtynių epopėja. Rungtynių pradžia klostėsi aikštės šeimininkams gana sėkmingai.

SC „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0, tačiau alytiškiai ne tik lygino rezultatą, bet ir persvėrė savo komandos naudai 1:2.

Vargais negalais Kazlų Rūdos ekipa rezultatą išlygino 2:2 ir antroje rungtynių pusėje daugiau dominavo, turėjo ne vieną progą persverti jį savo komandos naudai, tačiau paskutinę rungtynių minutę užteko vienos klaidos, kad Alytaus futbolininkai tuo pasinaudotų.

Prie pat baudos aikštelės prasižengus Kazlų Rūdos futbolininkui, sėkmingai baudos smūgį realizavo alytiškis ir varžovai išplėšė pergalę 2:3.

Po šių rungtynių jau buvo aišku, kad SC „Šilo“ komanda užims antrą turnyrinės lentelės vietą ir toliau dėl medalių tęs kovą su kito pogrupio nugalėtoja.

Paskutinėse grupės varžybose kazlųrūdiečiai dar kartą susitiko su Kalvarijos SC komanda. Pirmame kėlinyje įmušusi du įvarčius, iki jo pabaigos aikštės šeimininkų komanda persvarą iššvaistė.

Kalvarijiečiai spėjo rezultatą išlyginti, o antrojo kėlinio pradžioje ir persverti savo komandos naudai 2:3.

Tačiau Kazlų Rūdos futbolininkai netrukus atstatė rungtynių pusiausvyrą, o iki kėlinio pabaigos į Kalvarijos vartus pasiuntė dar du tikslius kamuolius. SC „Šilas“ iškovojo pergalę 5:3.

Ypač gražus buvo penktasis įvartis, įmuštas į varžovų vartus. Po ilgo perdavimo kone per visą salę apsisukdamas galva į vartų tinklą pasiuntė kamuolį R.Gruzdys, įtvirtinęs Kazlų Rūdos komandos pranašumą.