Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Kazlų Rūdos krepšinio pirmenybių starte po dvi pergales iškovojo Kvietiškis, Plutiškės ir Gudeliai

2020-02-14

 

Ketvirtadienio vakarą Kazlų Rūdos sporto centro salės pastatas buvo apsuptas krūva automobilių. Tą vakarą startavo Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybės.

 

Džiugu pažymėti, kad šįmet prie starto linijos stojo net 10 nedidelės savivaldybės krepšinio komandų.

 

Kol kas starto teks dar palaukti porai ekipų, o aštuonios iš dešimtuko jau turėjo progą paragauti, su kokiais varžovais šįmet teks grumtis dėl nugalėtojo trofėjaus. Pirmame ture įvyko iš viso aštuonios rungtynės.

 

Pirma pirmenybių „atidarymo“ akistata vyko tarp pirmenybių „naujokų“ „Legiono“ ir jau daug metų sporto centro krepšius vakarais atakuojančių „Veteranų“.

 

Pastarosios komandos krepšininkai ir brūkštelėjo pirmą pergalę į savo sąskaitą, įveikdami varžovus gana po atkaklios kovos rezultatu 10:8.

 

Pusę nugalėtojų komandos taškų surinko M.Lukoševičius (5 taškai). „Legionui“ po tris taškus rinko L.Naujokaitis ir T.Pilkauskas.

 

Antrame mače „Kvietiškio“ krepšininkai nepagailėjo „Drąsių.Stiprių.Vikrių“ komandos. Pirmoje rungtynių pusėje kvietiškiečiai akimirką pirmavo net 10:1.

 

Tik rungtynėms einant į pabaigą „Drąsūs.Stiprūs.Vikrūs“ kiek atsitokėjo ir vijosi varžovus, tačiau nusileido rezultatu 8:16. „Kvietiškiui“ net 9 taškus pelnė G.Stalioraitis. „Drąsių.Stiprių.Vikrių“ ekipoje 6 taškais pasižymėjo D.Jieznys.

 

Sekančioje dvikovoje, po patirto pralaimėjimo prieš veteranus, „Legionas“ su kaupu atsigriebė prieš „Rinktinius“, įveikdami juos dviženkliu taškų skirtumu – 16:4. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo L.Naujokaitis, pasižymėjęs 9 taškais.

 

Permainingai klostėsi ketvirtasis vakaro mačas tarp „Kvietiškio“ ir „Savi“ ekipų. Didesnę rungtynių dalį pirmavusiems „Savi“ krepšininkams tiesiog paskutinėmis dvikovos minutėmis pritrūko jėgų.

 

Aukštą rungtynių spartą laikę varžovai persvėrė rezultatą ir laimėjo dvikovą 20:16. Vėl daugiausia „Kvietiškio“ gretose taikliais metimais pasižymėjo G.Stalioraitis. Jis varžovams atseikėjo 11 taškų.

 

„Kvietiškio“ lyderis pataikė net 4 tolimus metimus. „Savi“ komandoje 10 taškų pasižymėjo E.Besarabovas.

 

Antra pirmo turo pusė prasidėjo akistata tarp „Gudelių“ ir „Veteranų“. Pastariesiems krepšininkams, jau turėjusiems kišenėje vieną tašką, antrojo įsidėti nepavyko.

 

Sukorę apie 15 kilometrų iki Kazlų Rūdos Gudelių krepšininkai šiaip sau kuro nedegino, įveikė varžovus 16:11 ir tokiu būdu pradėjo pirmenybes pergalingai.

 

Nugalėtojų gretose daugiausia taškų rinko P.Masikonis (8 t.) ir E.Seniūnas (7 taškai). „Veteranams“ 6 taškus pelnė M.Lukoševičius. Visus taškus kazlųrūdietis rinko tolimais metimais.

 

Vakaro krepšinio miniserialą toliau tęsė „Plutiškės“ ir „Drąsūs.Stiprūs.Vikrūs“. Pastaroji ekipa, nukentėjusi nuo Kvietiškio krepšininkų, vėl liko be pergalės.

 

Plutiškiečiai tiksliau atakavo varžovų krepšį ir laimėjo dvikovą 13:8. 6 taškais plutiškiečių ekipoje pasižymėjo G.Navickas, 4 pridėjo L.Chalytovas. „Drąsius.Stiprius.Vikrius“ 4 taškais gelbėjo D.Jieznys.

 

Priešpaskutiniame turo mače „Gudeliai“ jėgas išmėgino su „Rinktiniais“. Kaip ir pirmame mače prieš „Legioną“, „Rinktiniai“ į Gudelių krepšį per 10 minučių įmetė 4 taškus, tačiau į savąjį praleido kiek daugiau nei dvigubai.

 

„Gudeliai“ šventė pergalę rezultatu 9:4 ir iš Kazlų Rūdos išvyko į turnyrinę lentelę brūkštelėję du taškus. Mače prieš „Rinktinius“ Gudelių ekipoje po tris taškus rinko P.Masikonis ir K.Vyšniauskas.

 

Turo pabaigtuves vainikavo „Plutiškių“ ir „Savi“ rungtynės. Plutiškiečiai jau pirmame turo mače pajutę pergalės skonį, dar kartą tai pakartojo ir įveikė varžovus rezultatu 12:7.

 

Prie pergalės taškais daugiausia prisidėjo T.Šalkauskas (5 taškai) ir L.Chalytovas (3 taškai). „Savi“ gretose 3 taškais pasižymėjo D.Sederevičius.

 

Turnyrinė lentelė:

vieta

komanda

suž.

laim.

pral.

įm.

pral.

skirt.

taškai

1

KVIETIŠKIS

2

2

0

36

24

12

2

2

PLUTIŠKĖS

2

2

0

25

15

10

2

3

GUDELIAI

2

2

0

25

15

10

2

4

LEGIONAS

2

1

1

24

14

10

1

5

VETERANAI

2

1

1

21

24

-3

1

6

SAVI

2

0

2

23

32

-9

0

7

DRĄSŪS.STIPRŪS.VIKRŪS

2

0

2

16

29

-13

0

8

RINKTINIAI

2

0

2

8

25

-17

0

9

UNITED

0

0

0

0

0

0

0

10

OUTSAIDERIAI

0

0

0

0

0

0

0

 

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą